Reklama

Prokletí

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Legenda o jisté smrti kterou přináší neoprávněné přivlastnění si české armády je mocnější a doloženější nežli ta o Svatováclavské koruně. Posuďte sami.

Rakousko prohrálo WWI brzo poté, co táhlo s Čechy na Rusko, kde jich sto tisíc dezertovalo k legionářům. Třicátá léta byla naše armáda v paktu s Francií. Brzo poté Francie padla. Potom zase Hitler optimisticky začlenil pod svoje velení divizi SS Bohmen und Mahren. Ta se okamžitě rozpadla a hned měsíc po tom se vzdal celý Třetí Reich. SSSR se nepoučil a začlenil naši armádu pod svoje velení v rámci Varšavského Paktu. SSSR se následně rozpadl.

Tolik říkají známá historická fakta. Byly to všechno náhody? Nemyslím si. Spíš polibky smrti od armády, která přináší smrt, zánik a zkázu netradičním způsobem: nikoliv svým nepřátelům, ale svému velení a „spojencům“. Zřejmě Bundeswehr také právě zpečetil svůj osud. NATO už pomalu končí a jen co nás EU zapojí do své nové euarmády, budete najisto vědět, že je s EU také konec.

Jediný způsob jak se zbytek světa může spasit před tímto prokletím je garantovat naši neutralitu a nechat nás důsledně na pokoji.

 1,450 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat