Tomio Okamura – vizionář či podvodník.

Insert Ads Here

 Tomio Okamura vizionář či podvodník.

 

Usnesení 69. zemského sněmu strany Moravané 69. Zemský sněm strany Moravané, který se uskutečnil v sobotu 9.září 2017 v Kojetíně, mimo jiné: Schválil rozšíření prozatímního vedení strany o dalšího člena

Schválil Dohodu o spolupráci ve volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, konaných ve dnech 20.a 21. října 2017 mezi stranou Moravané a hnutím Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura, včetně dodatku této Dohody (pro 15, zdržel se 1, proti 0)

Schválil změnu termínu konání 9.sjezdu strany na sobotu 30.9.2017, sjezd se uskuteční ve Vracově Jednal o další spolupráci v rámci evropské politické strany European Free Alliance

Delegoval svého zástupce na 23. sněm Moravského kulatého stolu

 

Tomio Okamura – kontroverzní postavička. Ptám se kde se zde zjevil?

Znám jej již dlouho i když sám Okamura mne nevnímal ve svém okolí.

Co je mi známo je jeho chování k jeho první manželce. Domnívám se že nebylo nejvzornější . To však není naší věcí i když je to vypovídající o charakteru člověka.

Proto se posuneme dál. Pan Okamura se začal zajímat o politickou scénu a tak se přimkl k nově vznikající straně v Praze. Tato strana získala podporu Marie Le Pen. Zde se Okamura s údajným pověřením této strany protlačil do okolí této političky. Jako žralok lovil naplněn ambicemi možné politické partnery. Ne však pro stranu , avšak pro naplnění svých ambicí.

A tak se vydává na samostatnou dráhu a zakládá hnutí Úsvit. Zde však dochází k netransparentnímu chování a rozkolu . To je následně řešeno tak , že byl odejit z Hnutí jako nežádoucí element.

Tedy zakládá novou stranu SPD. Začíná ohlupovat lidi a voliče kteří si neumějí ověřit informace a ohlupuje je jednoduchými hesly. Přichází migrační krize a tato Okamurovi nahrává v získávání voličů xenofobními výroky. Vyvoláváním nenávisti. Provoláváním lživých proklamací a hesel . Lživě obviňuje ostatní politiky a získává si díky napjaté situaci ve společnosti silnou podporu.

Zde se začíná formovat odpor proti jeho postupům a chován a vystupují proti němu politici, voliči a další. Přes veškeré výzvy není Okamura schopen se jako rovný člověk vypořádat s námitkami a předložit podklady o svém tvrzení. Přichází zlom a obvinění Andreje Babiše společností z podvodu. Zde Okmura vycítil svou šanci a možnost vytlouci politický kapitál. A tak se náhle objevuje s bezzubými výroky které mluví avšak neublíží. Objevují se společné fotografie a společná vystoupení. Toto je pro lidi znalé politického dění jistým signálem.

Různá nesmyslná Okamurova vyjádření přinášejí napětí a odliv voličů. Proč ne. Okamurovy stačí pro vstup do poslanecké sněmovny pouhých 5%. A jako dobrý taktik ví , že pro post premiera mu stačí podpora Andreje Babiše a jeho hnutí. A tak co by si dělal starosti. Pokud bude mít Ano 25% Okamura 8% mají spolu úžasných 33%. Pro poklidnou vládu je potřeba vyřešit jednu otázku.

Okamura Předsedou vlády

Andrej Babiš potřebuje resort Vnitra a Spravedlnosti. Možná financí. To je řešitelné vzájemnou spoluprací. No a jediný kdo může účelně doplnit tuto dvojici zoufalců je KSČM.

KSČM – prodejná politická strana schopná všeho pro získání vlivu a moci.

Tak se dostáváme k situaci kdy dochází aktivitou některých Okamurovo oponentů k značnému odlivu voličů od SPD. Okamura volí strategii propagace svého jména a SPD je přejmenováno na SPD – Tomio Okamury. Zde se věcně stává hnutí majetkem jedné osoby s pokroucenou morálkou a jednoznačně dává najevo jeho ambice a úmysly .Dochází ke zvýšení aktivity proti Tomio Okamurovy a odlivu voličů. Jak věc vyřešit ? No jednoduše. Spojit se s hnutím které zoufale hledá možnost proniknout na kandidátky a domnívá se jak jeho zástupci budou zvoleni. I kdyby byli, do funkcí se stejně nedostanou. Ty má pojištěny Okamura. V tuto chvíli dochází ke spolupráci s Moravany.

Vážil jsem si Vás Moravané. Nyní Vám pouze předpovídám krásnou zaslepenou cestu do pekel a propadliště dějin společně s SPD – Tomio Okamury. Tento krok dle mého nevratně dehonestuje snahy Vašich členů.

A poslední dovětek k Tomio Okamurovi. Nikdy Vám nešlo o národ, vlast a voliče. Vždy a celou cestu politikou jste dbal pouze na vlastní prospěch a peněženku.

 

Děkuji a přeji hezké volby.

438 celkem, 2 dnes ..

Reklama
Insert Ads Here

8 komentářů

 1. Pavouk firem Tomia Okamury: Jeho nejvýdělečnějším podnikem bylo hnutí Úsvit
  Napsal/a Robert Břešťan 12. května 2015
  http://hlidacipes.org/pavouk-firem-tomia-okamury-jeho-nejvydelecnejsim-podnikem-bylo-hnuti-usvit/

  Je běžné, že když podnikatel v nějakém oboru uspěje, snaží se svůj původní úspěch zopakovat či zkopírovat. Tomio Okamura zakládá novou politickou stranu.
  Jak vypadají firmy kolem Tomia Okamury

  …………………………………
  Okamura chce pro SPD alespoň 10 procent, při neúspěchu prý hnutí skončí
  https://www.novinky.cz/domaci/421088-okamura-chce-pro-spd-alespon-10-procent-pri-neuspechu-pry-hnuti-skonci.html
  Hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) chce podle předsedy Tomia Okamury získat v příštích sněmovních volbách alespoň deset procent hlasů. Okamura to v sobotu uvedl s tím, že takovýto volební zisk by straně umožnil zapojit se do jednání o podobě kabinetu. SPD v sobotu pořádá celostátní konferenci.
  …………………………….
  Stanovy SPD Tomio Okamura IX.
  ZPŮSOB NALOŽENÍ S MAJETKOVÝM ZŮSTATKEM

  V případě zrušení Hnutí se majetkový zůstatek, který vyplyne z likvidace majetku a závazků, převede na jinou právnickou osobu, jejíž cíle jsou blízké cílům Hnutí a jež se zabývá neziskovou činností. Tuto právnickou osobu určí konference.
  ………………………….
  FIALA Příběh poslance Fialy: Začínal u Klause, přešel k Okamurovi a nakonec se spojil se Zemanem
  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/politika/pribeh-poslance-zacinal-jako-rebel-ods-pak-sel-k-okamurovi-a/r~745d1dfce07e11e5807d0025900fea04/

  AKTUALIZOVÁNO 2. 3. 2016
  Radim Fiala (vlevo) s Tomiem Okamurou ještě v dobách Úsvitu. | Foto: Hnutí Úsvit
  Poslanec Radim Fiala stihl za posledních deset let vystřídat několik partií.
  …………………………………………………………….

 2. Vy jste skutečný hlupák a teď jste všem ukázal, že si nedáte ani tu práci, abyste si pořádně přečetl komentář. Podle čeho jste usoudil, že byste měli být kandidující stranou?Kde máte jediný důkaz vašeho špinavého tvrzení? Vaši autoři píší schválně špinavé komenty mezi sympatizanty SPD a vy tvrdíte,že nejedete ve volebním souboji? Na čí stranu jste se rozhodli přihodit hlasy? Bezdůvodně se zviditelňujete? Vysvětlete proti komu bojujete.Máte tady čtyři vlády, které máte ničit,protože naší zemi chtějí ničit a rozkrádat dále.ODS,ČSSD,KDU-ČSL,ANO.Vy jdete špinavou kampaní, proti jednomu člověku, který chce tyhle zloděje zastavit?. Vy nemilujete své děti, protože kdyby ano, děláte vše pro záchranu jejich životů a záchranu naší země. Drobíte hlasy, místo toho, abyste se spojili s tou nejsilnější stranou mezi těmi všemi zlodějskými stranami. Pokud zůstaneme v EU skončíme jako otroci ve svých zemích.Jak nám jednou Euro zavedou, není cesta zpět.Vše budeme muset přizpůsobit ekonomice EU.To znamená, že to co odsuzujeme u Babiše, budeme mít z EU v ještě horším podání. Vezmou nám hotovost a končí naše svoboda. Ukažte mi jedinou stranu, která chce vystoupit z EU a nechce v zemi fanatické náboženství a jeho nadřazenost? Takže až se vás budou vaše děti ptát:
  ,, Tatínku proč tenkrát nikdo nic neudělal? „Odpovězte pravdu.
  ,, Byl tady jeden Japonec, ale my jsme ho zastavili a otočili jeho voliče proti němu.My jsme chtěli být lepší než on a byly pro nás důležitější naše preference a peníze. Dělali jsme proti němu špinavé kampaně a pomohli vyhrát těm stranám, které z nás udělali otroky a vpustili do naší země, naše vrahy. Migranti nejprve byli klidní,ale čím více jich přicházelo do Čech, tím byli víc agresivnější.Kradli, zabíjeli a moc jich nepracovalo. Byli horší než ty Romové, které jsme celé generace nenáviděli, i když za komunistů normálně pracovali a měli základní vzdělání. Nakonec to byli právě oni, kdo bránil Českou zemi, kterou my jsme zničili.“
  ,,Tatínku, proč jste byli tak hloupí a tak zlí? Vy jste nedokázali předpokládat dopředu, když jste viděli situaci s migranty a s jejich náboženstvím ve světě? Tatínku, dnes jsem to já kdo je otrokem a žiji s každodenním strachem, že mě znásilní nebo zabijí. Kvůli vám nemůžu ani přivést na svět své děti, protože nechci,aby díky tobě tatínku a těm tvým kamarádům aktivistům trpěly. Rozpoutali jste boj proti Babišovi a pak jste šli proti Okamurovi.Poslouchali jste ten proradný hlas Ameriky a těch zaprodanců co jim slouží. Tatínku, když jste věděli, že má Amerika největší dluh na světě, tak jste jim i přesto všechno co kdy udělali a jak svou politikou vraždili a okrádali o přírodní zdroje, svěřili naší zemi a nechali rozhodovat o budoucnosti voleb? Tak ti děkuji tatínku.Budu tě proklínat do konce života. Bude asi krátký, protože to otroctví se nedá vydržet dlouho a násilí od migrantů není zrovna procházka růžovou zahradou.
  Tak co, říkáte na obraz budoucnosti pane Fábíku? Takhle přesně to totiž bude. Děkujeme, že dáváte hlasy právě těm, co to chtějí vše uskutečnit a oslabujete jedinou stranu, která to chce zastavit. SPD není jenom Okamura.SPD jsou členové a sympatizanti, kteří za svou zemi a další generace chtějí bojovat.

 3. Víte jaký je rozdíl mezi skutečnou vírou, sílou a zbabělstvím se zákeřností?
  SPD nikde nevyvolává konflikty, pouze argumentuje ve svých skupinách, v případě, že přijdou opoziční provokatéři, jako jste vy a paní Karasová či další. My to totiž nemáme zapotřebí.
  Vy a ti ostatní, kteří se snažíte vyvolat nenávist proti naší straně a přímo proti Tomiovi, jste zbabělci a slaboši a neumíte jednat čestně. Bojíte se, že byste si z koryta volebních peněz nic neukousli a tak špiníte a snažíte se rozdrobit strany, aby hlasy připadly vyhrávající nejsilnější straně, což je ANO.Tu špiníte také úmyslně, ať vyvoláte krizi mezi voliči a stranami. Lidé už nejsou slepí a vědí, že vy jste stejní jako ti zloději co nám vládli a okrádali nás. Tomio je chce zastavit a proto je proti němu kampaň o rasismu,xenofobství a podvodech. Jen hloupý člověk, může být tak slabý. Pokud o moc bojujete tak neférovým způsobem, lidé mají oprávněný strach, jak byste se vy a ti druzí chovali, kdybyste se k moci dostali. Člověk je od přírody kurva a peníze kazí charakter.Vy ještě ve vládě nejste a už jste se změnili v zákeřné a pomlouvačné hyeny. Přeji pěkný zbytek dne.Stejně to smažete,ale je to fuk.Mám foto obrazovky, jako důkaz, že mažete příspěvky a necháte jen pozitivní . Nebo že byste se ukázali, jako férováci ? :D No uvidíme.

  1. Author

   Vážený Tak za prvé. SPD je spolek bezcharakterních a agresivních lidí kteří nectí etiku ani slušná pravidla. Svá hesla a výzvy zveřejňují bez ohledu kde to je a jak je to vhodné či nevhodné. Pokud je kdokoliv napomene , že nejsou na agitce SPD tak jsou agresivní a vulgární. Nejde mi o vyvolávání nenávisti jako SPD která vyvolává nenávist vůči menšinám svými lživými informacemi. Nevím , že bych o nějaké koryto mohl přijít. Prosím informujte mne. Když je Okamura tak čestný proč se vyhýbá diskusi se mnou ať se mohu veřejně Okamury zeptat na chování vašich zástupců v politice. Nechápu jakých peněz si neukousneme . My nikam nekandidujeme. Váš předseda se spokojuje pouze s deseti procenty. No samozřejmě jde mu jen o peníze. Proto SPD Tomio Okamury. Vy již dávno nejste politickým hnutím ,to je pouze název. Nevím o tom , že bych byl slepí a že bych se dopouštěl jednání které zde zmiňujete. Vy jste skutečný hlupák a zde jste to přesně všem ukázal My do voleb nejdeme a o vládu se neucházíme. Jinak Vaší začátečnickou chybou je , že jste si nedal práci a nezjistil si kdo jsem, kdo jsme . Pokud by jste to udělal zjistil by jste , že jste úplně mimo. Navíc kdyby jste se Okamury na mne zeptal, tak by jste nepsal tak hloupé komenty. Přesně jste ukázal čtenářům co jste v SPD zač . Povrchní lidé zvyklí , že Vám vše u voličů projde. Mám však dojem , že tato doba již končí. Proto také Okamura presentoval svůj připravovaný odchod a zánik SPD po těchto volbách. Takže
   pane , ten kdo lže je Okamura a jeho firma SPD

 4. Zase Lobisti a nevrazive pomluvy a osobni zast proti strane SPD.Je presne videt s tohoto clanku jak skrachovani vudci co znicili politickou stranu Usvit pucem proti Okamurovi.Tento osobni zajem nekterych z Usvitu ze chteli svou karieru povznest na vudcovstvi se nezdarilo diky T.Okamurovi a tak tito lobisti skrachovali na plne care.Ted se msti a zavidi SPD ze obcane prostrehly zamery osobni ambice nekterych ve vyboru Usvitu a presli na stranu SPD.A presne posledni vetou tento sobecky zarlivy a karijerni invidulista prevratil jeho vetu ktera patri presne na jeho hlavu aniz si to uvedomuje.

  1. Author

   Vážený pane.

   Je mi Vás skutečně líto. Nikdy jsem členem Úsvitu nebyl a politické ambice na politický post nemám. Ty má Váš předseda slibující modré z nebe. Otázkou je důvod. Je prozaický. Moc a peníze. Proto je ochoten kolaborovat s kýmkoliv jen když to sype. Snažil jsem se již déle než rok s p.Okamurou komunikovat. Je s podivem jak mi Vaši členové tvrdí jak má vyhrazen čas pro veřejnost a mou žádost o setkání nikdy nepřijal. Lituji všechny voliče SPD které se mi nepovede přemluvit k odchodu. Děkuji za Váš koment. Přesně ve stylu SPD. Napadání bez argumentů bez znalosti protivníka. Jinak autorem článku jsem skutečně Já a lobistou jsem nikdy nebyl.

  1. Author

   Nechybí paní Němcová, autorem jsem přímo Já. Dle mého byl tento článek ještě značně umírněný s ohledem na chování p.Okamuy a členů SPD.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *