03 – Hnus jménem daně v České republice a ještě jich není dost?… Něco je špatně, chtělo by to opravit

“ Historicky vzato, není rozdílu mezi Sv.Václavem, Václavem IV. a Václavem Havlem. Jeden vpustil do Čech Sasy, druhý Svatou říši římskou a třetí Evropskou Unii. “ Za všech byla a je bída a jsme pouhými nevolníky.

Občanské referendum. A dost, republiku zpátky občanům !!!

K daním, v současném neúnosném otrockém zatížení, které ještě navíc z větší části jde kamsi do „pryč“, hnutí Občanské referendum navrhuje tato řešení do připravovaných zákonů, které je potřebné po vítězství ve volbách 2/3 většinou schválit. Nejedná se ani o inflační postup. Vychází se z kladného, ziskového rozpočtu, je třeba to pojmout jen jinak, než jsme zvyklí. Mnozí si budou myslet, že je to utopie, mnozí budou rozumovat, ale při tom je to v celku jednoduché. Jediné, co je problém, je že banksteři se budou bránit, co budou umět, protože budou mít po po oslíčkovi otřes se, kterého jim děláme. Tento stát generuje a je schopen generovat dostatek financí nejen na lepší státní rozpočet, ale i na zisk. Jenom tyto zdroje nesmí být nasměrovány do kapsy banksterů. Tedy zjednodušenou formou i pro neznalé ekonomie ….

 • Zrušení všech současných daní a nepřímých daní, z darů, výher, spotřebních daní atd.
 • Vytvořit jedinou Občanskou daň ve výši 5-10%, maximálně však 35.000,- Kč/ročně k současnému stavu
 • Vytvořit jedinou přímou daň z příjmu ve výši 5% z každého prodeje
 • Zrušit daňové odpočty a tím zrušit miliardové úniky do zahraničí
 • Ústavně uzákonit, že státní rozpočet musí být ziskový
 • Ústavně uzákonit povinnost státu vydělávat na občany
 • Ústavně uzákonit, že 50% zisků jde do státního rozpočtu a 50% vrátit občanům jako podíl na zisku státu na občanský účet
 • Ústavně uzákonit pro Českou státní banku povinnost stabilizovat měnu a udržet ji na 3 násobném zhodnocení, k současné pozici koruny vůči hodnotě práce a poměru k zahraničním měnám.
 • Zrušit všechny zlodějské penězovody nadnárodních zájmů a udržet je v majetku státu a občanů.
 • Výsledkem je trojnásobné zvýšení domácí kupní síly pro firmy a podnikatele.
 • Výsledkem je trojnásobné zvýšení životních podmínek občanů
 • Výsledkem je kladný státní rozpočet, silné státní rezervy a vrácení 50% státního zisku zpět občanům.
 • Výsledkem je zastavení dluhové pasti státu a občanů, možnost státní dluh
 • Výsledkem bude i nutnost si tyto výsady ubránit, protože banksteři a kmotři se budou zuby nehty bránit.

 

Přílohou jedna kapitola z malé knihy Novodobé otroctví (C:2003)

Vydáno samizdatem v roce 2003 – Novodobá otroctví
Kapitola 9
Plody naší práce a daně, desátky či šedesátky, sedmdesátky nebo 120-cátky či snad ještě více…?

– Za nevolnictví, mimo jiné zakázané OSN, se odevzdávaly desátky. Jestli se domnívám dobře, byl to desátý díl toho, co si člověk vyprodukoval na vlastním. Tedy desátý díl osobního majetku, který si člověk vyprodukoval ve svém ekonomickém prostředí svou prací nebo činností a jako daň povinně odevzdával tomu, kdo si takového člověka přivlastnil zákonem jako nevolníka a poddaného.

– Král, kníže, baron, klášter, stát. S nadsázkou, jak krásný stav tehdejší doby, kdy 90%, byť by z mála, zůstalo takovému poddanému. Dnes je 21. století, jako občané státu povinně odevzdáváte nikoliv 10% ze sta, ale více jak 35% z vaší práce, další z vlastního baráku, z darů, ze vzduchu, někde z okapů, ze silnic, z povinného pojištění, televize, rádia, živnosti, a 21% ze všeho, co si koupíte, nebo spotřebujete, vypijete, vykouříte.

– Další poplatky platíte za to, že vás spravují, soudí, trestají, že máte řidičák, jedete autem po dálnici atd.. Pokud vám něco zbude, zdaní to nakonec nejméně 15% za potřeby k životu. Většina toho byla ale dávno a opakovaně již zdaněna.

– Když to sečteme, výsledkem je, že zaplatíte min. 60-70% ze sta v základu. V součtu s dalšími nepřímými daněmi mnohdy můžete překročit i hranici 100%, tedy více než vyděláte. Takže moc nechybí a vlastně za to, že vyděláváte, budete vlastně ještě dlužit.

– S podivením se pozastavuji nad tím, jací asi byli dřívější páni v poddanství lidumilové a feudalismus byl procházka komfortní zahradou proti dnešním koumákům ve státní správě, vládě a době občanství.

– Dnešní post-komunisticky orientované klubovny koumáků, držící se zuby nehty u moci, by zřejmě udělaly svého daňového vazala a dlužníka i z takových pohádkových boháčů, jako je pan Oslíček Otřes se, pan Divotvorný Hrnec, Hrnečku Vař, pan Kouzelný měšec a další.

– Všichni tito pohádkoví boháči mají nekonečné zdroje, ale všichni produkují okamžitě pouze 100%. Naše slavná státní daňová soustava však požaduje občas i více jak 100%. Tedy ani tito pohádkoví boháči by asi neobstáli. Co říkáte, že nejste majetkem státu?, Že Vás stát nevlastní? Nevolník ze zákona od narození patřil pánovi, kterému odváděl desátek a nemohl si dělat svobodně co chce. Dnes člověk ze zákona dostane vnucené občanství, státu odvádí ze zákona i více jak 100% (více jak vydělá) a je mu dovoleno dělat pouze to, co není zakázáno a zakázáno je vše, co se státu nehodí.

– Nic na tom nemění, že je to matematicky nereálná a nehorázná blbost i drzost a nesmysl, nic na tom nemění, že je to naprosté spoutání člověka, jeho života, práv, svobod a majetku ve prospěch nenažrané saně, která žere i to, co se ještě nenarodilo.

– A když té sani nedáte nažrat, tak sežere Vás. Současný Stát s občany manipuluje v daleko širším rozsahu, než je zmíněná daňová zlodějina. Jsme stále nevolníky, jenom Stát zdražil desátek o trošičku víc než je normální, o trošičku víc, než je únosné a o „trošičku“ více, než je člověk schopen vydržet.

 

Připomínky, komentáře a návrhy zasílejte na adresu Koordinačního centra. V rubrice Koordinační centrum najdete kontakty…..

 • odkaz zde …  Koordinační centrum
 • Připomínám, že vítáme každého, kdo se chce přidat do týmu občanského hnutí Občanské referendum
 • Připomínky, komentáře a návrhy můžete zasílat na adresu koordinačního centra.
 • V rubrice Koordinační centrum najdete kontakty…..

 1,822 total views,  1 views today

Reklama
Insert Ads Here

7 komentářů

 1. Hmm it seems like your website ate my first comment (it
  was super long) so I guess I’ll just sum it up what I submitted and say, I’m thoroughly
  enjoying your blog. I as well am an aspiring blog blogger but I’m
  still new to the whole thing. Do you have any
  tips for newbie blog writers? I’d certainly appreciate it.

 2. We stumƄled over here different web pagᥱ and thougһt
  I might as welⅼ check thіngs out. I lіkе what I see so i am juszt following you.
  Lookk forward to looking at yourr web page for a second time.

 3. Hi just wɑnted to ǥive yoᥙ a bгief heads uⲣ and let үou know a few
  of the images aren’t loading correctly. ӏ’m
  not sure why Ьut Ӏ think its a linkking issue. ӏ’ve tried it in two diftferent web browsers and bpth show the
  ѕame resultѕ.

 4. Trošku vás opravím, oněch zmíněných desátek jste odváděli jen a pouze církvi, krom toho jste ještě pracovali na panském a pánovi odváděli daně který část z nich odváděl králi. Takže oproti středověku prakticky žádná změna, jen se ten bordel jmenuje jinak.

Comments are closed.