Reklama

Zrůdný chemický útok Saudské Arábie na civilisty v Jemenu (zřejmě 3 hodiny staré)(časový dodatek: je údajně pravý, ale z roku 2016

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Sedí nám to v předsednictvu OSN, nepřijalo to ani jednoho uprchlíka, vyprovokovalo to ve spojení s USA válku v Iráku, válku v Sýrii, aby měli možnost táhnout přes tyto státy plynovody a ropovody do Turecka. Financují Islámský stát, spolufinancují také dovoz imigrantů do Evropy? Řekl bych, že asi ano, sice jsem u platebního příkazu neseděl, ale jednomu by to asi tak docvaklo.

Vesele při tom likvidují Jemen, protože jim taky překáží, ještě navíc zakázanými chemickými zbraněmi, naše i banksterská media mlčí, vlastně mlčí vždy když někdo bombarduje civilní obyvatelstvo, stejně jako ukrajinští náckové paneláky na Donbasu a ještě zakázanými zbraněmi. Jmenuje se to Saudská Arábie. Co vy na to páni v předsednictvu OSN, páni ze Saudské Arábie? Není to válečný zločin?

Pokoušíme se kontaktovat zdroj a získat více informací

20:00 Zdroj stále nekomunikuje

20:00 Zdroj stále nekomunikuje – komentář čtenáře k věci:

Jaroslav Maly Je to dosti stare video. Jednalo se opouziti neutronove bomby ale bylo to rychle stazeno a zadna svetova media o tom nekomentovala. Odehralo se to v Jemenu. Neutronova bomba zabiji vse zive reakci rychlych neutronu ale brizance je slaba. Nepusobi destruktivne na stavby ap. Vybuch delal dojem odpaleni jaderne zbrane do 3 kt.

pane Malý, a ty popáleniny těch děcek?

Jaroslav Maly To v tom puvodnim videu vubec nebylo. Jen reakce svedku na tento utok. Zabery vybuchu byly snimany z mnoha uhlu. Video bylo dosti dlouhe. Bylo z roku 2016. Lokace Sana Jemen. Toto video je asi kompilat z vice videi.
Milan Roštejnský Jaroslav Maly je to tak, taky jsem to viděl
Poznámka redakce:
Takže video pravděpodobně staršího data, pochází z Jemenu a útok byl skutečně zamlčen všemi mainstreamovými sdělovacími prostředky.
21.2.2017 předaný další zdroj od původního zdroje

 

Převzato z Facebook – Lothar Lorenz

ŽIJEME V NAPROSTO ZRUDNÉM SVĚTĚ….Saudové vraždí a mrzačí civilisty zakázanými zbraněmi a předsedají Radě OSN pro lidská práva…Zrůdy v médiíích to kryjí a převážné většině obyvatelstva „vyspělého“ západu je to jedno…Každý normální člověk a zvlášť rodič musí být v šoku …. Současný svět je peklo a nejhorší je ta lhostejnost lidí a naprosté ovládnutí hlavních médií zrůdami globalismu….

.

Zdroj: Chadi Youssef 3 hodiny

https://www.facebook.com/chadi.youssef.739/videos/189087118244411/

 5,738 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat