Reklama

Podivnosti na Facebooku pokračují – kdo tahá za který konec, v čím zájmu, kdo je kdo?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

 …
Včera jsme publikovali v Občanském Týdeníku článek o cenzuře na FCB, který popisuje více jak měsíční práce pozorování a vyhodnocování, co se to na mediálním kanálu Facebook děje a proč je někdo v rámci volebního boje ve zveřejňování mafiány podporován a občanům neustále podsouván a jiné alternativy, informace a lidé jsou naopak omezovány, blokovány, cenzurovány a s jejich publicitou je manipulováno tak, aby byly příspěvky, tiskové zprávy a vyjádření omezeny a téměř zastaveny.
Zde:
 →
Včera jsme též, ale na jiném místě, na Facebookových stránkách Referendum ČSR – politické hnutí pokoušeli vydat tiskové vyjádření, příspěvek k hysterii kolem prezidenta Zemana versus trapný počin Sobotky , byl cenzurován a ve skutečnosti nezveřejněn. Ke zveřejnění došlo náhradní cestou, s téměř 99,8 % omezením viditelnosti v poměru počtu oslovených i zde systémem Facebooku poněkud omezovanou a cenzurovanou jiným způsobem.
Podpořený s největší pravděpodobností účelovým udáním Okamurova faceboového konfidenta pod profilem Jiri Sustek?
→  →

Dnešní ranní příspěvek, který je obsažen v tomto článku je ze strany Facebooku opět cenzurován, opět s hlášením, že je kontrolován ze strany Facebooku. Navíc opět bez pokračování, zda byl aspoň tedy schválen a nebo zamítnut a proč. Brzdy, překážky, cenzura? Podivnosti čistě náhodné, ale jen u někoho?
 .
 .
 .
.
→  →
 .
Další čerstvý postřeh ze souboru testů cenzury Facebooku. Pokud dá mafií a manipulátory sledovaná nežádoucí osoba nebo profil jakýkoliv příspěvek, i takový, který je obecně prospěšný, jako třeba ztratilo se dítě, pomozte, hledá se zloděj nebo hledá se majitel nalezeného čehokoliv, na který jinak běžně reagovali tisíce komentářů se nezobrazuje téměř nikomu, dokladuje je to jen další a další podivnosti. Takové příspěvky jsme pozorovali vícekrát, vždy se stejným výsledkem.
→  →
– Dosavadní zkušenost je ta, že již žádné další hlášení Facebooku o výsledku takzvané kontroly nedojde, příspěvek se nezobrazí ani po 24 hodinách.
– Inu  Facebook byl mocný nástroj šíření občanských myšlenek, aktivit. Ale opravdu byl. Evidentně dnes již není, tedy je, ale jen pro někoho, jen někdy a jen v zájmu mafie. Mafie opět předvádí, že ukradne, zneužije v podstatě cokoliv.
– Jako záminka, aby bylo formalitám a výmluvám pro cenzuru a znemožnění publikací učiněno za dost, byl pravděpodobně použit jeden z mnoha desítek rozsetých konfidentů páně Okamury a jeho nahlášení, udání pod falešnou záminkou, v tomto případě je nejspíše využit člověk jménem Jiri Sustek, který na naše stránky dorazil, poněkud nevybíravě komentoval, z jeho komentáře vyplynulo, že je příznivcem SPD, nahlásil naše stránky pod falešnou záminkou a tím vytvořil záminku pro cenzuru. Jak už jsem se zmínili?
– Takových politických konfidentů má SPD a Okamura (nejen on, ale i Kalouskovci, chartisté,  obecně známí jako sluníčka, havlisti, Klausovci, ale i Valentovci z Parlamentních listů) celou armádu, z nichž mnozí vykazují prvky organizované a řízené záškodnické činnosti. S podivem je ale, že Facebook nebo kdosi na pozadí Facebooku to docela viditelně podporuje. A je zjevně viditelné i koho a co nepodporuje. Proč?
– Kdo má možnost pracovat s Facebookem jako alternativním mediálním kanálem na pozadí a ovlivňovat informace, sdílení, publikování a cenzuru a blokování až do jádra Facebookového software, v zájmu politického boje? Kdo má sílu, dosah a možnost pracovat se sítí agentů konfidentů na organizované činnosti, spojované do žádoucího bloku manipulace s veřejností a politickým bojem? Ten kdo opět skrytě manipuluje a s volbami vlády politických mafií?
 →
Jsou očividně všichni domluveni, používají stejné nástroje, jsou očividně podporování na pozadí manipulátory. Jsou vytvořeni účelově, aby vláda politických mafií ve skutečnosti neměla žádnou opozici, ale jen umělou opozici, které se s nimi nakonec domluví. Proto nesmí vzniknout žádná skutečná opozice, kterou nemají připravenu, koupenu nebo účelově vytvořenu. Proto tomu brání, jak mohou
 →
Jediné, co z této rovnice vychází, podložené mnoha ukazateli a logickými vazbami je to, že toto je v síle a možnostech jen těchto subjektů:
 • Facebook a jeho systém za podpory lidského faktoru, tedy týmu vyčleněných lidí
 • Tajné služby státní, BIS
 • Speciální oddělení Policie a rozvědky, za viz porno Jandův policejní dozor
 • Pomoci neziskovek a lidí Charty 77, již dávno známých konfidentů STB a CIA, Sorosův Pánek a spol.
 • Pomocí agentur volebních preferencí, jiných agentur, vykonávající manipulační činnost
 • Pomocí zasvěcených konfidentů, agentů tajných služeb, zasvěcených i nezasvěcených.
– Podivné praktiky nejen Facebooku, ale i vzájemná podpora manipulátorů, cenzorů a sítě facebookových konfidentů mne nevede k jinému závěru, než, že hodně smrdí ve státě mediální cenzury, které na straně jedné podporují SPD, Okamuru, Parlamentní listy, Protiproud, ale vedle toho i chartistické weby, noviny a aktivity, zejména v pozadí neziskovek estébáka Pánka, podivných intrik Šláfenberko-havlovské kliky.
 →
Z čehož vyplývá otázka, na tvrdo položená:
……
– Je Okamura zasvěcený konfident politických mafií a tajných služeb a mafií, účelově podporován, aby na sebe strhl vlnu občanské nespokojenosti a občanský odpor udržel na uzdě podle potřeb politických mafií ?
– Nebo je Okamura tou samou politickou mafií využíván, aniž by to tušil, k dosažení požadovaného výsledku pro politickou mafii, tak aby to mafii vyhovovalo? To znamená regulovaný občanský odpor nepřekračující 10%, nepřekračující sílu, která by mafie mohla ohrozit?
Okamura zajisté na všechny otazníky a kritiku odpoví již světoznámým, „to vše jsou zaplacené články, aby ho pošpinili“. Tak proto, aby bylo jasno, náklady na naši práci a tyto noviny si hradíme ze svého, skládá se nás měsíčně cca. tucet lidí po 200,- Kč měsíčně. Nepřekračují 3.000,- Kč měsíčně, protože všechnu práci děláme zdarma, dobrovolně a s přesvědčením.
 →
Nemáme ty tisíce, ani miliony jako politické mafie a konfident Okamura, ať jím je již vědomě nebo nevědomě. Za to máme obrovské úsilí všechny ty politické mafie porazit.
K pozastavení také je dost podstatný faktor a nad tím se zamyslete sami,
 • jednoho z našich řad vytlačí auto ze silnice, až skončí v nemocnici a je v tom namočená kritika Okamury
 • druhému povolí kola na taxíku a ohrozí nejen jeho, ale i případné zákazníky, které veze a je v tom také jistým dílem odpor proti Okamurovi
 • nebo vyhrožují a způsobují komplikace jiného druhu, a zase vždy jako reakce na kritiku Okamury
 • například téměř každodenní poškození majetku, aut, zařízení na domech a opět jako reakce na kritiku Okamury
 • také podivní pánové, kteří potichu kontaktují vaše známé, obchodní partnery a sdělují, že by s námi neměli spolupracovat, působící srandovním přirovnáním jako „muži v černém“.
 • také podivné postavy uvnitř, sami pracující jako konfidenti, ve vlastních řadách, kteří rozšiřují různé pomluvy o estébácích, o bojkotu, o klatbě, které brání občanskému spojování a vždy jsou to lidí nabalení na vlnu Okamury a SPD. Jak Bártovské.
 • A v neposlední řadě cenzura Facebooku při čemkoliv, co se jen letmo dotkne Okamury?

Pro objasnění celé situace čtenářům, situace opravdu není lehká, v našich řadách jsou skutečně využívaní konfidenti, jak profesionální agenti BIS, tak různí aktéři různých tajných skupin, řízných politickými mafiemi, s různými cíli a zájmy, od pouhého sledování, až po aktivní činnost jak nás rozložit, bránit spojování a bránit tomu, aby se občané skutečně spojili proti všem politickým mafiím.

Zdůrazním na závěr, když lidé, co sami smrdí jako konfidenti tajné služby nebo politické strany podporované tajnou službou prohlašují o druhých, že jsou asi estébáci, ačkoliv to není pravda, tak se okryjí sami i jejich cíle a zájmy také.

 • Platí tedy jen jedna otázka: Jsem tak trochu paranoik a blázen…?
 • Nebo moje, ve skutečnosti kdysi 11-letá praxe policisty a kriminalisty na vraždách, loupežích, znásilněních, když uměla najít vraha, s jedinou stopou, než, že měla cikánka zrzavé vlasy a pihu na ksichtě, tak také umí najít konfidenty, jak z prostředí BIS, tak rozvraceče z řad Okamurových pohůnků a nastrčených rozvracečů všeho, co není Okamurovo, kteří dnes a denně za sebou nechávají desítky stop vlastní blbostí?
 • Společný zájem a stopy Okamurovo a podivných sítí konfidentů, cenzury a je nesporný, zbývá se nad tím jen zamyslet a udělat si názor.

Skutečně chcete mnozí, abychom se v občanském hnutí místo práce na tom, jak konečně poslat ty politické mafie do propadliště dějin a vyhrát, zabývali nejdříve rozkrýváním a odhalování různých konfidentů a konfidentíků, kteří dělají vše proto, aby brzdili, rozvrátili a neustále udržovali rozvrat na vlastenecké scéně, aby se opravdu nemohla sjednotit?

Nevykazují některé ty tetky a fešáci mezi námi úplně stejný rukopis a stopy rozvracení jako ti zasraní pouliční chartisté kdysi v 1989? Jeden jak druhý byli konfidenti. Myslíte, že oficiálním pádem STB estébáci padli a konfidenti přestali být konfidenty? Opravdu si to myslíte?

K osobním útokům na téma nepravdivých pomluv o estébákovi. Víte, na mé straně jsou fyzicky existující lidé, ženy, děti, kterým moje práce kriminalisty, stejně jako mnoha kolegů, pomohla, kolegů, které právě konfidenti a chartisté zašlapali do země. Ti chartisté, co nám to tady 27 let zasvinili tak, jak to dnes vypadá.

Nezbývá než se zeptat konfidentů. Konfidenti, chcete opravdu jmenovitě rozkrýt? Ať ti z BIS nebo odkudkoliv? Nemám čas, dělám důležitější věci, ale bude-li nezbytné, ten čas si udělám.

Na mé straně jsou do dnes lidé, kteří jsou schopni přijít a říci, chytil hajzla, co mne přepadl, chytil hajzla co mne okradl a vrátil mi věci, co mi byly ukradeny, chytil hajzla, co znásilnil mé dítě, manželku, chytil cikánku, co se málem  zabila uspávadlem při loupežné krádeži. Jejich vděčnost byla a zůstane odměnou a ne pomluvy konfidentů a lidí, co pomlouvají z úplně jiných důvodů. Tehdy jsem konal na správné straně a dělám to do dnes. S hrdostí.

A je mi úplně jedno, co lháři, konfidenti a pomlouvači, včetně hlupáků říkají, roznáší. Co dělám, dělám tak jak umím, co říkám, myslím vážně a má to svůj význam, bez ohledu na hajzly, šmejdy, politické mafie nebo jejich konfidenty.

Vše se vším souvisí a je propojené, dnešní cenzura politických aktivit existuje zcela prokazatelně. Závěr z toho je ten, že pokud se mafii i nadále v říjnu zmocní všeho, nebude se cenzurovat a manipulovat jen s politikou, ale třeba i vašimi obchodními výsledky, jen proto, že nepodporujete tu správnou politickou mafii, třeba úplatky a budete se divit, proč právě vy přes internet nebo v terénu nemáte obchodní výsledky a jiní, úplatky mafiím dávající, jich mají, že nevědí co s nimi.

Třeba proto, že nebudete na seznamu podporovaných kamarádů, ale překážející, ne již politická, ale třeba i obchodní konkurence. Není to jen boj dělníků proto bohatým, je to boj všech  normálních lidí, pracujících, živnostníků, slušných podnikatelů proti gangsterům.

Nechci válku, nechci muslimy, nechci žebráckou almužnu, nechci zločinné konkurzy ani exekuce, nechci korupci a politické mafie. Chci Českou republiku občanů s důstojnými podmínkami k životu.

Kdo chce totéž ? To leží na stole. A kdo s tím má nějaký problém? To jsou karty na stole. A jen škůdci z vlastních důvodů a zájmů potřebují jiná, než tato témata.

Jindra Tichý st.  |šéfredaktor | předseda Referendum ČSR | free public|10.5.2017

 

 2,709 zobrazení celkem,  3 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat