Reklama

KO JE KDO? ZEMAN CHCE EURO I EVROPSKOU UNII. DALŠÍ DEN ZRADY? NE, TRVALÝ PODVOD A JENOM IDIOTI HO STÁLE ŽEROU!

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Když jsme před volbami upozorňovali, že ani Babiš ani Zeman nejsou žádní mluvčí lidu, ale političtí mafiáni, stádo idiotů si mlelo stále své iluze a představy. To bylo samé hurá Zeman, hurá Babiš nás spasí. Samozřejmě, že platí, že Kalouskové s ODS, TOP 09 a KDU + spol. jsou očividní vlastizrádci. Jenže Zeman s Babišem taky.

A tak se stalo, že stádo ovcí a idiotů si vysnilo, že Zeman je ten pravý. Zeman jel do Číny, do Ruska. Jenže milí zlatí idioti, to bylo vaše zbožné přání a se skutečností nemělo nic společného. Zeman ani Babiš nikdy závazně neřekli, že chtějí z Evropské Unie pryč a nikdy neřekli, že odmítají Euro. Dokonce řekli tu i tam, že to naopak chtějí.

Ale idiotům můžete říkat co chtějí, jakmile si vymyslí nějaké zbožné přání a nějakou tu modlitbu, nikdo jim to nevymluví. Takže teď milí idioti už konečně držte huby, zalezte někam do zádele a čtěte, vzdělávejte se, aby jste mohli rozumět té politické mafiánské hře politických gangsterů, protože jinak budete stále skákat na špeky šmejdů z politické mafie.

Trochu pro osvěžení paměti. Zeman nikdy nechtěl odejít z EU a zavedení eura tu i tam dokonce prohlašoval. (Mimo jiné, zavedení eura nás definitivně ekonomicky jako stát zotročí).

Zeman vás, milé ovečky jen nechal v iluzi, kterou vytvořili soudruzi agenti z SPO (další banda jisté skupiny estébáků) a to proto, aby byl zvolen, při čemž dávno chystal zradu.

To samé platí i pro Babiše, sliby chyby, při čemž oba dva pánové hrají vysokou mezinárodní hru, která je celou dobu na hrací ploše globalistů. Veškeré rituální tanečky jsou jen o tom, kdo a jaké místečko a důležitost zaujme. Ale je to celé pouze o tom, jakým stylem se odevzdáme světovládě a Bruselu úplně.

Se šmejdy z ODS, TOP 09, KDÚ, Charty 77, neziskovek, Kalousky, Topolánky, Drahošem či Němcovou do otroctví a prdele  Merkelové a Bruselu zprava a se soudruhy z NDR, Zemany, Veleby, Zbytky, Sobotky do prdele Bruselu zleva.

I ta představa o pro-ruském Zemanova je jen iluze. Zeman hraje vysokou mezinárodní hru, která není v žádném případě pro-česká, pro národní. Nevěříte? A kdo to prohlásil při předvolební besedě na Primě, že Krym je po právu Ukrajinský a ne Ruský? Nebyl to Zeman? Aha. Je třeba vnímat skutečnosti a nikoliv sebe-iluze.

Slyšeli jste někdy někde Zemana jasně oficiálně deklarovat pro-ruskou bezpečnostní politiku? Ne, jen mediální až bulvární gesta silně rétoricky zaměřená na obchod a obchodní vztahy. Nikdy neřekl cokoliv proruského na bezpečnostní a státotvorné úrovni s dlouhodobým dosahem.

Takže vy všichni přátelé Ruska, zase jen sníte, na základě toho, že Zemanovi nohsledi z SPO vytvořili tuto všeobecnou mediální masáž a představu. Nicméně pouze představu, protože nikdy k žádnému oficiálním státotvornému skutku ze strany Zemana nedošlo. To, co proběhlo se dá nazvat pouze mediální bublinou, která Zemana k ničemu nezavazuje, jen vytváří iluze. A proč? Zase jen proto, aby se udržel u moci a byl zvolen. Teď je zvolen a pokračuje ve vlastizradě potichu.

Nevěříte? Od kdy cintání v médiích a na Barandově má nějakou právní i státní závaznost? Žádnou. Žijete v mediální bublině a iluzích a Zeman vás netahá za nos, on vás nechává, aby jste se tahali za svůj vlastní nos sami.

Dnes se dá říci další zrada na této zemi. Skutečnost je však taková, že Zeman vás nyní nezradil, Zeman byl zrádce vždycky. Že ne?

Zeman byl spolupachatelem estébáckého podvodu v roce 1989. Zeman byl dokonce jedním z vůdčích postav listopadového podvodu 1989 a celého marastu za 28 let. Společně s Chartou 77, estébáky a v návaznosti s celou bandou politických zločinců z roku 1989, Klausem, Dlouhým, Lorencem, Filipem, Kalouskem, Dolejšem, Šláfenberkem, Rychetským, Žantovským a dalšími. Stále stejní herci ve stále stejné inscenaci jménem Havlistán.

A že vás nechají křičet? Logické, vybouříte se a oni si stále dál hrají na pozadí velmi dlouhou hru na velmi dlouhá desetiletí a postupně naplňují systematické kroky přeměnou Evropy přesně tak, jak potřebují. To co se děje průběžně, je jen divadlo a průběžná rvačka o různorodé mocenské posty. Celkový cíl euro-fašismu a superstátu EU z Bruselu se však odvíjí zcela potichu dál.

A fakticky, velmi bych si přál, aby všichni Zemanovští fanatici a stejně tak Babišovic nadrženci někam zalezli a drželi už hubu, protože svým slepým modlářstvím potápí tuto zem a osudy našich rodin a dětí do čím dál tím větších sraček.

Tato Zemanova odkrytá karta zrady je dostatečným důkazem stejně jako odkrytá karta Babiše a jeho podpora migrantům. Komu to nestačí, ať se praští do hlavy.

To máte lidi z toho, že furt hledáte nějakou modlu, nepřemýšlíte a neřešíte své problémy sami. Referendum ČSR vám to říkalo, ale naslouchat jste nechtěli. Budete naslouchat alespoň teď? Nebo si vymyslíte zase nějakou modlu a budete vlastní hloupost okecávat?

Fakt je jasný, necháváte se totiž podvádět úplně stejně, jako při sametovém podvodu 1989. A co je nejhorší, zcela dobrovolně a střemhlavě.

Příloha a doložení zrady:

http://www.svetovyzpravodaj.cz/milos-zeman-nastal-cas-prijmout-euro/

 

Jindřich Tichý  | šéfredaktor| předseda Referenda ČSR| 4.4.2018| free public|

 

 4,105 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat