Reklama

Rychlý soud ? Má to několik dost velkých ale…

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Než se kde kdo stačil rozkoukat, tak se odehrál velmi rychlý soud nad Anželinou Diašovou, když vyfásla tříměsíční podmínku a na jeden rok vyhoštění z naší republiky(???!!!). Ani se nedá říci, že se vlk nažral a koza zůstala celá! Pojďme se, přátelé, nad tím tak trochu zamyslet.

Znovu pominu fakt, že se okamžitě našly individua, která s klidným srdcem hned řeší, jestli se GIBS bude zabývat oprávněností zásahu příslušníků Ochranné služby, jestli jejich zákrok proti Diašové nebyl nepřiměřený?! Tomu opravdu říkám opravdu obrovský kus demence a debility!!!

Nicméně, Diašová si to napochoduje do volební místnosti ( ví do které) na falešný novinářský průkaz. Zabývá se někdo opravdu do důsledku, kde k němu přišla? Kdo ho vyrobil? Od koho má potřebné informace a kdo vlastně financuje její výlet do ČR? Zcela naprosto bezvýznamné individum předvede svoji taškařici před kamerami a okamžitě dostává v našich sdělovacích prostředcích, a nejenom těch našich, obrovský prostor k tomu, aby nás nevzdělané a nemyslící občany naší země poučila o tom, že se díky prezidentu Zemanovi dostáváme do područí Ruska a Číny. No na rozdíl od Ukrajiny jsme velmi dobře fungující parlamentní demokracie s celou řadou kontrolních aparátů,díky kterým se u nás nemůže stát jako na Ukrajině, aby zde fungovaly fašistické polovojenské plně vyzbrojené jednotky, nad kterými by ani stát nebyl schopen mít kontrolu, jako je tomu například na Ukrajině v případě pluku Azov.

Takže Diašová nás nevzdělance poučí a v den voleb zcela neadekvátně svým činem za podpory řady zvrácených místních novinářů, kteří jsou schopni svou nenávist k Zemanovi dohnat až do absolutní absurdity, o něčem, co sami dle ní nejsme schopni si uvědomit. Hned druhý den stejnou rétoriku předvede její právní zástupkyně a ihned po soudu znovu ona sama za obrovské podpory médií.

Pro naši zemi zcela nepotřebné lesbické individum, které do teď nikdo neznal a nikoho nezajímá, se snaží ovlivnit myšlení a názor českého voliče a dostává k tomu naprosto obrovský mediální prostor.  Nepřipomíná vám to, přátelé, tak trochu jako vejce vejci příběh o strejdovi Bradym, po kterém předtím pes ani neštěkl a za měsíc po kauze asi ten samý pes neochcal zvednutou packou?!

No a v závěru byl rychlostí blesku vyřknut zcela směšný soudní ortel, který dalším podobným pazdrátům v podstatě říká, v ČR si můžete skočit před prezidenta, vystrčit na něj třeba prdel a je to v pohodě. Vyfasujete směšný trest, prezidenta zcela dehonestujete, pár pitomcům z ochranky naděláte problémy a stane se z vás vlastně celebrita, která je schopna svoji vystrčenou prdelí v tomhle kocourkově ovlivnit volby. Je to v pohodě, intelektuální humanisté se vás ještě zastanou!

 

 

 1,171 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat