Reklama

Co nyní ??……………………!!!!

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Takže se tu v zemi ukazuje skutečná pravda. Nenapíšou vám ji v běžných novinách, není v TV, musí se hledat, zveřejnit, najde se, většina obyvatel v zemi nesmí být líná, anebo soustředěná na jiné věci.

Bývalý policejní pan prezident Novotný zveřejňuje : ,,Je tu spousta migrantů, jen většina politiků se tváří, že tu nejsou. Lidé z policejních sborů, z tajných služeb, jsou naštvaní, ale bojí se. Evropa, naše země, je v obrovském ohrožení, Naštvanost lidí je obrovská,,.
Přechytralá EU zahajuje s naší zemí, s Polskem, s Maďarskem řízení, že nechceme další kvóty (se Slovenskem nezahajují, a to proto, aby nás mezi sebou rozeštvali).

Jak jsou na tom tyto složky?! Policie? Záchranná služba? Hasiči? (Armáda ČR?)

O policisty je nepostaráno, protože ve skladech pro ně podle všech zpráv není oblečení, ani boty, ani výzbroj. Tohle vše rozebrala podrobně jedna poslankyně ve Sněmovně v minulém měsíci. ,,Ministr vnitra,, a jeho úřad nebyl a není schopný zajistit a objednat policistům kvalitní obuv. Policisté, pošlete ministrovi a celému ministerstvu veřejně obuv ať si je osobně vyzkoušejí a za 2 měsíce ať napíší, jak se jim v botech chodilo. Těmto třem složkám = Policii, Záchranářům, Hasičům = jejich zaměstnancům, musí být vytvořené a tvořené nejlepší podmínky (v rámci možností), protože oni mají za hlavní úkol starat se o naši bezpečnost, o zdraví, o prevenci, o pomoc při pohromách, katastrofách.

Nyní : jak je na tom česká mládež? Osobně jsem viděla vPraze : jelo policejní auto, Rychlá záchranka hned za ní. Přejížděli kolem nástupiště tramvají. Samozřejmě měli puštěnou houkačku a hele, z tramvaje vycházela dívka, přecházela na druhou stranu. Měla obrovské štěstí, že ji nesmetli, měla sluchátka na uších a absolutně ji nezajímalo, co se kolem ní děje. Dál, včera uveřejněná zpráva : na Ostravsku v základní škole udělali testy na vyšetření drog u deváťáků. Výsledek? Otřes. Čtvrtina z nich měla v krvi drogy! 14,15letí mladí!

ŘEŠENÍ :
*ZAHÁJILI JSME DRUHÉ NÁRODNÍ OBROZENÍ !!!!

*Začnou se ozývat další lidé zespoda!!

*Peníze, co sem dávala naoko EU, nebyly peníze EU, byly to naše peníze, kde jsme museli platit ještě s úroky. Vystupujeme z EU. Prostě napíšeme, že z EU vystupujeme, přestaneme jim posílat další prachy, o ty jejich almužny jim tu nikdo nestojí, nemá o ně zájem. Napíšeme jim to na papíře, společně s Maďarskem, Slovenskem, Polskem. ,,Náš,, probruselský premiér Sobotka by tohle nikdy nedokázal, neumí toto udělat, je to absolutní bábovka. Evropská komis není nikým z nás volená, tudíž je i námi nekontrolovatelná a tudíž je k ničemu. Když nad ní nemáme možnost kontroly, je k ničemu, není pro nás.

*Musíme zadrátovat naše vlastní hranice, budeme se bránit na našem vlastním území a nebudeme se spoléhat na druhé, budeme se spoléhat na sebe, na svoji sílu (až potom na Slovensko, Polsko, Maďarsko, popř. Rusko apod.)

*Posilovat naše vlastní sebevědomí, vlastní národni stát, vlastní suverenitu.

*Ještě znovu opakuji : Začnou se ozývat další lidé, podobní jako jsme my, lidé zespoda.

 

Marie D.

 1,077 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat