Oblbování občanů před volbami

Insert Ads Here

Mé příspěvky by se daly rozdělit do dvou částí. Témata již předem připravovaná a témata, která reagují na určitý aktuální podnět. Mohu Vám říci, že těch aktuálních i těch připravovaných témat je v současné době stále více a obyčejný smrtelník a i profesionální novinář je nemůže všechny obsáhnout. Hlavně je to také tím, že každá naše informační složka (rádio, televize, noviny, Facebook, internet, letáky, billboardy) má na konkrétní situaci jiný ÚHEL POHLEDU a tudíž musíte zapojovat nejen svůj selský mozek, ale hlavně si informace i několikrát musíte ověřovat. Nyní před našimi parlamentními volbami se odkrývá a ještě odkryje tolik politických a krimi afér, že nás bude až bolet hlava a budeme si i klepat na čelo, JAK JE TO MOŽNÉ A ŽE JSME TOTO VŮBEC DOPUSTILI! Naši občané začnou prosazovat i na FB, tu či onu politickou stranu a hnutí, dokonce i politiky a někdy si ani neuvědomí, že plujeme na jedné lodi. Politici a strany začnou zase, jako obvykle před volbami, slibovat nesplnitelné, budou na sebe kydat špínu a také vládnoucí garnitura politiků bude ukazovat svoji moc voličům tím, že bude odkrývat něco, co je již dávno veřejným tajemstvím. U mne je to oblbování našich občanů. Již nyní je jasné, že nevyhraje občan, ale nějaké strany, které si stejně budou dělat s naším státem, co budou chtít a hlavně co budou chtít různé složky, které je řídí ze zahraničí.

Nyní reaguji na aktuální podnět:

Proč se až nyní před volbami zabývají naše orgány v trestním řízení hospodařením našich státních podniků a institucí (viz. příloha)?! Vždyť  je to veřejným tajemstvím, jak stát hospodaří. Myslím si, že by korupci našla naše policie VŠUDE, protože státní systém hospodaření je neefektivní a chaotický, pro náš stát nerentabilní a většina zisků jde nezdaněně do kapes nadnárodních nebo cizích investorů!!! Mně připadá, jako by cizí firmy u nás žily v jiné dimenzi a vztahovaly se na ně jiné zákony!!! Kvůli VELMI ŠPATNÉMU hospodaření státu, tedy „našich“ politiků, kdy jsou upřednostňováni CIZÁCI, se nedostatek peněz projevuje nejen ve zdravotnictví, ale ve všech sférách našeho hospodářství a i v našem běžném životě! To, co udělala Evropská unie s naší republikou, JE TRESTUHODNÉ! Do všeho nám kecá příkazy a cílenými dotacemi!!! A pak se nedivme, že lidé a státní i soukromé podniky, hledají z tohoto marasmu a organizovaného bordelu, východiska! Že by se konečně začalo o těchto otázkách mluvit a hlavně trestat?! Staré pořekadlo ale říká – „Ryba smrdí od hlavy“. Tak konečně začněme hlavouny za jejich zlodějny a debility trestat! Všimněte si také, jak jsou v našich masmédiích rozloženy reklamy. Cca polovina reklam jsou farmaceutika!!!

Zpráva z dnešních internetových stránek Seznam.cz:

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/policie-vysetruje-pripad-ktery-nahani-strach-vetsine-ceskych-nemocnic-36703?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

Michal Sandr                                    V Praze dne 7.9.2017

150 total views, 2 views today

Reklama
Insert Ads Here

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.