Reklama

Lidé asi nejlépe pochopí, že se blíží opravdu průser, až se jim vysype na hlavu.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Díl 15 – z materiálů hnutí

Tedy myslím, že je to díl 15, nechce se mi to hledat a bude jich ještě asi hodně, teda možná, jesli mne to vše kolem docela neotráví natolik, že si řeknu, že lidé asi nejlépe pochopí, že se blíží opravdu průser, až se jim vysype na hlavu.“

→ Pokud nechceme vidět skutečný stav věcí, i kdyby se nám nezamlouval, nikdy nenajdeme správné řešení a nikdy se nám to nepovede.

→ Pokud takové řešení nenajdeme, pokud se nám to nepovede, jakékoliv okecávání je mimo mísu, protože správně je, že jsme chybu udělali někde sami, nikdo jiný.

→ Skutečnost je taková, že buď jsme špatně odhadli stav věcí, špatně naplánovali nebo špatně vykonali. Svádět to „potom“ na zástupné argumenty „kdyby bylo bývalo“ je potom bohapustý alibismus, který má zakrýt vlastní chyby, když jsme to ve skutečnsti měli vědět předem.

→ Pokud se budeme pokoušet zakrývat vlastní chyby v úsudku, analýze, informacích, plánech i realizaci, namlouvat si kraviny, je to stejně blbé, jako svádět to na to příchod Rumburaka a absenci Arabely s prstenem.

→ Skutečný stav proto vidím za naše hnutí tak, že historický vývoj potřebný ke změnám společnosti k lepšímu ještě ani zdaleka nedozrál, lidé nejsou ochotni vidět skutečný stav věcí, skutečné příčiny problémů dnešní společnosti a skutečná řešení těchto problémů.

→ Skutečný stav je takový, že občané dosud nevidí a nechtějí vidět, že příčina všeho marastu má někde kořen a ten je v existenci menšinových zájmových politických stran, které hájí především své zájmy a nikoliv ty občanské. Nevidí, že chyba je v systému ovládaném mafiemi.

→ Skutečný stav je takový, že dokud občané sami nepochopí, že občanské zájmy mohou hájit zase jen občané a ne politické spolky a že vzdělanost, rozum nebo moudrost jim žádný populista nezajistí, do té doby budou volit místo svého zájmu zájmy oněch populistů a ještě se na světě nestalo, aby zájem populistů byl totožný se zájmy občanů.

→ Proto předkládám členům hnutí Referendum ČSR zdržet se účasti na volbách do Parlamentu 2017 a ideu občanského hnutí proti všem politickým mafiím bez rozdílu, ideu plné přímé demokracie se zákonodárnou mocí pouze v rukou občanů prosazovat po volbách, až všichni ti, co opět svěří své osudy do rukou zájmových populistů pochopí, že se opět nechali podvést planými sliby, tak, jak se to už 28 let opakuje stále dokola.

→ 28 let lží a podvodů úplně všech politických stran sice stačilo, ale dokud to nepochopí 2/3 většina občanů, budou lži a politické podvody bohužel pokračovat.

→ Pravda a rovnice je stále stejná a jednoduchá. Občané musí vědět co chtějí, k prosazení potřebují 2/3 zákonodárnou většinu, bez které to prostě nejde.

→ Dokud to občané nepochopí, vždy se zmocní zákonodárné moci a vlády zájmové politické menšiny tak, že opět oblbnou většinu občanů k tomu, aby jim dali občané hlas a tím i zákonodárnou moc.

→ Je to proto, že právě zákonodárná moc dlouhodobě určuje všechnu vládu a nadvládu nad věcmi kolem nás. Nic víc, nic míň. Nejsou to vlády, je to zákonodárná moc, dnes v Parlamentu, jednou snad v rukou občanů.

→ Je to tak jednoduché, ale občané to zatím nejsou schopni pochopit. Oprava ekonomiky, důstojné platy, důstojné důchody, stop válce, stop ilegálním migrantům, stop politickým mafiím, stop korupci, bezpečí státu, občanů, kvalita zdravotnictví, školství, důstojné podmínky k životu, to vše je možné jen díky zákonodárné moci.
→ Je to možné jen díky zákonodárné moci, kterou občané nemají a jak analýza současného stavu ukazuje, ani zatím mít nebudou. Vládnout bude opět Parlament složený z politických prodejných zástupců, kterým se nechce vzdát moci ani svých koryt. Tedy osobního, nikoliv občanského zájmu.

 

Jindra Tichý st. |předseda hnutí|šéfredaktor|11.8.2017| free public|

 

 2,384 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat