Volba Pana Prezidenta 2018

Insert Ads Here

Dnes 28.1.2018 jsem shlédl záznam z vysílání předvolebního duelu mezi Panem Prezidentem Zemanem a Panem profesorem Drahošem, na Primě:

http://play.iprima.cz/cesko-hleda-prezidenta/cesko-hleda-prezidenta-2

a dnes je mi líto, že jsem zůstal nečině sedět doma. Mou důvěru by dostal Pan Prezident Zeman. K tomuto rozhodnutí mi napomohly duelové dialogy a hlavně způsoby vystupování.

Prezident má být schopný zastupovat Českou Republiku po všech stránkách. U Pana Prezidenta Zemana jsme v minulosti narazili na pár úskalí a kauz, které nebyly reprezentativní, například kauzy s alkoholem a vulgárním vyjadřováním, ale co s tím dnes? Dle mého názoru nic, zajímá nás co je a bude. Vulgárně přeci oslovím zloděje, vraha i lháře. Ženu, která se prodává za peníze nebudu přeci nazývat: „Ta co se prodává za peníze“ ale nazvu ji pravým jménem „Kurva je to“ a tak by to mělo být se vším. Nemůžeme se vyhýbat pro budoucí těžkosti pravdě a zlehčovat ji. Proto si myslím, že Pan Prezident Zeman má za tuto přímost i přes nelehké medializování, mou poklonu. K tomu se jako Pan Prezident chová a nenechá po sobě šlapat a když se rozhodne mluvit tak mluví. Na svůj úctyhodný věk je v dobré psychické kondici, má velký přehled a ať je nebo není něčí loutkou, stojí před námi. Můžeme mít prezidenty různých názorů, ale vždy by měli umět ustát svou roli důstojně. Pan Prezident v tomto záznamu znovu dokázal, že úřad Prezidenta zvládne nést a snad svůj lid nezklame.

Jindřich Tichý ml.

77 total views, 3 views today

Reklama
Insert Ads Here