Reklama

Začíná největší koncepční reportáž o Vlastovi Pechancovi. Bez příkras, bez emocí, bez fabulací s jedinným cílem. Nalézt na konci pravdu, jak to tenkrát opravdu bylo!!!

AUTOR PŘÍSPĚVKU

 

Slovo dalo slovo, vážení čtenáři, a výsledkem je dohoda. Dohoda mezi mnou a Vlastou Pechancem! Ano, přátelé, rozhodl jsem se k prvnímu zcela koncepčnímu systému reportáží, ve kterých budeme hledat odpovědi na leckdy vyřčené, ale nezodpovězené otázky případu usmrcení Róma Otto Absolona(zemřel 21.7.2001 v 9:25 hod. v nemocnici ve Svitavách),za které byl 4.3.2003 odsouzen pan Vlastimil Pechanec(narozen 9.11.1979)ze Svitav k výjimečnému trestu 17 let!

Začneme od počátku. Dohodli jsme se s Vlastou, že se každý týden sejdeme a postupně vám čtenářům začneme odkrývat celý příběh kousek po kousku. Použijeme k tomu všechny dostupné materiály a další budeme sami odkrývat. Vtáhneme vás, přátelé, do případu. Budeme uveřejňovat fakta, reálně je dokazovat a budeme zvědavi na vaše reakce. Máme v rukou materiál, který má opravdu řadu otázek, řadu faktů. Všimněte si prosím, že se vám nesnažím intuitivně podsunout fakt, že Vlasta Pechanec není dle mého pachatelem oné vraždy. Již při debatě mezi mnou a Vlastou bylo jasně řečeno, že jak to tenkrát bylo, vědí pouze opravdu dva lidé. Buďto opravdový vrah, pokud byl vrahem někdo jiný, nebo sám Vlasta, pokud by jím byl opravdu hypoteticky on!

Sami v současné době nevíme, jak obsáhlá bude ona koncepce rozkrývání a vyprávění celého případu. Nebudeme se bavit jen o samotném skutku a o tom kdo ho opravdu spáchal. Probereme postupně i celá léta výkonu trestu, jak ho Vlasta prožíval apod.

Jak jsem napsal. Součástí každotýdenní reportáže bude vaše diskuze. Budu se reálně zabývat vašimi podněty při jednotlivém šetření. Nebude to ale diskuze jen tak od počítače! Začneme hledat tehdejší svědky a jsem připraven jít i do tzv. jámy lvové. Neušetřím svých otázek opravdu vskutku nikoho!

A proč?!

Proto abychom na konci dostali odpověď!!! Odpověď na otázku nejenom jaký je Vlasta Pechanec člověk, vrah, nebo oběť policie a justice?!!!

Moje úloha bude naprosto investigativně strikntní. Budu pracovat s fakty zcela objektivně, bez emocí. Jak o mne píšou různí pomatenci z Antifa, nebo Hrebenar.eu, jsem naprosto asociální člověk s minimálním emočním projevem a sociálním cítěním. Skvělé! To mi dává dobrou pozici být naprosto nestranný v dané kauze a chovat se při kladení otázek komukoliv, komu je budu klást, jako naprosté bezohledné bezcitné prase!

Příští týden začínáme, přátelé!!!

 

 3,917 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat