Trpíme skoro všichni Paranoidní psychózou nebo je to jen oprávněný strach z naší budoucnosti?!

Insert Ads Here

Na jedněch FB stránkách se mnou vedli dialog, že mně nerozumí a co vlastně chci. Jestli chci rozvracet jejich poklidný život nebo jestli mám paranoidní psychózu. Mohu vám VŠEM vzkázat, že touto nemocí netrpím a ani jsem na ni nebyl léčen. Jsem bohužel citlivějším na to, když někdo někoho usurpuje a i špehuje jen kvůli tomu, že má jiný názor. Jak jsem již v mnoha svých článcích napsal, mněl jsem se svojí povahou již v životě mnohé potíže. Ani o tom nepřemýšlejte. Ne nebyl jsem nikdy trestaný, ale ve věznici jsem pracoval.

Měl jsem jednoho přítele, který touto psychickou poruchou trpěl. Musím uznat, že nebyl úplně čistým, ale nikdy jsem se od něho nedozvěděl, v čem si umazal ruce. Nikdy o své práci nemluvil, ale peněz měl opravdu dost. Něco mně vždy naznačoval, ale konkrétní události mně nechtěl říci. Jen říkal, že skoro všichni jsme sledovaní a ti, kteří jsou některým lidem nepohodlní, obzvlášť. Jednou nepřišel na naši schůzku. Byl dochvilným a vždy vyžadoval přesnost, a proto jsem hned zjišťoval, co se mu mohlo stát. Od jeho rodinných příslušníků jsem se druhý den dozvěděl, že mněl smrtelnou autonehodu. Narazil na přehledném a rovném úseku silnice do stromu. Od jeho sestry jsem se dozvěděl, že policie tuto nehodu uzavřela, jako nezaviněnou autonehodu. Osobně si ale myslím si, že to nebyla náhodná nehoda. Buď auto napálil sám do stromu  nebo mu někdo k tomu pomohl.

Tato situace mně vede k zamyšlení, jestli více lidí netrpí paranoidní psychózou. Také mně to vede k tomu, jestli vůbec někteří lidé trpí paranoidní psychózou, jestli vlastně nemají oprávněné obavy o své život?! Kde je vlastně při tomto onemocnění hranice mezi výmysly a realitou?! Někdy to poznat je opravdu velmi těžké. Špehovací technologie se velmi rychle zdokonalují a my ani nevíme a hlavně víme jen o nepatrné části těchto většinou automatických nebo poloautomatických strojů nebo zbraní.

I když jsem proti násilí a proti každému zabíjení, vědět o účinné obraně je nyní nutností. Fyzickou šikovností neoplývám, ale myslím si, že účinně se bránit by měl v této nesmyslně kruté době, umět každý! Hlavně ženy by měly znát základy sebeobrany. Jak jsem procházel  YOU-TUBE, zjistil jsem, že účinná obrana proti nynějším technologiím vůbec NENÍ!!! Nyní záleží jen na tom, kdo první a rychleji zaútočí. Napadnutý je vždy v nevýhodě, protože neví, odkud nebezpečí přijde a čím a kým bude napadený. Tím docházím k názoru, že špiclů a donašečů je v dnešní době čím dále tím více a nepoužívají jen státní orgány vyspělých mocností, Jako je USA a Rusko, ale jsou rozeseti všude po světě.

V době satelitů, DRONŮ, pušek a i dalších prostředků nevyjímaje chemických, si opravdu nedovedu představit, že je někdo, kdo je nepohodlným komukoli, v bezpečí na kterémkoli  bodu naší planety. Záleží jen na tom, jak je nebezpečným, kolik toho ví a jak a kdy na něho ti NEZNÁMÍ zaútočí!! Nejdříve si však toho dotyčného otestují. Otestují si jeho reakce a jeho zvyky. Pak teprve zaútočí!!!

Bohužel začínám v otázce nynější kolonizace naší Evropy být asi také paranoidním. Přemýšlím nad tím, jak a kdy a hlavně proč?! To proč je již veřejným tajemstvím.  A  to kdy, a jak se my obyčejní občané naší Evropy nikdy nemůžeme dozvědět! Vždyť to nevědí někdy ani naše velmi dobře školené bezpečnostní složky, které by nás měly chránit. V mnohých případech však vidí bezpečnostní složky větší nebezpečí v nás, než v tom, co nás může ne zítra, ne za roky, ale za desetiletí, PŘEVÁLCOVAT.

Napadá mne na závěr PRO NÁS jedna životně důležitá otázka, kterou by se měl každý z nás zabývat a řešit ji. Naskýtají se dvě možnosti. Buď tuto svoji situaci řešit se svým psychiatrem nebo psychologem nebo tuto naši situaci řešit společně. Buď máme skoro všichni paranoidní psychózu nebo na tom našem ohrožení životů něco je! Opravdu velmi rád bych byl v situaci těch zaslepených xenofilistů a sluníčkářů. Ti mají o nás, jako jsem já, již své mínění vyhraněné! Co je ale v naší situaci lepší?! Být zaslepeným xenofilistou a sluníčkářem nebo být trochu paranoidním psychopatem. Alespoň na jednu otázku znám odpověď!

XENOFILISTA A SLUNÍČKÁŘ MÁ SVŮJ ŽIVOT JEDNODUŠŠÍ A HLAVNĚ HO NIKDO NEBLOKUJE, NEOMEZUJE A NEŠPEHUJE!!!

Michal Sandr                                   V Praze dne 6.9.2017

206 total views, 2 views today

Reklama
Insert Ads Here

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.