Reklama

Zhoršení na frontě v DNR, v mnoha oblastech není žádné světlo, LNR je bez proudu, silný boj v LC

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Situace na frontě v republikách Donbass se ve večerních hodinách 18. února zhoršila, vzhledem k reakci Ukrajiny k Putinově vyhlášce o uznávání cestovních pasů DNR a LNR.

IA „Novorossia“ vydává souhrn od vojáků, milicí a místních obyvatel.

Naléhavou zprávu z MO DNR.

Doněcká filtrační stanice od 21:00 poškozena v důsledku ostřelování. Situace v oblasti Yasinovataya se v poslední době výrazně zhoršila. Obyvatelům se doporučuje skladovat vodu.

Připojujeme zprávu milice Novorossii:

Gorlovka: začaly silné boje v jihozápadní části města a na Zaitsevu, SAY minomety. Na straně Svetlodarsk-Uglegorsk-Debaltsevo – je palba velmi hlučná. Airport-Spartak-ЯБП, bitva pokračuje, střelba z minometů, v současné době prakticky žádný РСЗО, ale s SAUshkami 120-kami. Na Debaltsevo-Svetlodarsk předmostí aktivní minometná palba, navíc pravidelně artilerie. Novoazovskij rajon: boj pokračuje, který začal s minomety, 82 a 120mm kalibru. Přilétají na pozicích poblíž VSN Sahanka-Kominternovo. Podle fronty je hodně БПЛА (neumíme správně přeložit).

Zpráva od milicí:

„Doněck v 23:10 bojů. Petrovka (Trudovskoy) Staromykhailivka Krasnogorovka-letiště-Spartak-ЯБП. Všude minometná palba, také pravidelně arta. Andreevka a DFS bez elektřiny, poškozené během bojových linií. Novoazovskij rajon v 23:05 bitva pokračuje, tentokrát za účasti dělostřelectva ozbrojených sil Ukrajiny. Na pozici VSN v rajonu Sahanka-Kominternovo „.

převzato: Novorossinform.org Ночная сводка, 19 февраля  

 

 2,317 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat