Reklama

Naše vlády i s politiky nejsou schopny zajistit své zemi a lidem důstojné podmínky k životu.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

→ Naše vlády i s politiky nejsou schopny zajistit své zemi a lidem důstojné podmínky k životu. Mnozí žijí za hranicí společnosti. Další žijí na okraji této společnosti, nebo se k této propasti blíží.

→ Ta část, která ještě nějakým způsobem žije na nějaké společenské a ekonomické úrovni nemá jistý zítřek ani náhodou a je odkázána na bandu politických mafiánů, kteří si dnes a denně schválí jakýkoliv proti-občanský zákon.

→ Žijeme dnes v podobě pseudo-demokratické ekonomické, politické a mocenské okupace na mezinárodní úrovni. Plíživě a postupně nám znásilnili demokracii, zákony a spravedlnost, ukradli nám práva a svobody, z našich peněž a práce financují svou politiku a blahobyt.

→ Všechny politické mafie, bez rozdílu, nás 27 let cestou moci nepřímé zastupitelské demokracie politickými stranami vedou od desíti k pěti, spíše od 5-ti k nule a nyní nám chtějí opět před volbami chtějí kázat, jak to s námi myslí dobře.

→ Důkazem jejich snažení je politický a ekonomický fašismus, žebrácké platy a důchody, likvidace malých a středních podnikatelů, ostudné exekuce, dekadence a upřednostňování sexuálních úchyláků, plná Evropa muslimských migrantů a teroristů, hodně falešná písnička o multi-kulturismu, hrozba války, a bruselská likvidace soběstačného národního státu.

Dovětek:  Změna už skončila, dobro je potupeno.Vítězí zlo. Práce a starosti, toť úděl členů nižší, zřejmě podprůměrnější mysli. Jsme hlupáci co budou snášet lži?

Tak, aby ty mafie nemyslely, že jsme jen ovce, dovoluji připomenout vtipnou protestní akci na 30.4.2017, pořádanou iniciativou Hej občané : Pálení čarodějnic – Frau Merkel a politika EU v Praze. (M.M.Šíma)

a 3. programovou konferenci  občanského odporu Referendum ČSR – Republiku zpátky občanům v Ostrově u Vlašimi, okr. Benešov

 

 1,470 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat