Reklama

DALŠÍ PODVOD NA TENTO NÁROD? KONFIDENTI CHARTY 77 OPĚT V AKCI? A NEJEN ONI? PRAŽSKEJ MAJDAN?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Demonstrace 10.5.2017 na Václaváku – jen další podvod estébáckých konfidentů Charty 77, Kalousků a havlistů opět v akci. A  nejen jejich. Nalákat lidi pod falešnými záminkami a tvářemi na demonstraci, aniž by tušili? Co za spekulace se za tím skrývají? Stará klasická hra Charty 77, estébáckých konfidentů, pracujících opět pro Sorose a americkou ambasádu?

Jaké politické mafie se za tím vlastně skrývají? Jak vysoká hra to je a český člověk, záměrně nalákaný, původně na demonstraci proti EET a sběr účtenek pro Babiše, dělá ovci vysoké hře „šmejdů a neziskovek“? Pojďme se společně tu skládačku poskládat …..

  • Většina lidí v České republice už má dost všech politických mafií a někde podvědomě slyší na slovo revoluce, demonstrace, pryč s politiky. V podstatě je jedno proti kterému, protože všichni jsou stejní šmejdi politických mafií. Toto si velmi dobře uvědomují organizátoři této dnešní demonstrace. Proč by toho nevyužili. Mají k tomu nástroje, které také použili.

Tato milá, sličná, svým způsobem pro zlatou mládež charismatická slečna, přezdívkou na sociálních sítích přezdívaná Drzá Klárka (povšimněte si už té pro-revolučního poutavé přezdívky) si natočí video s tváří oprávněně namíchnuté mladé podnikatelky a vynadá veřejně Babišovi za jeho zločinné EET. Chytá sympatie a v podstatě pravdu, protože EET je opravdu zlo a samé komplikace. Miliardovým tunelářům nijak neuškodilo, zato lidem nadělalo samé problémy. Namíchnutí a zejména drobní živnostníci jí fandí, že Babišovi vynadala za ně. Lidé ji sledují, video obletí sociální sítě, sbírá popularitu. Samozřejmě s podporou Facebooku (tím myslíme, že není blokována, jak mnozí jiní, zejména z jiné revoluční opozice).

Naše milá Klárka ale natočí druhé, další video a sbírá další a další přívržence. Mladých má celou kopu. Žádné překvapení, protože jí to docela sluší. Jenomže zřejmě vůbec netuší, že se stala obětí hry politických mafií a tak se na sociální síti Facebook pochlubí, že jí nechvalně známý pan senátor Ivo Valenta poskytl kompletní právní ochranu. Mluvil jsem s ní a nevěřím, že vůbec tušila, do jak špinavé hry ji mistr Valenta i s týmem  poradců zavleče. Prostě v euforii proti Babišovi. Prostě gangster Valenta s ní sehrál hodně špinavou hru. Které mladé podnikatelce by nezaimponoval, lichotivý hráč, mocný muž, profesionální lhář, miliardář a navíc senátor? Asi mnohým.

Proběhne nám demonstrace před měsícem proti Babišovi, na které se však ukáže, že pod záminkou proti Babišovi se  jako protagonisté objevují známé ksichty chartistů, Bára Štěpánová si vezme slovo a většina lidí se cítí podvedena, že jejich účast byla zneužita ve prospěch úplně jiných cílů, než jen pouze proti EET a Babišovi. Revolučně naladění lidé odcházejí, notně znechuceni. Cíl byl však jiný. Ne jen proti EET, ale proti Zemanovi. Takže již nejde o EET a Babiše, ale o destabilizaci země.

A Klárka potřetí. Navštíví Babiše, vrátí se a spustí další mediální humbuk, jenže tentokrát už vstupují do hry chlapci a děvčata z Forum24, médium podporované již známými figurami neziskovek a havlisticko-chartistické svoloče nechvalné pražské kavárny a u toho humbuku asistují.

A opět, Klárka se rozjela a udělala další nábor fanoušků. Najednou se začíná mluvit o další demonstraci. O demonstraci proti Babišovi, proti EET a sběru jeho účtenek. A najednou sociální sítě a česká mainstreamová média podporují o sto šest.

Povšimněme si, že pan senátor Ivo Valenta, miliardář a spoluvlastník Parlamentních listů na celé kauze pracuje, poskytuje právní ochranu. Ten Ivo Valenta, úzce napojený na euportály ODS, Protiproud pana Hájka, Okamuru, Víta Bártu a za tím vším je Václav Klaus. Propagátor takzvané nové Evropy po pádu EU a Bruselu.

