Reklama

Svět se mění

AUTOR PŘÍSPĚVKU

 

 

Svět se mění

A ne zrovna k lepšímu. Dnešní společnost mi přijde poněkud více zvrácená. Místo nacionalismu (tedy lásky k vlasti) přichází globalizace (raději pomožme cizincům, hlavně aby to bylo vidět, než vlastním lidem). Místo práva a spravedlnosti přichází omlouvání zločinů a jejich nepřímé, i když v dnešní době už zcela otevřené podporování. Místo posilování státu a vlastní ekonomiky jsme svědky veřejného rozkrádání, ničivých manipulací s národním bohatstvím a lhaním o „prosperitě“.

Kam ten svět spěje a díky komu?

 

Odpověď je jasná. Díky NÁM.

 

Každý z nás, ať už pracuje jako dělník někde ve fabrice za nuzný peníz nebo si válí šunky v neziskovce za trojnásobek běžného platu je občan svého státu. Každý z nás k němu přistupuje jinak. Někomu leží na srdci blaho všech a vidí jak je tenhle svět pokřivený a jiný naopak využívá každé možné skulinky pro vlastní obohacení a protěžuje své zájmy nad zájmy celku. Chápu postoj obou, ale tyto dva naprosto rozdílné postoje (a spousta postojů někde na půli cesty) je způsobena jedním společným činitelem, a to ZKLAMÁNÍM a ignorací.

 

Proč jsme však zklamaní. Proč v nás nebují národní hrdost a patriotismus? Protože, ať udělá občan co chce, tak je to stejně irelevantní. V naší politické sféře se pohybují neustále ti stejní lidé. Nemyslím tím jen dle jména, ale hlavně dle podstaty jejich osobností. Lžou, kradou, neustále porušují kdejaké předpisy a všechny, kteří jsou proti nim, jsou z jejich pohledu odpad… poslední dobou mi přijde, že každý normální Čech a vlastenec je „odpad“.

Nelíbí se ti islamizace Evropy? Jsi odpad…

Nelíbí se ti diktát EU? Jsi odpad…

Nelíbí se ti cenzura od buzika? Jsi odpad…

Pokud jsi náhodou řekl svůj „nemoderní“ nacionální názor nahlas.. Jsi odpad a budeš stíhán….

 

Odpad.. odpad.. odpad..

 

Takže začněme recyklovat!! Zbavme politické „špičky“ poslanecké imunity, proč by měli být nadřazeni nám občanům? Jednejme skutečně ROVNOPRÁVNĚ a zrušme sociální dávky a podpory parazitickým entitám, které se nám ještě zcela otevřeně tlemí do obličeje. Omezme zbytečnou byrokracii a absolutně zbytečné pozice, které vysávají peníze ze skutečně pracujících lidí.

Jak je možné, že ostravský horník, který padá na hubu po každé směně a sotva se dovleče domů, má menší plat než člověk z havloidní „neziskovky“? Jak je možné, že naši důchodci, skutečně potřební nejsou finančně zajištěni, zatímco nemakačenka rodí a rodí a topí se v dávkách nebo si zvedá zcela okatě a nehorázně plat, zatímco SKUTEČNĚ pracující a potřební dřou bídu?

 

Lidé, uvědomme si, že tu nejsme jen sami pro sebe. Musíme myslet hlavně na budoucí generace, na naše děti, vnuky, pravnuky a uvědomte si, že tím to nekončí. Kde bude naše země za 50, 100,150 let? Já vám povím kde.. v PRDELI!!!

 

Pokud se my, tedy nynější generace a občané „samostatné“ České republiky nezačneme chovat jako kompaktní a soudržný celek, pak nás převálcují. Zahoďme malicherné spory o drobné rozdíly mezi náma a uvědomme si, že pokud nezačneme hájit práva naší vlasti, což je naší povinností, nebudeme za chvíli žádnou vlast mít. Už je na čase odhodit rukavičky, ale to vážně někdo chce jít přes mrtvoly? Měli bychom si konečně přestat mazat med kolem huby a uvědomit si, že je naší POVINNOSTÍ zachovat pro naše děti naši vlast autonomní a svobodnou….

 

Konec cenzury, konec pravdoláskařských keců a politických slibů lhářů, zlodějů a podvodníků,  vzchopme se a jako jeden celek řekněme NE !!!

Už se to blíží
odzvoní zvonec
a vašich lží
už bude konec,
Pak přijde den,
a kdy naši zem,
pro naše děti,
zpět dobudem…

 

 

 1,420 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat