Reklama

Kdo je Kdo? Myslíte si, že Brusel a šmejdi v pozadí nechali Volby v ČR jen tak, vašim náladám?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

V historii je mnoho poučení a v mnoha případech najdeme situace, kdy se generálové a stratégové zdánlivě dali na ústup. Vylákali nepřítele, nechali mu první vítězství, a při tom ho nechali nakráčet do připravené pasti, kde ho potom na hlavu porazili.

A jak je to  u nás, třeba s těmito Volbami? Předem si řekneme několik postřehů, které mohli sledovat mnozí z vás a shrneme si fakta.

 • O tom, že EU a Brusel chce dlouhodobě potlačit národní státy a jejich suverenitu a vytvořit Superstát EU (jakou si 4.říši) ví každý.
 • O tom, že naše takzvané „elity“ a vlády jsou pro-bruselské kolaborační politické síly rozložené napříč spektrem rovněž netřeba opakovat.
 • Zajisté jste postřehli, že jedna naše vláda za druhou předává zcela vědomě a ochotně pravomoci do Bruselu za plné podpory politických stran.
 • Také jste si určitě všimli, že politikové a vlády ČR to vedou čím dál tím více destrukčně „Cu grunt“ a určitě vás při různých příležitostech už napadlo „Oni to snad dělají schválně, aby nic nefungovalo“.

Ono to zní i logicky, Brusel chce národní státy rozložit. Jejich kolaboranté u politické a státní moci budou tedy dělat vše pro to, aby chod státu a jeho pilíře zdevastovali. To znamená zničit ekonomiku a soběstačnost státu, zničit základ státu, rodinu, zničit nebo narušit výchovu mladých generací atd. všichni to známe, od úchyláckých pochodů, přes neziskovky a podporu migrantů, islámu atd. Je to systematická řízená činnost.

“ Myslíte, že ti, kteří toto vše ovládají a řídí, jak ti naši kolaboranti, tak ti mafiáni v Bruselu, by nechali v České republice Volby a moc jen tak na pospas lidu, děj se co děj, aby vyhrály pronárodní a občanské síly ? Myslíte, že je to tak jednoduché?“

Není náhodou scénář asi takový, …

 • rozbouřit a vystrašit Českou republiku tak, jak to jenom půjde?
 • systémem řízené dlouhodobé vládní a parlamentní destrukce státu tento stát rozložit jako ten Kocourkov?
 • není divné, že kolaborační politické síly ODS, KDU-ČSL, TOP09, ČSSD, Zelení, STAN de facto vůbec nevedly žádnou skutečnou a pořádnou kampaň?
 • To, co jsme viděli nejsou jen zbytky billboardů a pár volebních ojedinělých výkřiků, než na které jsme byli vždy zvyklí? Jaký byl reklamní rozpočet volebních stran? Vždyť vlastně žádná pořádná kampaň nebyla.
 • Není to náhodou tak, že vyklidili dočasně pole, jako ti generálové, ponechali na pospas republiku jakési pseudo-revoluční vlně, do které nastrčili cíleně  dlouho připravované  ANO a SPD? Babiše s Okamurou?
 • Není to náhodou tak, že vystrašení a rozbouření nespokojení voliči se chytli nastrčeného stébla trávy, jinak ale neschopného dát stát dohromady?
 • Nechtěl by jeden dělat ze státu firmu a druhý je naprostý populistický diletant a plagiátor, což znamená v koaličním součtu pro nejbližší období jen další destrukci státu, protože po nich už to nedá nikdo asi dohromady a stát upadne do sraček předsmrtné agonie?
 • Není to třeba tak, že ti, co vyklidili pole, ho vlastně vyklidili, protože s Bruselem sledují pád národního státu na samou mez únosnosti, včetně obyvatel a poté se vrátí a zavedou ony plánované euroregiony pod vládou z Bruselu? Protože tento stát už nebude mít sílu sám existovat, jak ekonomicky, tak politicky?
 • Není to náhodou tak, že Babiš sehraje svou plánovanou úlohu, aby vydal do nadnárodních korporací zbytek státu a Okamura, aby na sebe nabalil vlastenecké a národní voliče a poslal je do impotentního ztracena svými neschopnými kompromisy s likvidačním mafiánem Babišem? Samozřejmě z dlouhodobějšího strategického hlediska?

Nečekám, že tomu bude mnoho lidí chtít porozumět a nečekám, že tomu mnoho lidí porozumí. Ale faktem je, že to, co jsem prognózoval v roce 2003 na deset let se do roku 2013 přesně vyplnilo. Včetně migrantů, jejich volebního práva, sociální a státní podpory, včetně likvidace armády a zaprodání armády do Německa. To, co jsem prognózoval na jaře tohoto roku 2017 se dnes při volbách rovněž přesně stalo. A znovu říkám …

 • Rozeštvání celého národa jsou řízené dlouhodobé procesy, organizované podle plánu
 • Rozdělení občanů na desítky politických populistů a hnutí je rovněž řízený plán.
 • Vystrašení celé republiky, občanů a politický chaos není náhoda.
 • Babiš je nástrojem, který má definitivně dokončit rozebrání této republiky do rukou nadnárodních korporací a vytvořit definitivní závislost na cizí moci globalistů.
 • Okamura je účelově vytvořený nástroj, aby na sebe strhl větší část vlastenecké fronty populistickými sliby a tím vlastně vlasteneckým silám a občanům znemožnil lepší a účinnější obranu. Proto byl potichu mafiemi podporován.
 • Smysl Babiše a Okamury je dovést tuto zemi k finálnímu rozkladu a neschopnosti udržet prosperující stát. Jednak cíleně a za druhé neschopností.
 • Říkám tomu na čas taktické vyklizení pole pro-bruselskými politickými mafiemi a přenechání konečné destrukce na hrobařích Československa, dnes již České a Slovenské republiky, Babišovi a Okamurovi . Na Slovensku totiž probíhá totéž.

Kdo tomu nevěří, ať se zamyslí, Kdo je Kdo. Přesněji, jakou orientaci měla v roce 1989 část špiček STB a část KSČ, která nás zavlekla do falešné revoluce a nasadila nám sem Havla i s jeho estébáckými konfidenty, chartisty? Podle dlouhodobého plánu tajných služeb z celé Evropy?

 • Tato banda velkých hajzlů z řad STB a KSČ měla a má do dnes globalistickou pro-bruselskou orientaci. A opravdu si myslíte, že v roce 1989 odešli na vejminek? Ne, mají stále globalizátorské a pro-bruselské zájmy, mají dnes ještě větší moc než tehdy, mají daleko větší peníze než tehdy a na rozdíl od tehdy, dnes nejsou vůbec viditelní. Dosazují jen loutky a figurky, do dlouholeté hry.
 • Nasadili nám na 28 let Klause, Zemany, Kalousky, Rumly, Žantovské, Rychetské, Šabatové, Dlouhé, Dvořáky, Filipy, Dolejše, Babiše, Okamury, Robejšky, Hannigy, rozkradli stát, rozložili stát, vytvořili závislost na cizí moci, deformovali zákony, oblbli občany a hrají s námi to samé „bago“ jako hráli celou dobu.

A vy si myslíte, že populistické kecání na facebooku nebo povyk fanatické té či oné alternativy je schopné je porazit? To může zvládnout jen občanská jednota proti všem politickým mafiím při dalších volbách. Budou-li ještě někdy nějaké a nebudou-li tak okleštěné, že to už ani možná nepůjde. A pokud kdy vznikne někdy nějaká občanská jednota, to si pište, že se ji budou snažit za každou cenou ukrást do své moci a do svých rukou. Jde jim totiž o trvalé miliardy, biliony a mocenskou existenci.

 

Jindra Tichý st.  | šéfredaktor | předseda Referenda ČSR| koordinátor Občanského referenda | free public | 26.10.2017

 

 

 

 

 4,962 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat