Reklama

VÍME,CO JE DŮLEŽITÉ A PODSTATNÉ.POJĎME, MUSÍME TOTO ODDĚLIT OD NEDŮLEŽITÉHO A NEPODSTATNÉHO.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Vážení,
česká země potřebuje každé, nejlépe selsky myslící občany a potřebuje slyšet tyto hlasy řečené velmi nahlas. Málo úředníků nám naslouchá, nenaslouchají dělníkům a to by měli. Naslouchají jen příkazům z Bruselu, tak to ale být nemá. Musí se přihlížet i k názorům nejvíc podstatné části obyvatel a tou jsou dělníci. Úředníci v Bruseu jsou odtržení od reality, mají vytvořenou jakousi jinou realitu, z jejich nařízení. Kromě pana Farage, který je objektivní, další jsou k ničemu. ,,Čeští,, europoslanci hlasují proti nám, proti tomu, abychom v zemi žili důstojně. Země je rozdělená na bohaté a na chudé. Na ty, kdo mají naddostatek a na ty, kdo mají velký nedostatek. Chybí tu něco, spíš někdo, kdo je ve středu, střední vrstva lidí. Mnozí žijí od výplaty k výplatě a toto se jmenuje otroctví. Mezi chudé nepatří žádní lenoši, o tom to není.  Když dáte všechny vydělané peníze za bydlení a za jídlo, popř. něco málo zbyde na záliby, tak to stále je otroctví.

Je to třeba změnit = opravit.

Mladí lidé : máte na to, aby jste šli a konali, je to i vaší povinností!!!!  Nevěřte všemu tomu, co se píše v běžných novinách, co prodávají ve stáncích a v TV. Mají to zmanipulované, vymyšlené, novináři buď dnes ve většině poslouchají zaměstnavatele, co jim doslova přikáže, nebo si sami už nedokáží ověřit realitu, tedy to, jestli to jsou pravdy anebo jen novinářský kachny. Takže vytvářejí množství informací tedy kvantity a ta kvantita je sice obrovská a je taky na úkor kvality. Zjednodušeně : dozvíte se mnoho informací ale mnoho z toho jsou lži, nebo o ničem, nesmysly, nic neřešící apod. Takhle to být ovšem nemá. Nevěřte tedy všemu, co se píše = ověřujte si fakta, hledejte sami. A kde? na netu jsou nezávislé noviny, jako např. tyto Občanský týdeník, nezávislé blogy, recenze, webovky… Noviny, TV, učitelé ve školách učí (naneštěstí), že nejsou žádné limity, žádné hranice, žádné meze. Že můžeme mít všechno, na co pomyslíme a můžeme to mít ihned a to je cesta do : Nikam a do pr-ele. V podobě půjček, úvěrů a pokud tohle nepotřebuji nutně na byt nebo na dům k bydlení, tak si na tu myčku, sušičku, dovolenou můžu několik měsíců počkat. Třeba i rok.  Není nad to, nakoupit za svoje vlastní peníze, bez dluhu. Tohle čekání se vyplácí, navíc vás bude hřát pocit, že jste si vydělali peníze, za ně si koupili svoje věci a nikdo vám je nevezme. Ono je i správné ten život žít, užívat, a kromě zábavy jsou i povinnosti. Je správný, když existují a jsou evidentní meze a hranice. Aby se žil kvalitní život, je třeba plnit, dodržovat povinnosti = chodit do práce, tedy ty peníze vydělat, což dnes není vůbec jednoduché…….. Ale mezi povinnosti patří i starat se o svou společnou zemi. Uvedu příklad : máte svůj les, nebo pole, zahradu, svoji firmu. Pečujete o ně, chcete z nich mít radost,  výdělek. Takže do toho vkládáte svůj čas, síly, finance. Toto je vlastně vaše vlastnictví, soukromý. Pak je ještě vlastnictví státní, nevím kolik přesně máme státního vlastnictví, když se tu 27 let krade a krade,  vím ale přesně, že se ani na tohle vlastnictví nesmí kašlat. Stejně jako pečuješ o svůj les, pole, firmu, tak podobně, v podobném slov a smyslu musíš pečovat i o to, co je vedle tvého lesa, zahrady, firmy. Nemůžeš na to, co je kolem tebe, doslova kašlat, nemůžeš dělat, že je nevidíš, anebo že tě nezajímá, co se tu děje. Co když z okolí začne někomu vadit, že máte lesy vedle sebe a jemu se to začne nelíbit, bude chtít mít mezeru mezi tvým a jeho? Kdyby tam začal kácet tvůj les, nenechal by sis to líbit a šel za ním. Tohle samé je i s Českou zemí dnes. Zajímáš se o to, kdo vlastní vodu v naší zemi, co se děje se zemědělskou půdou, která jako  zdroj vždy byla, je a bude hlavním zdrojem obživy? Kolik té půdy zabetonovali a postavili tam sklady pro cizí firmy? Aktivně se o to zajímej, jsou potřeba aktivní lidé, aby měli nevymyté hlavy ve prospěch nějakých korporací nebo idiotů.

Další: morálka byla, je a bude správná věc. Chovat se bez lží, podrazů, je správné. Znám lidi, co se umějí chovat bez lží a podrazů, znám jich ale bohužel víc, co to jinak než bez tohohle neumějí. Dnes je veliká propagace = užívat si. A je to fakt to nejdůležitější, střídat partnery každý týden nebo měsíc někdo jiný, ať už je to on nebo ona? A žít v homosexuálních vztazích?! Ne. Dokonce se tak pomátli, že takovým svěřují do rodinné péče a výchovy děti. Takové soužití a chápání se nikdy nevyrovná vztahu, kde základem a pilířem je věrnost. Věrnost dvou lidí ve vztahu.

Chtějí nám sem cpát muslimy, vlastně už tu jsou. Dokonce mi mladí odpověděli na moji otázku, že naši předkové sem černé obyvatele, tedy muslimy, dovezli v poutech, v okovech, takže z toho plyne to, že my máme povinnosti se o ně nyní starat. Jenže to je lež. Do československé ani do do české země je nikdo jako ,,gastarbeitry,, nenabíral za levné peníze, takže jim nedlužíme nic. Země, které je najaly jako levnou pracovní sílu, anebo jim zkolonizovaly jejich vlastní zemi, jejich přírodní bohatství, byly a jsou : Německo. Francie. Anglie. Itálie. USA. Saudská Arábie. Španělsko. Portugalsko. Belgie. Tihle odmítají nést za vlastní zemi a za jejich kroky odpovědnost a oni tu odpovědnost stejně ponesou. Je na nich a oni to udělat musejí = jet s těmi zpět do vlastí imigrantů a tam je doslova vést učit žít ke kvalitnímu životu, anebo jim tito zůstanou ve výš jmenovaných evropských státech a budou je mít na krku. Tihle všichni černé obyvatele využili, zneužili, okradli je, ukradli jim anebo prodali za velmi málo peněz to, co se jim dostalo do rukou. Ne my.

Další = ezoterici (nebo esoterici?) patrně ti i ti říkají, že i my a naše země k nim spadáme, že naši předkové prý žili v jakýchsi ,,proudech,, nebo liniích, bo něco takového, ale není tomu tak. Protože je to jedna velká lež. Naši předci o jakémsi takovém dělení nevěděli, něco takového nám nepředali, takže je to celé neplatné. A povinnost z naší strany padla. A my zase máme trochu jiné info, než měli naši předci.

Máme tu své děti, staré lidi a nemocné, je o ně velmi málo dostatečně postaráno, a ti jsou prioritou. Až bude postaráno o naše české lidi, může se teprve potom pomáhat někde dál! Ne dřív. Chceme důstojné, lidské, pohodové podmínky. Ze všech církví se staly fanatické organizace, které své ovce = lidi ovládají a vodí na provázku jen tam, kam jejich vedoucí sami chtějí. Zvedněte se a řekněte dost. Vždyť ten, na koho se vždy nejprv můžete spolehnout, jste vy a podívejte se na své ruce, ruce, hlava a vaše nohy jsou ti první, kdo pomohou. Buďte správně sebevědomí a nenechte sebou manipulovat. Je to třeba opravit!

Co z toho tedy ještě vyplývá? Rozdělit den na : A) na práci, na zaměstnání. B) na podporu ,,Referenda ČSR,, , zajímat se o dění kolem sebe, o jednáních a chováních politiků, úředníků, nahlas s nimi komunikovat a říkat svůj názor a co nutně požadujeme. Mluvit v MŠ, ZŠ, SŠ. Svoje názory psát  sem, do nezávislých novin. C) na odpočinek. Bude nejlíp, když rozdělení bude v rovnováze.

 

Marie D.

 957 zobrazení celkem,  3 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat