Reklama

Jenom 2/3 volebních hlasů mohou opravit Ústavu a zákony v občanský prospěch a lepší životní podmínky.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Všechny naše problémy, malé i velké, tak jak je známe, jsou důsledkem existence a činnosti politických mafií a kolaborantů, které znásilnily stát a naše zákony ve jménu banksterismu, globalizace a celosvětové nadvlády politikou nadnárodních spolků v rukou „šmejdů“ na celosvětové úrovni.

Z této nadvlády a moci nad námi pramení islámská invaze, hrozba války, ztráta suverenity, likdvidace našeho státu, armády a práva. Nadvláda je především postavena na systému ekonomické závislosti a právní podřízenosti. Jednoduše, zotročení do podoby novodobého nevolnictví.

Z této nadvlády a moci nad námi pramení i žebrácké platy a důchody, drahota, výroba příživníků, podpora islámu, multi-kulturismu, sexuálních úchylek, dekadence společnosti,  nedůstojné životní podmínky, diktatura byrokracie zákazů a příkazů.

Z této nadvlády a moci nad námi pramení i vysavače a penězovody z naší práce do bezedné žumpy ekonomických zločinů, okrádání národa a každého z nás, ztráta bezpečí.

To vše je dílem a za pomoci našich úmyslných i nevědomých kolaborantů z politických mafií v zájmu celosvětově se šířícího ekonomického a byrokratického fašismu prostřednictvím Evropské Unie.

Chceme li opravdu žít v důstojných podmínkách 21. století, jak by se slušelo, musíme se zbavit legitimní cestou všech politických mafií, závislých na penězích banksterů.

To lze jedinou cestou, vyhrát volby Ústavní většinou (2/3), vyhnat kolaboranty a politické mafie z parlamentu a odstavit je od zákonodárné moci, zavést změny již připravených zákonů ve prospěch občanů, opravit stát a zavést občanský a zemský prezidentský systém, zrušit politické strany a mafie a převést zákonodárnou moc do rukou plným referendem, nikoliv přímým referendem pouze na to, co nám dovolí.

Plné referendum je pojem, kdy je celá zákonodárná moc v rukou občanů a všechny zákony schvalují občané, kdy končí zastupitelská demokracie a zákonodárná moc politických stran. Zemi řídí referendem volený prezident, vláda, okresní hejtmané a starostové. Zákony navrhuje vláda a prezident, politické strany jsou zrušeny, politici končí a jsou nahrazeni občany kandidujícími a veřejnou funkci  v referendu. Práva občanů v ústavě jsou vymahatelná a všichni veřejní činitelé hmotně i trestně odpovědní.

Přímé referendum je pojem, kdy je občanům politickými mafiemi dovoleno hlasovat pouze o něčem, jen někdy,  kdy celá zákonodárná moc úplatných poslanců zůstává v rukou politických stran a mafií. Přímé referendum neodstraňuje to hlavní, banksterismus, jeho ekonomická pouta novodobého otroctví ani vysavače peněz z naší práce. Přímé referendum je jen kosmetická změna ve světě, kde vládnou banksteři, politické mafie dál a dovolí nám neškodně hlasovat jen o tom, co uznají za vhodné.

Politické mafie, kolaboranti a banskteři musí pryč úplně, i se svými zkorumpovanými zákony, bankami, korporacemi, imigranty a Evropskými uniemi. Jinak lépe nebude. Samotné vystoupení z EU nestačí, protože neřeší ekonomické okovy a závislost na banksterismu.

 

Referendum ČSR – občanské hnutí – občané sami sobě
plné referendum občanů

 

 1,416 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat