Reklama

Qui bono?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Jsem sice přísně apolitický a žijící v zahraničí, ale myslím si, že mám nějaké právo se vyjádřit.
Tedy objektivně dne 17.11.1989 byla Československá republika funkčním státem, zcela soběstačným v přežití. Toto nemůže nikdo zpochybnit. Tedy neměli jsme luxus západu, ale měli jsme vše, abychom přežili. Nakonec díky státním normám jsme měli i kvalitní potraviny a techniku. To vše je minulostí.

Mocná ruka trhu z nás vytvořila spotřební osoby, odevzdávající své výdělky několika jedincům, kteří jen přemýšlí, jak z nás vymačkat ještě více. To, že nám nechtějí více platit za naši práci, abychom mohli druhotně jim více odevzdávat je druhá věc i když v zásadě ji nelze oddělit jako skutečnost. Teď si je třeba zrekapitulovat, co máme dnes. NIC.

Ve všem jsme závislí na dovozu, vše bylo demontováno a zničeno. Za jakým účelem? Qui bono? V čí prospěch. Je asi potřeba se vrátit trochu nazpět a začít přemýšlet nad příčinami a souvislostmi. Věci a dění došli příliš daleko a jejich nápravy budou trvat generace. Češi jako národ jsou chytří, neberu jako důkaz první univerzitu v Evropě, ale berunce vzdělání od základního až po vysokoškolské, umíme logicky přemýšlet, máme v národě jedince, kteří jsou génii ve svých oborech. Prodali jsme rodinné zlato i stříbro za shnilé banány a cestování do zahraničí (kam stejně většina nemůže, i když nepotřebuje Výjezdní doložku, protože na to prostě NEMÁ).

Osobně jsem přesvědčen, že i toho 17.11. nedemonstrovalo jen více než jedno procento národa a že pro pád systému nebylo více než deset procent. Ale to se už dneska nikdo nedoví, bohužel. Byli jsme obelháni a zneužiti. Dneska už to chápeme a proto je potřeba se k tomu postavit čelem a konat. Plky z Facebooku, který je účelově cenzurován nám do budoucna nepomohou. Problém vidím spíše v tom, že dnes může na našem území bez jakýchkoliv problémů zasahovat třeba Německá policie anebo cizí armády.

V informovaných kruzích se hovoří o až 600 amerických občanů s výcvikem, podléhajícím velení americké armády, kteří jsou skryti v různých nadnárodních firmách a různých jiných prapodivných postech. Tito jsou schopni okamžitě převzít velení nad vším, co je ochotné je poslouchat. Tedy především nad svým vojskem, které může být velmi rychle přepraveno letecky. Nikomu z vás, drazí čitatelé to nic nepřipomíná? Mě ano, noc z 21. Srpna 1968!!! Jaký je tedy rozdíl? Žádný!!!

Mimoto doporučuji všem vytvořit si účet na vkontakte, sice ho mohou sledovat a být informováni, ale nemohou ho cenzurovat!!

 2,607 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat