Reklama

Tisková zpráva ke společné besedě SPR-RSČ Republikánská strana a Referenda ČSR

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Dnešního dne proběhla tisková beseda mezi SPR-RSČ Republikánská strana Miroslav Sládek a Referendem ČSR na téma Volby 2017 a Volba prezidenta.

 • K besedě vydává tiskovou zprávu SPR-RSČ samostatně.
 • K besedě vydává tiskovou zprávu Referendum ČSR

Tisková zpráva Referenda ČSR

 1. Referendum ČSR bojuje za objektivní, seriózní a rovnoprávný přístup médií vůči všem subjektům, kterého se v dnešní době poněkud zásadně nedostává.
 2. Současné mediální mafie preferují zásadně jen vybrané subjekty, jiné naprosto dehonestují a další naprosto ignorují.
 3. Ukázkovým příkladem mediálního excesu je například nedávná televizní beseda s Miroslavem Sládkem, jako kandidátem na prezidenta, spáchaná televizí DVTV a nechvalně známou moderátorkou Drtinovou, která manipulačně dehonestovala celý rozhovor, negovala jeho účinnost a degradovala hosta. Nepřípustné.
 4. Republikánský program se v mnohém shoduje nebo blíží programu Referenda ČSR a má většinu stejných cílů, kterými jsou dosažení důstojných životních podmínek občanů v České republice jako suverénnímu silnému a prosperujícímu státu, jejich bezpečí, zdraví a vzdělání.
 5. V programu Referenda ČSR je základním kamenem občanská jednota bez politických stran a společné občanské cíle. Občané musí vědět, co chtějí a jak to chtějí demokratickou cestou prosadit.
 6. Proto podporujeme Republikánský program a kandidaturu SPR-RSČ a jejich předsedy Miroslava Sládka na post prezidenta ČR v následujících prezidentských volbách.
 7. Neuzavíráme ani společné koalice, ani žádné jiné vazby, smlouvy, či dohody. Není jich třeba. Podpora je postavena na přirozené existenci společných zájmů všech občanů. A ty jsou v našich programech obsaženy.
 8. Dříve nebo později občané, jako jedna sjednocená společnost budou stát proti jedinému soupeři a tím jsou politické mafie, které skrytě i otevřeně prosazují své soukromé i cizí nadnárodní zájmy.
 9. Dříve nebo později se občané spojí a ukončí existenci a nadvládu všech politických mafií přirozenou cestou plné přímé demokracie a zemským systémem, spravovaným nikoliv úplatnými politiky, ale odpovědnými veřejnými činiteli a odborníky, zodpovídající se vymahatelné Ústavě.
 10. Jednota občanů musí mít obsah a cíl, které musí být naplněny reálně. Řečí již bylo dost, stejně jako populistických slibů za 28 let politických podvodů.

Jindřich Tichý – předseda Referendum ČSR – 7.9.2017

 1,441 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat