Tomio Okamura – vizionář či podvodník.

Insert Ads Here

 Tomio Okamura vizionář či podvodník.

 

Usnesení 69. zemského sněmu strany Moravané 69. Zemský sněm strany Moravané, který se uskutečnil v sobotu 9.září 2017 v Kojetíně, mimo jiné: Schválil rozšíření prozatímního vedení strany o dalšího člena

Schválil Dohodu o spolupráci ve volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, konaných ve dnech 20.a 21. října 2017 mezi stranou Moravané a hnutím Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura, včetně dodatku této Dohody (pro 15, zdržel se 1, proti 0)

Schválil změnu termínu konání 9.sjezdu strany na sobotu 30.9.2017, sjezd se uskuteční ve Vracově Jednal o další spolupráci v rámci evropské politické strany European Free Alliance

Delegoval svého zástupce na 23. sněm Moravského kulatého stolu

 

Tomio Okamura – kontroverzní postavička. Ptám se kde se zde zjevil?

Znám jej již dlouho i když sám Okamura mne nevnímal ve svém okolí.

Co je mi známo je jeho chování k jeho první manželce. Domnívám se že nebylo nejvzornější . To však není naší věcí i když je to vypovídající o charakteru člověka.

Proto se posuneme dál. Pan Okamura se začal zajímat o politickou scénu a tak se přimkl k nově vznikající straně v Praze. Tato strana získala podporu Marie Le Pen. Zde se Okamura s údajným pověřením této strany protlačil do okolí této političky. Jako žralok lovil naplněn ambicemi možné politické partnery. Ne však pro stranu , avšak pro naplnění svých ambicí.

A tak se vydává na samostatnou dráhu a zakládá hnutí Úsvit. Zde však dochází k netransparentnímu chování a rozkolu . To je následně řešeno tak , že byl odejit z Hnutí jako nežádoucí element.

Tedy zakládá novou stranu SPD. Začíná ohlupovat lidi a voliče kteří si neumějí ověřit informace a ohlupuje je jednoduchými hesly. Přichází migrační krize a tato Okamurovi nahrává v získávání voličů xenofobními výroky. Vyvoláváním nenávisti. Provoláváním lživých proklamací a hesel . Lživě obviňuje ostatní politiky a získává si díky napjaté situaci ve společnosti silnou podporu.

Zde se začíná formovat odpor proti jeho postupům a chován a vystupují proti němu politici, voliči a další. Přes veškeré výzvy není Okamura schopen se jako rovný člověk vypořádat s námitkami a předložit podklady o svém tvrzení. Přichází zlom a obvinění Andreje Babiše společností z podvodu. Zde Okmura vycítil svou šanci a možnost vytlouci politický kapitál. A tak se náhle objevuje s bezzubými výroky které mluví avšak neublíží. Objevují se společné fotografie a společná vystoupení. Toto je pro lidi znalé politického dění jistým signálem.

Různá nesmyslná Okamurova vyjádření přinášejí napětí a odliv voličů. Proč ne. Okamurovy stačí pro vstup do poslanecké sněmovny pouhých 5%. A jako dobrý taktik ví , že pro post premiera mu stačí podpora Andreje Babiše a jeho hnutí. A tak co by si dělal starosti. Pokud bude mít Ano 25% Okamura 8% mají spolu úžasných 33%. Pro poklidnou vládu je potřeba vyřešit jednu otázku.

Okamura Předsedou vlády

Andrej Babiš potřebuje resort Vnitra a Spravedlnosti. Možná financí. To je řešitelné vzájemnou spoluprací. No a jediný kdo může účelně doplnit tuto dvojici zoufalců je KSČM.

KSČM – prodejná politická strana schopná všeho pro získání vlivu a moci.

Tak se dostáváme k situaci kdy dochází aktivitou některých Okamurovo oponentů k značnému odlivu voličů od SPD. Okamura volí strategii propagace svého jména a SPD je přejmenováno na SPD – Tomio Okamury. Zde se věcně stává hnutí majetkem jedné osoby s pokroucenou morálkou a jednoznačně dává najevo jeho ambice a úmysly .Dochází ke zvýšení aktivity proti Tomio Okamurovy a odlivu voličů. Jak věc vyřešit ? No jednoduše. Spojit se s hnutím které zoufale hledá možnost proniknout na kandidátky a domnívá se jak jeho zástupci budou zvoleni. I kdyby byli, do funkcí se stejně nedostanou. Ty má pojištěny Okamura. V tuto chvíli dochází ke spolupráci s Moravany.

Vážil jsem si Vás Moravané. Nyní Vám pouze předpovídám krásnou zaslepenou cestu do pekel a propadliště dějin společně s SPD – Tomio Okamury. Tento krok dle mého nevratně dehonestuje snahy Vašich členů.

A poslední dovětek k Tomio Okamurovi. Nikdy Vám nešlo o národ, vlast a voliče. Vždy a celou cestu politikou jste dbal pouze na vlastní prospěch a peněženku.

 

Děkuji a přeji hezké volby.

864 total views, 2 views today

Reklama
Insert Ads Here

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.