Reklama

Jak zbavit Českou republiku ekonomického otroctví Bruselu? Referendum ČSR připravuje koncepci a celkové řešení.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Evropská Unie již dlouhá léta pracuje na vytvoření ekonomické nadvlády a závislosti národních států v celé Evropě a doktríně centralistického super-státu řízeného z Bruselu, který v pozadí drží na vodě Německo a globalistická bankovní politika světovládců, lidově zvaných „banksteři“.

Jednou z cest, které Brusel využívá k této politice novodobého otroctví jsou Fondy Evropské Unie, které zneužívají té nejzákladnější lidské vlastnosti, hrabivosti získat něco zadarmo. Jenomže stále platí na světě, že co je zadarmo vlastně nikdy není zadarmo.

Závislost na Fondech EU.

V našem národním státě je dnes již dlouhou dobu vytvářen zvětšující se celý řetězec finančních toků z Bruselu a to do všech směrů. Závislé na Fondech EU jsou obce, závislá na Fondech EU je kultura, umění, školství, sport, budování silnic i další infrastruktura, komunikace, rozvoj a atd. Mnozí si by si řekli a také říkají, proč ne, když je to zadarmo, proč ne, když dávají? Jenže jde o systémovou korupci.

Koho napadne ale, že tím se všechna odvětví stávají závislými? Koho napadne, že to není na vždy? Fondy EU vytvářejí desetitisíce lukrativních pracovních příležitostí a zdrojů cestou podpory všeho možného, sociálních oblastí, neziskovek, církevních organizací a dokonce prostřednictvím státního aparátu a dalších aktivit. Zase někdo řekne a proč ne?

Koho napadne, že rozvoj, kultura, technika, vývoj, infrastruktura i vše ostatní má být úlohou především vlastního státu a nikoliv cizí? Koho napadne, že plíživé ekonomické područí vyvlastňuje nepřímo celý stát? Kdo se potom diví, že podpory Fondů si vybírají jen své příznivce a ty oblasti, které Brusel potřebuje a ostatní nemají šanci? Kde potom vlastně rozhoduje Brusel a nikoliv vlastní stát? Fondy EU vlastně likvidují celou podstatu národního státu, rozebírají si ho za úplatky z Bruselu jako ty pucle.

Korupce ve prospěch cizí moci.

Starosta a radnice čerpající z Fondů EU nikdy proti EU nepůjde, že? Korupce? Církev využívající Fondů EU ke své někdy záslužné činnosti, jindy k čachrům, nabaluje na sebe spousty pracovníků za lukrativní EU mzdy pod pláštěm neziskovek a Fondů. Zase systémová korupce?

Kultura, sport a mnohé další, dokonce státní projekty jsou závislé na Fondech EU. Korupce na úrovni státní struktury? Lukrativní místa a zisky kde koho, pokud je ale nabalen na Fondy EU. Zase korupce celého systému? Ještě chvíli a co bude náš stát a k čemu? Bude náš stát jen vrátnice Bruselu a jeho Fondů?

Co je z toho podstatné?

Občanské hnutí Referendum ČSR si uvědomuje nebezpečí pro státní suverenitu a budoucnost. Při 100. výročí vzniku Československa musíme zvažovat a předvídat, jak dlouho nám stát ještě vydrží, když se prodáváme za korupční euro-fondy? A co naše děti, budou otroky Bruselu?

V Referendu ČSR vyhodnocujeme činnost Bruselu a jejich euro fondů jako velmi nebezpečnou a jako plíživý nenápadný nepřátelský útok na samotnou podstatu samostatného a suverénního státu. Ano, mnohým se to líbit nebude, ale je to nepřátelský plánovaný útok na desetiletí, kde na konci bude zánik našeho státu nebo jeho omezení na loutkové divadlo.

Co s tím? Je třeba to řešit celkově a koncepčně.

Korupční politika závislosti na Fondech Evropské Unie z Bruselu probíhá plošně v celé Evropě a tím i v České republice. Úspěšně bránit znamená řešit to rovněž koncepčně a plošně. Referendum ČSR začalo zpracovávat rozsáhlý projekt jak se ubránit, vymanit a porazit tento ekonomický útok na celý náš stát….. Jak? Stejně silnou zbraní.

Občanské hnutí Referendum ČSR připravuje ve svém programu koncepce…

  • Reformu  ekonomického systému a státního rozpočtu, jehož součástí je návrat České národní banky pod plnou kontrolu České republiky.
  • Fond státní a národní obnovy České republiky, který má převzít  všechny současné korupční Fondy Evropské Unie, které prorostly do České republiky a financovat je z vlastních národních zdrojů.
  • Zajistit zdroje, podporu a ekonomické bezpečí všem subjektům, osobám i organizacím včetně podnikatelské sféry, které jsou už na Fondech EU přímo i nepřímo závislé a závislosti na Bruselských Fondech se zbavit.

Že to nejde? Ale jde! Dříve nebo později občanská veřejnost získá zákonodárnou většinu a až se to stane, bude vše pro to, jak to opravit, připraveno. Je třeba nejen získat zákonodárnou moc občany této země bez politických zaprodanců, ale též vědět, jak to opravit a jak se zbavit světové globalizační korupce a nadvlády.

 

Jindřich Tichý |šéfredaktor | předseda Referenda ČSR| free public|15.5.2018|

 2,032 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat