Reklama

Zase jedna z osobností: Subulkus Ivo Horák středověká (hudba)

AUTOR PŘÍSPĚVKU

 

Opět, nečekejte žádného nablblého politika, intelektuála, pseudo-intelektuála či jiné embryo moderní světa, který se zbláznil, ale úplně normálního obyčejného člověka, jednoho z nás, kdy  výraz „úplně normální obyčejný člověk“ je vyznamenání. Znamená úctu a vážnost pro člověka, který něco v životě za sebou poctivě dokázal s tradičními hodnotami.

 Má rodinu, ve které vychovali a vypustili do světa se ženou dnes již dospělé dva syny. Žije normálním spořádaným životem a věnuje se především středověké hudbě. Hraje od mládí na mnoho nástrojů, jeho tvorba je v podstatě autorsky přepracovaný středověký žánr. Umí toho dost, hezky se to poslouchá a hraje pro radost.

Na otázku, proč se ho na to ptám, říkám, že do článku o lidských osobnostech. Jeho reakce byla byl dvěma slovy“ Ježiš marja“ :-) Následoval smích.

Jinak je strojař konstrukcí a technologií, narodil se 1967 v Sokolově a dnes žije v Liberci. Jeho koníčky jsou hudba a historie v oblasti country, bluegrass, jazz, historická hudba, zpívá s partnerkou Martinou asi 5 let.

Na otázku co by rád v roce 2017 odpověděl se smíchem „přežít“ a v roce 2017 se chystá na spoustu akcí, které zvládne a stihne, kde si ho můžete poslechnout najdete na stránkách Subulkus Ivo Horák. Letos má plno, až na dva volné víkendy. K nám na akci Hledání Blanických rytířů 10.6.2017 do Ostrova u Blaníku, okr. Benešov jede též.

V současné době připravuje druhé CD. CD můžete získat kontaktem přímo u autora. Kontakt je na jejich webu.

Jindra Tichý st. |šéfredaktor|26.1.2017|free public|

 3,313 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat