Reklama

O tom, že nám vládnou mafie nemusí vůbec nikdo pochybovat, ale … lidi přestaňte blbnout, problém Ondráček je uměle vyvolaný problém

AUTOR PŘÍSPĚVKU

O tom, že nám vládnou už hodně dlouho politické mafie, není pochyb a jen úplný troglodyt si může myslet něco jiného. Bouře posledních dnů v souvislosti s Ondráčkem je jen další pokus o další destabilizaci a rozklad státu. Pokud to někdo nevidí, musí být slepý, hluchý a hloupý nebo zaplacený. Udělejme si jednoduchou rekapitulaci …

 • V roce 1989 bouřily davy na ulicích pod tlampačem Václava Havla. Vykřikovaly pravdy, polopravdy i manipulace co se jim z hrdla jen dalo. Přiznejme si, že sarkasticky pojmenovaní „soudruzi z NDR (ČSFR) posrali co se jen dalo.
 • Přiznejme si ale též, že půlka tehdy revoltujícího davu po celé zemi si šla vyblinkat frustrace, protože většinu svého života lezla komoušským papalášům do prdele, nosila jim flašky, aby si sehnali cihly na stavbu domu, dostali dítě na školu nebo si zajistili flek, odměny nebo jinou protekci.
 • Dále je dnes již nesporným faktem, že falešnou revoluci připravila a organizovala určitá část estébáků a komoušů, mnozí v žoldu CIA a německé tajné služby, proto, aby se zmocnili státu ve jménu dlouhodobě připravované mocenské a bankovní globalizace a euro-globalizace jako přípravu na budoucí superstát EU.
 • Díky tomu nám instalovali jednoho z největších kolaborantů této země, pan-tatíka Havla a to zejména proto, aby celou ČSFR mohli rozkrást, přerozdělit a rozprodat, při čemž se neopomněli sami napakovat.
 • Není nutné ani jmenovat, o kom je řeč. Pánové, Dlouhý, Klaus, Zeman, Kalousek, Rychetský, Žantovský, Ruml a stovka dalších nevznikli a nebyli cizí mocí instalováni náhodou.

Jinými slovy mafie.

 • Současná aféra Ondráček je jen další uměle vytvořený problém, kdy se mafie rvou mezi sebou a občan jako ta ovce opět skáče na špek.
 • Co komu vlastně vadí? Že byl Ondráček policista? Že byl jako policejní učeň v zásahových jednotkách? Ptá se vlastně někdo soudný, co vlastně tomu Ondráčkovi zazlívají? Že byl v zásahové jednotce, která neměla ani tušení o komplotech části komunistů a části STB?
 • A to, že Kalousek, Havel, Ruml, Rychetský, Klaus, Zeman a další komplotovali jako osoby napojené na „soudruhy z NDR“ a zdárně přisluhovali tajným službám se vypařilo kam?
 • Tak kdo a co vlastně vadí? Policista ze školy zasahující na demonstraci, což bylo jeho povinností nebo soudruzi konfidenti, kteří dnes proti Ondráčkovi vystupují v dalším davu manipulovaném ale úplně jinými zájmy a s úplně jinými cíli?
 • Kdo je teda skutečně ten špatný? Policisté? Nebo soudruzi Kalouskové, intrikáni, mafiáni a tehdejší konfidenti dnes pořádající hon na čarodějnice pod nesmyslnými žvásty o demokracii, která tady ale nikdy nebyla, není a pokud lidé nedostanete rozum, ani nikdy nebude?
 • Ptám se, kdo velí tady tomu bordelu za 28 Marasmu? Zase mají občané frustrace? Než aby si občané připustili, že v roce 1989 se nechali podvést prostou mafiánskou skupinkou lidí? Než, aby si připustili, že byli v roce 1989 za blbce, raději si budou sebe nalhávat, že opět smrdí na Václaváku a opět pod taktovkou mafiánské manipulace?

Těm, co tak zpívají Kalouskovskou rétoriku a útoky na Ondráčka a v podstatě i na Babiše, a to podotýkám, že ho opravdu nemám rád, bych doporučil se zamyslet. Řvete a pískáte na náměstí, omíláte slova a věty z dílny stejných podvodníků, jako to bylo v roce 1989. Při čemž většina z vás, dnešních demonstrujících tehdejší dobu ani nepamatujete. Blinkáte jen to, co vám indoktrinací někdo nacpal do hlavy, mnozí dokonce za honoráře neziskovek.

Jedno doporučení, vážení, jděte domů, vyhledejte někde kousek zdi a bijte se o tu zeď do hlavy do té doby, než se vám vrátí rozum, protože pomáháte jen rozvratu státu, republiky a mnozí se neštítíte dokonce demonstrovat s  fanglí EU. Uvědomte si, že pomáháte likvidovat stát a hrotíte společenskou napjatost, kdy není nemožné, že ji doženete k občanské válce, ze které bude těžit jen Německo a Brusel.

Kdo si myslí, že současné nepokoje nemají nic společného s plánovaným obsazením Evropy africkými migranty se hluboce plete nebo má v hlavě nastláno. Ke zlomení odporu ČR proti migrantům je potřebné rozbořit národní stát a suverenitu. A to se právě děje. Kdo to chápat nechce, nelze ho jinak nazvat než vlastizrádcem a kolaborantem.

V tomto okamžiku totiž vůbec nejde ani tak o Ondráčka, dokonce ani o Babiše. Jde o celkový rozvrat a další znefunkčnění našeho státu.

A znovu připomínám skutečnost pro blbce, co chtějí hony na čarodějnice, nebyl estébák jako estébák, nebyl komunista jako komunista a nebyl demonstrant jako demonstrant. A jen soudný člověk to dokáže chápat.

Položme si otázku, jsme soudní nebo jsme stádo idiotských fanatiků a rowdies?

 

Jindra Tichý st. |6.3.2018|předseda Referenda ČSR| šéfredaktor | free public|

 

 4,156 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat