Reklama

Byl bych rád, kdyby si Ukrajina takovéhle multikulturní sexuálně dementní vývozce pojetí jejich liberální demokracie ponechala na svém uzemí!!!

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Lidské jednání a chování je jednoznačně ovlivněno výchovou a geny, které přijímáme po svých rodičích. Jelikož se necháváme ukolébat myšlenkou, že je v naší zemi v oblasti bezpečnosti vše O.K., tak se potom nemůžeme divit, že může dojít k takovým excesům, jako bylo dnes napadení prezidenta Miloše Zemana při jeho návštěvě volební místnosti ukrajinskou aktivistkou hnutí Femen Anželinou Diašovou. Ponechme nyní stranou skutečnost, nakolik bylo jednání prezidentské ochranky profesionální a nakolik nebylo.

V dnešní době, kdy se nám kdejaké individua snaží vnutit, že amorálně liberální postoje jsou v podstatě společenskou normalitou. V dnešní době, kdy jsou základní hodnoty rodiny a státu pošlapávány a dehonestovány kdejakým uchyláckým pazdrátem, jsme svědky toho, že si lesba, která ani není občanem této země, dovolí pošpinit akt volby prezidenta a napadnout současnou hlavu našeho státu. Ano řekl jsem lesba, ačkoliv si kdekdo může říci, co má stav sexuální orientace Andželiny Diašové společného s jejím jednáním? Má a hodně!!! Amorální postoje tohoto individua jsou dány právě výchovou a geny po rodičích!!! Co můžete čekat od potomka ukrajinské kurvy, která svoji genovou linii navždy zničí prachsprostým prcáním s angolským negrem, aby poté zplodila genově nevyváženého potomka!!!

Kdyby se raději feministky začaly chovat, jako skutečně ženy. Začaly chápat a uznávat biologické fungování přírody, uznávat tradiční rodiny a tradiční výchovu dětí, která se ukázala, jako jediná správná. A kdyby také se staraly o to, aby zplodily potomka a měly rodinu a přispěly tak k rozvoji tolik ze všech stran bité slovanské společnosti, tak by udělaly mnohem lépe. Já se ovšem obávám, že jejich mozky už jsou nevratně poškozeny touto hloupou, dávno přežitou a nefunkční ideologií. Je to jako u sluníčkářů. Jejich mozky jsou také nevratně vymlety, a proto hlásají slučování diametrálně odlišných a často nenávistných kultur nebo ideologií a netají se nenávistí ke své vlastní rase.

Byl bych rád, kdyby si Ukrajina takovéhle multikulturní sexuálně dementní vývozce pojetí jejich liberální demokracie ponechala na svém uzemí!!!

 

 1,106 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat