Profesionální břišní tanečnice

Ráda bych vám představila činorodou mladou ženu, kterou znám osobně a její činnost upřímně obdivuji. Jmenuje se Lucie Slaninová, žije v Rychnově u Jablonce nad Nisou.

Tanec není jediným jejím vyžitím. Zeptala jsem se jí proto na její další aktivity, kterých není málo. Takže : Tribal Fusion moderní břišní tanec, cíkánské tance, jogu, intuitivní tvorbu (malbu a kresbu) a věnuje se technic 3D papier Th a papiermache.  

Učí i vystupuje. Příští sobotu tedy 17.12. 2016 má vystoupení na  vánočním večírku. Jinak přes prázdniny budu určitě učit jogu, tanec i kurzy kresby a připravovat různé výrobky-tvořit. Dále hodně vystupuje s živou hudbou různých žánrů s tancem i cestuje na vystoupení např. do zahraničí. Následující rok jí čeká Holandsko (to má zatím potvrzené) a chce určitě udělat zase nějaké koncerty, také pomáhá organizovat umělecké akce a vernisáže. Tu jsou její nové stránky:http://tribalfusiontanecnice.weebly.com... , kd najdete podrobnosti o činnosti i kalendář nadané umělkyně, která své umění výukou ráda předává dál.

1,121 total views, 1 views today

Reklama
Insert Ads Here

1 komentář

  1. Yes I can confirm this. I met Lucy at a street festival in Denmark, where i filmed her with a group of musicians, one of them playing on didgeridoo.
    When artistically gifted as Lucy is, it is great that she supports it by utilizing many kinds of artistic performances. One enhances an other.
    Hope to see you in Denmark real soon, and best wishes for the future.

Comments are closed.