Reklama

Kde je Michaela Patricie Muzikářová?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Jistě se toho v reakci na tento příspěvek o sobě dozvím tolik, že mne z toho hlava bude brnět, nicméně vyřknu dosud nevyslovené. Přiznám se, že bych byl rád, kdyby moje úvaha byla paranoidní, byl bych moc rád, kdyby se Michaela Patricie Muzikářová vrátila v pořádku domů, byl bych moc rád, kdyby to nakonec skončilo tak, že holčina v projevu dětské zamilovanosti někde s nějakým klučinou prožívají trpký románek, prostě bych rád věřil ve šťastný konec.
Nicméně, buldočí tah, se kterým naše média dokola omílají tzv. napojenost její maminky na tz. ultrapravicovou radikální scénu, mne nenechává nepřemýšlet, jestli to je náhodou, že se novináři vrhají lačně po této informaci, nebo nám je záměrně něco podsouváno. Dnes se objevila informace, že současný přítel matky měl být v minulosti podezřelý ze sexuálního deliktu.
I tady se ptám, jak je možné, že taková informace během intenzivního pátrání speciálních složek Policie Čr, uniká na veřejnost. Svévolně? Nebo je to záměrem?
Vše má vždy svou záminku a příčinu!
Sympatie matky hledané dívky s tzv. pravicovou scénou je vhodnou příležitostí jak k zámince, tak k příčině.
Ale popořadě.
Představte si, že by se nedej bože objevila informace, že se dívka mohla stát, nebo stala obětí násilného činu spáchaného jiným etnikem. Němci do bývalých objektů na hranicích nastěhovali hordy uprchlíků, kteří si vesele pendlujou i na naše území, všeobecně se to ví, nikoho to netankuje, vše je zalité sluncem. Informace o faktu, že se dívka stala obětí násilného činu některých z těchto lidí, popř. někoho z řad cikánského etnika žijícího v dané oblasti by byla roznětkou a zároveň výbuchem, po kterém by následoval nepochybně sled událostí, které jen těžko dokážeme vůbec pomyslet, nicméně by nepochybně řešením konečné situace bylo potlačení silovými složkami. Měli bychom záminku i příčinu!
Pokud by se stalo, že by dívka byla obětí násilného činu někoho z okolí přátel a známých matky z oné tzv. ultrapravicové scény, byla by na světě záminka k honu na čarodějnice na lidi s pravicovým a nacionalistickým zaměřením.
Bůh chraň, neříkám, že to tak je, pouze rozvíjím tezi, co by bylo,kdyby…
Zdá se vám to přitažené za vlasy?!
Poté co jsme viděli v Praze oddíl tzv. radikálů, kteří byli všichni stejní postavami, stejně přitrouble oblečení a dirigoval je pán v hnědé bundě, o kterém jsme se nakonec dozvěděli, že to byl vlastně hodný policista, který se snažil od sebe oddělit znepřátelené tábory, které k sobě po vzoru téměř čtvrt století starém, tedy stejně jako agent Zifčák, v podstatě navedl, tak si říkám, že je možné cokoliv, co mi může připadat nepravděpodobné, asi jako že mi za chvilku přistanou před barákem marťani.
Chtěl bych opravdu věřit ve šťastný konec, že se dívka v pořádku vrátí zpět domů ke své matce. Mě je totiž zcela uplně fuk, s kým matka sympatizuje a i kdyby to pro mne za mne byla zasloužilá soudružka, tak by mne ani ve snu nenapadlo na tomto faktu parazitovat ve spojení s tímto neštěstím.

 2,273 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat