Reklama

Klobouk dolů, palec nahoru pro PČR. Kauza Banga postoupila do další fáze!

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Někdy se zdá, že má člověk sto chutí se na plno věcí vyprdnout, že to prostě nemá cenu. Začínal jsem být na pochybách, jestli nebojuji s větrnými mlýny, když se dlouho nic nedělo ohledně mého postupu vůči Radku Bangovi po Slavících 2016. Snažil jsem se dokola vysvětlovat, že právě Banga svými prohlášeními štěpí společnost, že v podstatě využívá veřejnost ku prospěchu svých finančních zájmů pod záštitou boje proti rasismu apod. Že se snažím definovat podstatu svobody, kterou nám právě lidi jako on kradou a ještě jsou tak drzí, že vykřikují do médií opak.
A světe div se! Musím uznat, klobouk dolů a palec nahoru pro Policii ČR. Dnes jsme se dozvěděli a máme potvrzeno, že na základě opravdu obrovského množství materiálů které jsem zpracoval a dodal PČR došlo k posunu v této kauze! PČR dospěla k názoru, že se Radek Banga opravdu dopustil tr. činu křivého obvinění a to vzláště závažnou formou a také se dopustil tr. činu pomluvy!
No, začíná to vypadat na vcelku zajímavý vývoj celé kauzy a jsem zvědav, jak bude PČR postupovat nadále. Hráčů je ve hře samozřejmě více i s tím zásadním a to je Státní zastupitelství. Vypadá to, že se nám, přátelé, začíná rodit precedentní rozhodnutí.

 2,904 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat