Reklama

To jsou věci velebnosti ….

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Dalo by se asi ledacos definovat hláškou „To jsou věci velebnosti ….“. Několik zpráv a komentářů v souhrnu z jiných zdrojů.

Kdo to vlastně je? Novinář a bývalý mluvčí prezidenta Klause. V minulosti koordinátor vládní komunikace programu protiraketové obrany, navržený tehdy ministrem zahraničí Karlem Schwarzenbergem. Nyní ve společnosti British American Tobacco. V minulosti novinář v českých médiích, absolvoval odbornou stáž na Harvardu a má doktorát v teorii a kritice komunikace z Minnesotské univerzity. Přednáší na New York University v Praze.
Je to snad vazba na Schwarzenberga, na organizaci spřáhnutou se Šimonem Pánkem a dalšími agenty CIA, absolvent kurzů CIA s krytím na Harwardu a Minnesotské?  Nebo je to neškodný iniciátor překrucování historie? Tvrdí, že nás v roce 1945 Rusové dobyli a také tvrdí, že není psychicky v pořádku ten, kdo vidí vojska USA a NATO v našich zemích jako obsazování.
.

Nora Fridrichová, rozená Nora Nováková, (* 13. září 1977 Pardubice) je česká televizní novinářka, reportérka a moderátorka.  Po studiích žurnalistiky na Karlově univerzitě dále studovala v Londýně na Londýnské univerzitě. Od roku 1998 pracuje v celostátních televizních stanicích, kde je známa jako výrazná televizní novinářka, reportérka a moderátorka. Začínala na TV Nova, od roku 2000 je pracovnicí České televize. V ČT připravuje pravidelný týdenní publicistický pořad 168 hodin, který je vysílán na ČT1 každý týden v neděli večer. Je jednou ze spolumoderátorek pořadu Tah dámou.  Dne 26. května 2011 jí byla udělena Novinářská křepelka za rok 2010, pro novináře do 33 let, ocenění získala především za „výjimečné moderátorské schopnosti, kompetenci a vtip.“[1]
Kdo to je? Madam poněkud zmatená? Madam poněkud chytrá? Madam poněkud klíčová osoba pro masážní zprávy poněkud účelového typu a k tomu madam navíc opět školená CIA na nějakém tom krycím studiu v zahraničí? Nebo jen madam u profesního koryta, za peníze informačně masírující veřejnost o čemkoliv, kdykoliv, jakkoliv?
.

Něco z údajné ruské propagandy a dezinformací? Asi ne, toto jsou aktuální fakta z veřejných zdrojů.
Informuje o tom Polský rozhlas s odvoláním na prohlášení náměstka ministra obrany Bartosze Kownackeho. Polsko chce vytvořit armádu, která by mohla čelit „vojenskému nátlaku“ Ruska Zdůrazňuje se, že raketami se budou vybavovat stíhačky F-16 nacházející se na základnách v Poznani a Lasce. Dříve se už informovalo o tom, že Varšava a Washington podepsaly dohodu o zahájení dodávek raket plochou dráhou letu JASSM-ER z USA do Polska. Kontrakt má hodnotu 940 milionů zlotých (asi 230 milionů dolarů).

 1,606 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat