Reklama

Vydírání v Parlamentu? Jednání o Vládě mezi ANO a ČSSD? Naserou nás a bude to konečně poslední hřebíček do rakve Babiše, ANO i ostatních politických mafií z ČSSD, TOP09, ODS a KDÚ?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Současná situace v Parlamentu ČR je poněkud napjatá. Babišova snaha postavit Vládu ČR jakýmkoliv způsobem  s kdejakým politickým smetákem a kolaborantem z ČSSD, dnes již politickou mrtvolou, dodýchávající z posledních sil, jasně svědčí, že za tím není jediný občanský zájem ani žádná demokracie. Nerespektování výsledků voleb většinou politických mafiánů je přímo ukázková. Nadsázkou řečeno, je zatím jen zásadní mocichtivost a souboj o rozdání karet hodně falešného mariáše.

Co k tomu můžeme dodat? Nic, jen, že se stále opakuje stále stejná falešná hra jako celých 28 let, se stejnými hráči, stejným stylem řízená a celý národ už ví, že naše politická mafie je řízena americkou a německou tajnou službou. Ti samozřejmě nemohou připustit, aby se Vláda a Parlament v České republice zvrtnul v jejich neprospěch. A dělají co mohou.

Pokusy odstranit poslance SPD z výborů mají své zákulisí. Jedním vrzem se zbaví vlivu konkurentů a druhým vrzem obsadí strategické výbory zcela z prostého důvodu. Aby mohli zasahovat do chodu státu a zabránili zejména vyšetřování zločinů, zlodějin a lumpáren, kterých se ČSSD dopustila.

K tomu uvádíme několik zásadních informací, které pochází z operativních zdrojů. ČSSD, stejně jako ODS, TOP09, KDÚ-ČSL a jejich figurky ve státní správě jsou řízeny a napojeny na americkou a německou doktrínu realizovanou jejich tajnými službami a stínovými organizacemi, převážně neziskovkami. Ale nejen jimi.

Propojení mají však potichu a na pozadí i do všech ostatních politických stran, hnutí i do rádoby vlasteneckých nebo pro-ruských alternativ svými provokatéry a konfidenty. Jinými slovy mají celou síť pokrytu a dokonce i tam, kde by to normální smrtelník vůbec nečekal. Prostě všude tam mají své lidi. Samozřejmě na různých úrovních, s různými úkoly nebo jen preventivně.

ČSSD stejně jako ODS jsou přímo prolezlé lidmi, kteří jsou v mocenských postaveních státu a kteří byli vysláni na školení do USA v rámci krycích vzdělávacích programů. A tito lidé mají za úkol podle svého postavení působit tak, aby politická uskupení ve prospěch USA a Evropské Unie v žádném případě neztratila svou moc, vliv a postavení. Jakýkoliv způsobem.

Poslanci SPD jsou ve zvláštním postavení, na kandidátku a do sněmovny se dostali lidé, kteří na tento politický a mafiánsky gang nejsou napojeni, jsou tedy elementárním nebezpečím.

Není českému divákovi a voliči téhle trapné telenovely v ČR v režii globalistických banditů divné, …

  1. ..,že vlastizrádní kolaboranti a zločinci z ČSSD s svým mizivým volebním výsledkem diktují podmínky sestavení vlády jako samovládci?
  2. .., že tolik proklamovaný Babiš je ochoten sestavit Vládu se zločinci, se kterými se celou dobu naoko pere, čachrovat s křesly, hlavně, když se udrží u moci?
  3. .., něco tady nehraje a hodně smrdí. Co bude ve věci? Je to snad snaha za každou cenu udržet dlouholeté kolaboranty u moci? Proč? Je to snad proto, že finální fáze rozkladu našeho státu se blíží a úplné vydání pod nadvládu Bruselu je třeba zakončit a to na legislativní úrovni a tento náš stát dorazit až na samé dno?

Řekněme si to jinak, víme která mafie tuto hru hraje, víme proč tuto hru hraje a víme, jaké by to pro nás jako stát mělo otrocké důsledky.

Co si asi myslí ty politické mafiánské špičky? Že jsme plebs tam dole a že do toho nemáme co mluvit? Jenže to platí do té doby, než se překročí ta pomyslná hranice. Čas od času se v historii stane, že banditi lítají z oken. Je skutečně tak nemožné, aby napětí ve společnosti prasklo jako struna a zopakavala se defenestrační tradici? Zejména, když víme, že všechna ta politická sebranka slouží vlastizrádně cizím i svým zájmům? Nikoliv občanským?

Spojení Babiše s ČSSD, pokud to udělá, jasně vymezí, co je Babiš zač a odkryje karty. To bude, obrazně poslední hřebíček do politické rakve ANO a pád na úroveň chcípající kolaborantů z ČSSD.

Tento stav vytvoří tak velké množství voličů, kteří se jednoznačně přikloní k občanské nespokojenosti a tato vlna se sjednotí k prvnímu, kdo jim nabídne skutečnou alternativu a smete konečně už nejen Kalousky, Fialy, Němcové, Šláfenberky, ale i Babiše s ANO a ČSSD, Sobotky, Bělobrádky, Škromachy a stovky dalších. O tom není pochyb.

Takže by se dalo ukončit to čímsi jako nekorektním sloganem “ Fakticky nás už moc neserte „. Je zcela jasné, jak se tomu mafiáni zasmějí, jenže obrazně i  logicky jen do té doby, než poletí první.

Jindřich Tichý  | šéfredaktor| předseda Referenda ČSR| 5.4.2018| free public|

příloha:

https://www.novinky.cz/domaci/468043-cssd-chce-kvuli-okamurovi-zmeny-v-usporadani-snemovny.html?source=FBS 

a než se sešel den se dnem, dějí se změny velmi rychle … 5.4.2018 ve 23.43

https://zpravy.idnes.cz/vlada-rozdeleni-kresel-jednani-ano-cssd-babis-hamacek-pco-/domaci.aspx?c=A180405_212834_domaci_kop

https://tv.idnes.cz/cssd-hamacek-zimola-jednani-vlada-krach-ukonceni-babis-brabec-prk-/domaci.aspx?idvideo=V180405_234221_zpravodaj_rejs

 

 

 3,168 zobrazení celkem,  3 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat