Reklama

VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ ŠERMU

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Poslední Argument –  škola bojového šermu

Pořádá přátelský víkendový seminář, pokud máte zájem ozvěte se a napište na

 

PLÁN

  • PÁTEK příjezd vlastní dopravou, nebo hromadnou dopravou až na místo, nebo do Vlašimi a odtud po domluvě odvoz někým z účastníků. Večer véča a posezení, možná i s kytarou.
  • SOBOTA ráno rozcvička na zahřátí a rozhýbání, snídaně a trénink zaměřený na charaktery boje (pasivní, aktivní, ofensivní, defensivní) a lidskou povahu promítnutou v boji. Po tréninku přijde oběd a na večerní oheň příprava, která nahradí odpolední klid. Další trénink zaměříme na bezvýchodné situace a pak přijde pauza na oddych. Poslední část sobotního tréninku, budu věnovat vašim dotazům, nesrozumitelnostem a zájmům. Nakonec přijde táborák s véčou.
  • NEDĚLE započneme snídaní a tréninkem navazujícím na vaše dotazy, poté obědem a odjezdem domů.

JÍDLO:

  • zúčastnění zaplatí : 300,-Kč / na osobu za celý víkend Za platbu máte k dispozici 2x večeři, 2x oběd, 2x snídani + čaj nebo kafe, pitnou kohoutkovou vodu, hromadný čaj v kastrolu a místo na spaní.
  • Zúčastnění se svým jídlem zaplatí : 100,-Kč / na osobu za celý víkend. Za platbu máte k dispozici pitnou kohoutkovou vodu, hromadný čaj v kastrolu a místo na spaní. Kuchyně k dispozici není.
  • Pokud držíte bezlepkovou dietu : je třeba na sebe při platbě upozornit a vzít si vlastní pečivo.

 

  • Zelenina, ovoce a jiné doplňky jako jogurty, sušenky a cigarety v nabídce smluvené ceny nejsou. Krčma Vám nabídne standartní sortiment od jídla dle denní nabídky a menu (nápojový lístek), který si hradíte každý sám. Pivo (Kozel 11), víno, (rum, fernet,) a nealko pití.
  • Všechny zúčastněné žádám, aby nechali doma svůj alkohol, jelikož smluvená cena za jídlo byla domluvena s touto podmínkou.
  • Platbu prosím uhraďte hotově a to do 20.3.2018.

VÝZBROJ

S sebou si vezměte své dlouhé meče (případně krátké nebo jednoruční meče, luky a jiné), obvaz, kysličník, náplast. Nezapomeňte na karimatku, spacák, teplé oblečení a oblečení na cvičení, pevnou obuv a osobní věci, popřípadě doplňkové jídlo na svačinu.

 1,136 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat