Reklama

OBČANSKÁ JEDNOTA – každá jednota musí mít obsah – konala se programová konference 25.2.2017

AUTOR PŘÍSPĚVKU

 

Každá občanská jednota musí mít obsah. Na tom totiž vše stojí. Pouhá demonstrace odporu bez obsahu, co bude dál a jak se to udělá, nemá šanci banksterismus porazit. Pouze síla společné myšlenky a cíle dává občanskému odporu tu sílu bezohledné vládnoucí menšiny, bansktery a mafie porazit. Jinak není jednotou, jinak není schopna žádné úspěšné činnosti.

Dlouho trvající a neustále se zvětšující úpadek většiny naší společnosti je spouštěč proti-reakce v podobě občanské nespokojenosti a narůstajícího tlaku na vládnoucí menšinu zdola.

Pokud vládnoucí menšina překročí Rubikon (pro historii neznalé řečeno laicky, překročí nepřekročitelnou hranici), a jinými slovy lidově, jedná soustavně „přeš čáru a to hodně“, přivede většinu občanů do stavu, kdy nejsou schopni živit své rodiny, žít normální život a ještě jsou přímo ohroženi uměle živenou imigrantskou krizí, vede to k odporu. Důchodci za celoživotní práci žijí na pokraji společnosti, poctiví a pracující lidé nejsou uznáváni, spekulanti, lichváři a podvodníci jsou upřednostňování vládnoucí menšinou a mnozí, a je jich hodně, jsou za pokraj společnosti již vytlačeni, není nic nad slunce jasnější, že takováto společnost povstane a odmítne bezohlednou gangsterskou vládu jakékoliv menšiny z jakékoliv strany neustále slibující, ale nic neplnící.

Protože tak tomu bylo i v historii. Taková vládnoucí menšina vždy situaci nabubřele a „nadutě intelektuálsky“ ignorovala, podceňovala a odmítla včas řešit. To je vždy v historických milnících přivedlo např.ve Francii pod gilotinu, při mnohých občanských revolucích před soudy a především k pádu.

Byla to vždy sjednocená myšlenka většiny společnosti, která v důsledku přinesla další historický vývoj. Ty milníky se vždy v čase opakují 1 až 2x za 100 let. Takový milník se zcela zjevně blíží a společenské změny jsou přede dveřmi. Na to ale, aby mohla jednota většiny občanské společnosti uspět, musí mít nějaký kvalitativní obsah. Změny musí přinášet řešení. Boj proti přežitému musí přinášet zlepšení.

K úspěchu potom vede jednoduchá rovnice, vyvinout takový společenský a občanský tlak na prosazení řešení, společné myšlenky a cíle, aby dokázal vyhrát. V našem případu je to heslo:

„Společná myšlenka, společný cíl a vyhrát v letošních volbách do parlamentu 2/3 většinou, aby se změny daly prosadit, schválit do zákonů a odstranit to vše zlé, v čem dnes žijeme. „

To je dnes, v době moderních technologií podoba revoluce. 2/3 hlasů jsou potřebné k úspěchu a opravě našeho státu i života každého z nás v něm. Pod heslem žádný hlas politickým stranám a mafiím. Hlasy sami sobě, občanům a plnému referendu.

Včera, 25.2.2017, proběhla programová konference občanských stran, hnutí, spolků a aktivistů s cílem takový program připravit, sjednotit se a prosadit ho. A to je teprve začátek. Další tiskové zprávy přinesou podrobnosti k jednotlivým řešením.

OBČANSKÁ PROGRAMOVÁ KONFERENCE
DNE 25.2.2017 OD 10 DO 21.30 PROJEDNALA 11. HLAVNÍCH BODŮ V ZASTOUPENÍ NA KONFERENCI:

PATRIOTI ČR →
ČEST, SVOBODA, RESPEKT →
OBČANSKÉ-REFERENDUM-A DOST!!! REPUBLIKU ZPÁTKY OBČANŮM →
OBČANŠTÍ  AKTIVISTÉ →

Řešení vztahů k Evropské Unii a ČR
Bezpečnost občanů a státu (hrozba války, imigrace)
Ústava, zákony, zákonodárná moc občanů, plné referendum
Řešení životní úroveň, mzdy, důchody, sociální bezpečí, občanský účet
Řešení nezaměstnanosti a zaměstnanosti
Ekonomika státu, ziskový státní rozpočet, daně
Řešení exekucí, oddlužení občanů, státu a závislosti na banksterismu
Ekonomika státu, ziskový státní rozpočet, daně
Přímý podíl a vracení přebytku státního rozpočtu občanům
Řešení zdravotnictví, školství a kultury
Řešení obnovy České armády

… další body budou projednány příští konferenci

VÝSLEDEK 1. konference:

SHODA NA IDEOVÝCH PRINCIPECH PROGRAMU
SHODA NA DALŠÍM POSTUPU, VZÁJEMNÉ PODPOŘE A SPOLUPRÁCI
→  SHODA NA ODBORNÉM A KVALITATIVNÍ VÝVOJI IDEOVÝCH BODŮ PROGRAMU
→  HNUTÍ OBČANSKÉ-REFERENDUM PODPOŘÍ STRANU PATRIOTI ČR
→  SPOLEK ČEST-SVOBODA-RESPEKT PODPOŘÍ STRANU PATRIOTI ČR

 

 1,313 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat