Časy se mění, aneb kdo komu a kdy vadí!!!

Insert Ads Here

Již několik dní pečlivě sleduji události okolo pana JUDr Ondáčka, poslance PSP ČR a všechno se mi to nějak splynulo v jeden nechutný řev kavárny následující 40 tisíci osob, což je tedy 4 promile obyvatelstva. Byl demokraticky zvolen poslancem? Ano či ne? ANO. Byl demokraticky zvolen poslanci do funkce předsedy Komise pro kontroli GIBS? Ano či ne? ANO. Tedy o čem vlastně hovoříme? Pojďme trochu do historie, která bývá matkou moudrosti a podívejme se jak kdo hlasoval v minulém období a jak některým lidem nevadilo sedět s ním ve výboru a nebo podvýboru, v komisi či jiném orgánu. Vše z uvedeného je čerpáno z veřejných pramenů, ze stránek Parlamentu České republiky. Někomu by se mohlo třeba zdát, že se ho zastávám, nikoliv jen poukazuji na nekonzistentnost a účelovost názorů některých jedinců ve Sněmovně s různými podivnými vazbami na nejmenované kruhy!
JUDr. PhDr. Zdeněk Ondráček, Ph.D.
Výbor
Ústavně právní výbor, člen od 4. 12. 2013 do 26. 10. 2017
přihlášeno je 190, pro 182, proti 2. I přesto byl tento výbor ustaven. Dál prosím hlasování číslo 13 ( http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=58337 ). Proti Schwarzenberg a Polčák
Podvýbor
Podvýbor pro justici a soudní samosprávu, člen od 18. 3. 2014 do 26. 10. 2017
Podvýbor pro Policii České republiky, obecní policie a soukromé bezpečnostní služby, člen od 26. 3. 2014 do 26. 10. 2017
Podvýbor pro Policii České republiky, obecní policie a soukromé bezpečnostní služby, předseda od 26. 3. 2014 do 26. 10. 2017
Stálá komise pro kontrolu činnosti Bezpečnostní informační služby, člen od 12. 12. 2013 do 26. 10. 2017 Je to hlasování pořadové číslo 67, do kterého je přihlášeno 169 poslanců, 152 je pro. Tímto konstatuji, že návrh je přijat a ustanovili jsme tímto stálou komisi Poslanecké sněmovny pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů. Proti byli NIKDO!!!
Komise
Vyšetřovací komise k prověření způsobu vyšetřování kauzy Opencard, člen od 25. 3. 2014 do 23. 1. 2015 Hlasování pořadové číslo 89. Z přítomných 163 pro 149, proti 1. Návrh byl přijat. Proti Miroslava Němcová.
Vyšetřovací komise k prověření činnosti příslušníků Policejního prezidia České republiky, Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Policie České republiky a státních zástupců Vrchního státního zastupitelství v Olomouci v souvislosti s reorganizací ÚOOZ a ÚOKFK Policie České republiky k 1. srpnu 2016, člen od 29. 6. 2016 do 26. 10. 2017 Je to hlasování číslo 128, přihlášeno je 126, pro 123, proti jeden. Tento návrh byl přijat a já konstatuji, že jsme zvolili členy vyšetřovací komise. Proti Bronislav Schwarz.
Klub
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy, člen od 27. 10. 2013 do 26. 10. 2017
Meziparlamentní skupina v rámci MPU
Skupina ČR – Kuba, člen od 5. 2. 2014 do 26. 10. 2017
Skupina ČR – Čínská lidová republika, člen od 6. 2. 2014 do 26. 10. 2017
Skupina ČR – státy Střední Asie (Kazachstán, Uzbekistán, Kyrgyzstán, Tádžikistán, Turkmenistán), člen od 6. 2. 2014 do 26. 10. 2017
Skupina ČR – Íránská islámská republika, člen od 1. 2. 2017 do 26. 10. 2017

 

264 total views, 2 views today

Reklama
Insert Ads Here