Předvolební kecy, sliby, stále jen kecy a sliby, které nás nezachrání

Insert Ads Here

Tento fakt a nešvar našich poslanců a stran si pokaždé uvědomuji, když se dívám někdy na televizi, když jezdím okolo fotbalové Slavie do zaměstnání, kde visí bilbord ČSSD s fotkou hlavouna, který hlásá o zrušení poplatků ve zdravotnictví a i v praxi. Všechny roky po naší tzv. Sametové revoluci VŠECHNY naše parlamentní strany kecaly, okrádaly nás a vodily nás za nos! Takové to moto „Jsme s Vámi, buďte s námi“ se již dávno stalo jen laciným předvolebním heslem. Protože jsem nedostal od ŽÁDNÉ strany, které se uchází o naše parlamentní křesla patřičnou odpověď na mé životně důležité otázky, BUDU NYNĚJŠÍ VOLBY BOJKOTOVAT, ALE NE IGNOROVAT!

K tomuto rozhodnutí mne vedla ta skutečnost, že v tomto volebním systému nezvítězí OBČAN, ALE JEN URČITÁ STRANA NEBO I POVOLEBNÍ KOALIČNÍ STRANY. Protože žádná strana v tomto systému nedosáhne nadpoloviční většinu hlasů (nikdy se to za posledních 28 let nestalo), po volbách tvořící se koalice mně udělaly vždy čáru přes rozpočet! Většinou se ze stranické koalice stal paskvil a tak kvůli tomu také vypadal a vypadá dnešní náš stát!

Důkazů mého zklamání je mnoho a každý z nás to ví a vždy naletí na někdy až nereálné volební vábničky „našich“ stran. Proto jsem se stal, někdo, kdo nepochopil naši realitu, tomu říká –  RADIKÁLEM, Tudíž se přikláním pro radikální změny v našem státě a hlavně v jeho řízení a zemském hospodaření (Čechy, Morava a Slezsko, případně i Slovensko)!!!

Naše slibované utahování opasků a víra v lepší moji, mých potomků a i naši budoucnost, se stalo jen oblbovacím heslem, které se neuskutečnilo a ani v tomto systému REÁLNĚ NEUSKUTEČŇUJE A I NEUSKUTEČNÍ!!!

Proto jsem veřejně proti stranickému systému řízení, ale jsem jen k řízení občanským hnutím, které by zajišťovalo PŘÍMOU DEMOKRACII, ne tu nynější PSEUDODEMOKRACII, která podporuje jen šmejdy, vychcánky, bankstery a která nás okrádá na každém kroku!!!

Abych jen nepsal to, co je již veřejným tajemstvím uvedu konkrétní věci, které nás velmi tíží a jsou součástí našeho běžného života.

1/   Mého známého jeden šmejd okradl o hodně peněz. Obrátil se na stát, tedy na soud a hledal u něj spravedlnost. Bohužel se jí nedočkal, protože musí nejdříve zaplatit 8% z vymáhané částky. Potom možná, když soud rozhodne v jeho prospěch a také se ten šmejd rozhodne nebýt bezdomovcem a nemajetným občanem našeho státu. Jinak zaplatí těch 8% zbytečně!

2/  Nezákonná klamavá reklama. V mnohých případech, hlavně nadnárodní a cizí společnosti tento nešvar mohou v našem státě BEZTRESTNĚ provozovat!!!.

3/  KARTELOVÉ DOHODY v našem státě, také hlavně ze strany nadnárodních společností na našem území nejsou trestány a je podle „našich“ státních orgánů, které by tento další trestný nešvar měly trestat, NEPROKAZATELNÉ!!!

4/  Čím dále tím více jsme v našem běžném i soukromém životě omezováni ZÁKONY I VYHLÁŠKAMI a dokonce i za to že je neznáme, trestáni!!!

5/  Náš běžný život již delší dobu řídí BANKSTEŘI. Většinou každý víme, kdo to je. Kdo to ale neví, tak těm vysvětlím, že to jsou lidé, kteří ovládají skoro všechny banky na světě a kteří by chtěli nastolit NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD, ve kterém by měli neomezenou moc nad námi! Naše vlády a většina vlád na celém světě se tomuto diktátu přizpůsobila nebo spíše musela a i musí přizpůsobit, kvůli svému státnímu zadlužení!!!

6/ Když jsme již u toho zadlužování, tak se u nás nesmyslně vzdal stát dohledu nad našimi dluhy a naše EXEKUCE řídí jen najatí právníci a hlavně soukromí exekutoři!

7/  V mnohých případech PRESUNCE NEVINY A NÁROKY NA ODVOLÁNÍ SOUDNÍHO ROZSUDKU, kterými jsou šmejdi u nás chráněni, napomáhá jen jim a většinou prodlužuje soudní spory, které kdyby u našich soudů platil selský rozum a i NESMYSLNÉ ZÁKONY, byly vyřešeny již u prvního stání!!!

8/   Kvalitu nám prodávaných potravin, surovin a i zboží není schopen náš stát kontrolovat. Hlavně se jedná o cizí firmy a nadnárodní řetězce!!!

9/   Výše ceny služeb, zboží, potravin a dokonce i poplatků ve státních institucích (prý kvůli nedostatku peněz) nepřiměřeně zatěžuje náš rodinný rozpočet!!!

10/  Státní rozpočet, mimo let, kdy se nesmyslně a vlastizrádně prodával náš státní majetek, je v ČERVENÝCH ČÍSLECH, TEDY VE SCHODKU! Jen idiot může jásat nad KAŽDÝM rozpočtovým zadlužováním našeho státu!!!

Toto desatero a další a další doložitelná a pravdivá fakta jsou důsledkem toho, že nás svět již považuje za rozvojovou zemi a náš stát se stává kolonií velkých států a my jsme novodobými otroky!!! Také i naše etika dostává pořádné facky a nelze se na nic spolehnout! Ani na „náš“ stát a i „naše“ stranické poslance!!!

Jak stále píši, je čas se nad těmito všemi fakty zodpovědně zamyslet a nebýt k nim laxní! To by se nám mohlo v budoucnu vymstít. Můžete se mně ještě doplnit, že k těmto faktům bych měl také přiřadit tzv. UPRCHLICKOU otázku! Fakta a důkazy o tom, že tato otázka nemá z uprchlíky nic společného je však na delší a další naše zamyšlení a je velmi složitá a týká se hlavně všech složek našeho života.

Dám hlas jen tomu občanskému hnutí, které přivede náš stát ke kladnému státnímu rozpočtu a ukončí nesmyslné zadlužování nás a našich potomků! Také je pro mne důležité, kdo zabrání nekontrolovatelné migrační politice a i islamizaci naší společnosti. U mne nejsou důležité kecy, ale činy!!!

JSEM PROSTĚ PRO RADIKÁLNÍ REÁLNÉ ZMĚNY V ŘÍZENÍ NAŠEHO STÁTU                      ( http://www.referendum-csr.cz/ )!!!

Michal Sandr                                V Praze dne 5.9.2017

277 total views, 1 views today

Reklama
Insert Ads Here

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.