Reklama

Už vás máme plný zuby, „nevážené politické mafie“. Kdo to říká? Já. Kdo to říká také?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

„Revoluce volební cestou. Ani jeden hlas politickým mafiím, hlas sami sobě.“

Můžeme se zaobírat jednotlivými případy a stupňovat svůj občanský pocit odporu. Můžeme si stokrát opakovat, kdo nám krade lithium nebo kdo nám ničí naše lesy, stejně jako kdo nám dováží migranty a islamizuje zemi. Můžeme stokrát to samé opakovat, proč většina peněz ze země jde do Evropské banky cestou penězovodů. Řešení je jinde. Stop všem politickým mafiím.

Můžeme stále opakovat, že děláme jako otroci v systému, kde za mzdu nepořídíme ani základní nutnosti k životu. A ti nechutní socané nám nabídnou zvednout o 1200 minimální mzdu? To si chtějí koupit další 4 roky mafiánské vlády za „trapných“ 1200,- Kč a zase sobě si přidat v Parlamentu 6.000?

Stejně jako, že co nám neseberou z almužny na daních, tak seberou na jiných poplatcích, nepřímých daních, vynucených platbách, za drahou vodu, dopravu, potraviny. ? Jenom „blbec“ by věřil Fialovi z ODS, která 27 let slibuje nižší daně, jednodušší daně, prosperitu? Kam se poděla? Stále stejné lži 27 let.  Do kapsy Klausovců? ODS má asi ruku v nočníku.

Co nám neseberou tím předchozím, tak vymyslí nějaké ty zákonné sračky a vyberou to na nesmyslných pokutách nebo nám vnutí, že k životu musíme mít kasy, placená parkoviště, ekologické daně, pokladny, předraženou Bursíkovu zelenou ekologickou energii?

Je jedno jestli zelení teroristé nebo rudí papaláši, dříve jezdili ve svých Tatra 613, dneska žerou v Parlamentu zlatý koblihy. Spadli z jahody na znak páni komunističtí pohlaváři. Kdo z nich jde příkladem? Nikdo, že? Hlavně, že si komunisto-estébáckej konfident Filip zahraje na klávesy Kabáty, který by nejradši za komunistů zavřel? I tu muziku by  lidem ukradli, využili a znárodnili? Poberou svých 200 tisíc v Parlamentu a vezou se na vlně? Vážení Komančeros, Kabáti nikdy nehráli pro komunisty a nikdy nebudou.

Ne, všechno jsou to jen hry politických mafií, kdy z jedné šárády trvale těží Klausovci, z druhé socani, komunisty nevyjímaje, protože také jedou ve zlatém kočáře, o církvích, KDU nebo Kalouskovi ani nemluvě. Babiš není o nic lepší a uměle vytvořené alternativy jakoby opozice nehrají také na nic jiného, než na vlnu laciných slibů a hesel, koryto v Parlamentu a jen prohlubují systém politických mafií stylem nepřímá demokracie zákonodárnou mocí zkrorumpovaných poslanců.

Už vás máme dost. Zrušit politické mafie, zrušit zákonodárnou moc politických stran vládnoucích prostřednictvím post-komunistických volebních pravidel a zákonů.

Donutili jste nás hrát vaši špinavou a manipulovanou politickou hru v boji o moc? Vytvořili jste ale, aniž byste chtěli, občanskou revoluci cestou vašich volebních špinavých zákonů. Vytvořili jste jen 2 strany. Stranu všech špinavých politických mafií a protistranu, stranu občanského hnutí.

  • Zapomněli jste na to, že nás je 95% a my vám už žádné hlasy k legalizaci vaší moci nedáme.
  • Jsme občanské hnutí, hnutí občanů proti politickým mafiím.
  • Je nás 95% a pokud není, nebude to dlouho trvat a bude.
  • Politické mafie proti občanům, občané proti politickým mafiím.
  • Tak je postavena dnešní rovnice, i kdyby se „potentočkovali“ všechny politické mafie.
  • Vaše miliardy vás nakonec, ve finále, nezachrání, vaše miliardy vás pohřbí.
  • Nic víc, stačí heslo „Revoluce volební cestou. Ani jeden hlas politickým mafiím, hlas sami sobě.“

 

Jindra Tichý st. |šéfredaktor|2.5.2017|free public|

 

 

 1,645 zobrazení celkem,  3 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat

Nezařazené příspěvky

Zhmotněná přání

Jako malé děti jsme si vzdycky něco přáli a většinou

 2,909 zobrazení celkem,  2,129 zobrazení dnes

Číst více »
Nezařazené příspěvky

Zhmotněná přání

Jako malé děti jsme si vzdycky něco přáli a většinou

 2,910 zobrazení celkem,  2,130 zobrazení dnes

Číst více »