 

 

Ano, pan Klaus, odpůrce EU. Jenže jaký odpůrce. Chce Evropu volného trhu. Ptám se ale, komu celý ten volný trh patří? Evropské bance a dalším bankám banksterů. Jenže těm patří i EU a Brusel. No to máme tak, banksteři nás ovládají třemi směry. a) politickým, cestou Bruselu b) ekonomickým, cestou Evropské banky a c) vojenským cestou NATO.

Takže jak to je, pan Klaus chce horentně zrušit a) jako nadvládu politickou, Brusel, tedy známé banány. Nechce ale zrušit nadvládu b) ekonomickou ani c) vojenskou. I malé dítě ví, že nás ovládají zejména ekonomicky a to dost tvrdě. Proto máme většina „hovno a dluhy“. Je pravdou, že  Klaus a PPF má v Evropě 12 miliard EUR? A je pravdou, že je také skutečným vlastníkem O2? Kelnera prý už léta nikdo neviděl.

  • Takže v rovnici se zdá býti, nebo nezdá, že senátor Ivo Valenta je propojen s Protiproudem p. Hájka, Klausova koně, propojen s ODS a jejich odnožemi eu.portálů, pan  senátor Valenta připravil půdu a Drzou Klárku, kdy to najednou podporují havloidní odnože, viz. Fórum24.cz a celý humbuk je za plné podpory sociálních sítí, ČT, už to samo smrdí, kterou také ovládají neziskovky Šimona Pánka, chartistů a dalších. Dalších, tedy Šláfenberkové, Kalousové, Bělobrádkové a Hermanové, za prdelí s nacistou Štětinou?
  • Nelze si také nevšimnout svorné a vzájemně se doplňující spolupráce těchto pseudo-pravičáků ODS s chartisty, kteří nám tady ale 27 let předváděli, jak se s havlisty, kavárnou, Kalousky a Šláfenberky nesnášejí. A ejhle, oni najednou náramně spolupracují. Takže jsou vlastně celou dobu jen jedna banda a my jsme naivními diváky téhle celé špíny a 27 let trvající telenovely?
  • Trochu podivná záležitost. Je skutečně cílem Babiš? A proč pouze Babiš a ne sbor zákonodárných zločinců v Parlamentu, kteří Babišovi ten zákon schválili? Proč ne Sobotka, který ten zákon vlastně podržel?

A co dál? Již v v březnu jsme zaregistrovali v Evropě přípravy na změny v Evropě, která se rukou nejmocnějších fašistů EU připravuje na přeměnu z EU diktátu na pevnou Evropu volného trhu. Součástí tohoto plánu měl být rozvrat národních suverénních států. Pro lepší a urychlené začlenění do nové podoby EU.

Jedním z plánů na rozvrat našeho státu byla plánovaná vládní krize rukou čistokrevného kolaboranta Sobotky odstoupením, demisí. Poté, co německým policajtům naše kolaborační vláda za asistence kolaboračního Parlamentu dovolila zasahovat na území ČR? Poté co zbytek naší armády, šmejd jménem Stropnický neústavně svěřil zbytek armády německému bundeshweru?

Kdo stojí v cestě? Co nemají pod kontrolou? Ať je Zeman jaký chce, je jedinou jejich překážkou. A Babiš? Samozřejmě je mu to také jasné. Jen nebyl přijat do Euro- gangu, ať bývalý estébák,  v tomhle mega-tunelu nejede. Takže jede ve vlaku se Zemanem.

Co je to za tunel? Jak uchovat moc německé nadvlády nad Evropou, stále stejnou cestou, jen s jiných ksichtem nadvlády Evropskou bankou s takzvaným Klausovým volným trhem? Banky, která patří stejným světovým gangsterům jako EU i Brusel? Rozklad našeho státu, případně jej totálně ovládnout chartisty, promiňte, vlastně agenty CIA?

Jakou v tom hraje na Evropské úrovni roli Klaus, který na nás tento tunel chystá dnes již zcela veřejně? Mimo jiné, tento tunel v čele s Klausem takzvané Evropy s volným trhem byl připraven již v roce 2003, kdyby náhodou vstup do EU nevyšel.

A máme tu demonstraci 10.5.2017. Pod pláštěm Drzé Klárky se svolává odpor proti EET a Babišovi. No nekupte to. Lidé jásají, že se něco děje, vlastenci z ulice se hrnou, havloidní sluníčka se smějí jak to klape a Valenta je celý natěšený.

Sobotka vyvolal vládní krizi, splnil úkol, vyvolal záminku pro útoky na prezidenta, kolaboranté ze stejného senátu jako je gangster senátor Valenta, dávají prezidentovi ultimáta, kdejaký hovno, vydávající se za Ústavní znalce se ohánějí žalobami na prezidenta, to už tu bylo. Kolik sviní jede v tomto mega-tunelu likvidace naší suverenity, našeho státu? Probudíme se včas nebo zase s křížkem po funusu, až bude pozdě?

A ejhle, demonstrace, někdo nám změnil motiv. Už nejde o EET, ale o Babiše a Zemana. Chartisté spojení s Valento-Klausovci najednou zneužívají dav nadšených lidí, netušících o co jde a máme tu další Havlo-sviňárnu. Podivní vůdci najednou spustí kampaň a  volají najednou po demisi prezidenta, účtenky EET se někam ztratili, Sobotka sedí v klidu a čeká, jak jeho soudruzi vybojují českej Majdan, převrat v režii Sorose, CIA, Bruselu a českých šmejdů.

A volají, pod pláštěm podvedených demonstrantů, když Zeman neodstoupí, přijdeme zítra zas. A podivní vlastenci z ulice, pidi-konfidenti všelijakých pseudo-pouličních aktivistů v tom statečně pomáhají? Rozhlédneme se kolem, kdo těm šmejdům v tomhle tunelu a podvodu pomáhá?

Ještě je někdo, kdo má ruku v nočníku? Ještě si vlastenecká scéna myslí, že toto byla dnes jejich občanská revoluce?

Když Jirka Černohorský nabízel plán sjezdit celou Česko republiku, že ji objede a pustí se do osvěty po celé republice, aby šířil vlasteneckou ideu a dostal k lidem informace, tak stádo podivností nebo spíše provokatéru, nastrčených na vlastenecké scéně, přizvukovalo jiným blbcům a konfidentům, že s vybranými penězi 40.000 Kč chce utéci nejspíš na Bahamy a papouškovala to, co nastrčení konfidenti a hrebenárové a vůbec další naschvál a záměrně šířili. S cílem vyvolat nedůvěru, s cílem zastavit jeho Akci pošli to dál?

Na vše musí být prostředky a peníze. Všichni voláte, Jirko veď nás. Všichni bojujete na facebooku. Jak vás má vést, jak má jezdit a dělat akce, když 2 dny jezdí, 4 hodiny spí, 2 dny jezdí, 4 hodiny spí.  I tak spoluzaložil a je místopředsedou skutečného občanského hnutí Referendum ČSR, s cílem jít do voleb a vyhnat všechny politické mafie. Byl by býval i předseda, kdyby se tomu nebránil.

Má v ruce, spíše máme, protože rosteme každým dnem, celý program, který nemají ani ty největší politické mafie, rozpracovaný do každého detailu. Voláte Jirko veď nás, ale když Vás vede a nedělá co zrovna každý z vás chce a nefandí zrovna vašim favoritům, tak mu naházíte klacky pod nohy? Takže Jirko veď nás? Ale někteří chytračí jeden přes druhého jako ředitelé zeměkoule? A zrovna ti radilové, co nerozeznají chartistický puč od revoluce? A tak radíte, sabotujete a co potom chcete? Čekáte na merkolovsko-muslimskou diktaturu chartistických  Sobotkových vlastizrádců?

A ta z části samá scéna, která si říká vlastenecká skočí na další špek vysoké hry sluníčkářské a podporuje chartistické demonstrace, které jsou jen dalším podvodem na občany. Všimněte si, kdo podporuje ten chartistický mega-tunel a ptejte se, dělají to, protože jsou to nastrčení konfidenti a manipulátoři nebo jou to jen blbci, co chtějí být vidět v zájmu své vlastní slávy na ulici?

A podívejte se na věc rychle, a rychle si ten chaos v té hlavě uspořádejte. Protože jde o naši zem. Protože ještě žádnej papaláš, politik, senátor a miliardáři nám, našim dětem i této zemi za 27 let neudělali nic dobrého. A každej, kdo jim nahrává a potichu je podporuje pod falešnými záminkami je nepřítel.

 

Jindra Tichý |šéfredaktor | předseda RČSR  | 10.5.2017 | free public|

 10,970 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat