Reklama

Novodobá otroctví 16 – Státní moc a správa … Ryba smrdí od hlavy

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Staré české přísloví, že ryba smrdí od hlavy, je skutečně pragmatickým lidovým rčením. Jenom to má hlubší podstatu, svá přesná zařazení a pojmenování. Když udělat pořádek, tak do čista.

 

Vydáno samizdatem v roce 2003 – Novodobá otroctví
Kapitola 16
Státní moc a správa … Ryba smrdí od hlavy


– Je třeba si říci, že voda, kde smradlavá ryba plave, jsme my lidé a naše vlast, rodné území, kde žijeme. U nás konkrétně je to historicky tradiční rodné území Čech, Moravy a Slezska, které tu bylo před touto smradlavou rybou.

– Je třeba si říci, že smradlavou rybou se rozumí tento stát, který si historicky velmi krátce, pouhé dvě desetiletí, přisvojuje právo nás i naši zem spravovat a řídit.

– Je třeba si také říci, že smradem se rozumí zakalení vody, naší země i našich životních podmínek odnárodňovací politikou a vedením vlastního státu proti zájmu vlastní země a občanů.

– A je tedy také potřeba si říci, že hlavou smradlavé ryby se rozumí zájmové skupiny koumáků, kteří prorostly do státní moci jako parazité do ryby, zasmradily svým pachem nejen stát, ale i celou naši zem a národ jako tu vodu.

– Proč to celé smrdí? Hezkým, nikoliv už českým, ale světovým, rčením ze starého dobrého Hamleta je, že něco smrdí ve státě dánském.

Řešením by tedy bylo vyčistit vodu, vyměnit rybu, nebo pouze její hlavu či přebít smrad nějakou voňavkou?

– Pokud vyměníme pouze rybu a dáme novou do stále zasmrádlé vody, ryba se opět nakazí. Pokud vyměníme vodu, ale ryba zůstane stále zasmrádlá, nakazí smradem opět vodu. Pokud budeme chtít navonět vodu i rybu, bude to tu páchnout jak močůvka, což je asi současný stav.

Pokud budeme chtít opravdu uklidit, musíme vyhodit smradlavou rybu, vyčistit vodu a pak teprve můžeme vypustit jinou, novou a nesmradlavou rybu.

Výměna vlády koumáků nevyčistí vodu a zdeformovaný stát. Vodu, tedy zemi vyměnit nemůžeme, volba stále stejných smradlavých vládních ryb je přebíjení smradu voňavkou, proto také něco smrdí více, než ve státě dánském.

Zlobte se nebo ne, vychází mi to tak, že přestaneme smrdět (hlavně korunou) jen pokud všechny koumáky defenestrujeme na smeťák, pročistíme státní aparát a legislativu jako vodu přes filtr od všech nečistot a teprve posléze si můžeme v čisté vodě, zbavené prospěchářských, kolaboračních, protiobčanských, člověčích i legislativních nečistot, zavést nový pořádek.

– Rozhodným faktorem pro celou věc je pochopit, co tu vlastně smrdí, stát a mafie nebo jeho občané?

 2,033 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat