Reklama

Spiknutí zločinců systematicky likviduje náš stát. Co jsme to za svoloč, že si to necháme líbit? K výročí 100. let Československa tahají českou vlajku z vagíny?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Spiknutí zločinců systematicky likviduje náš stát. Co jsme to za svoloč, že si to necháme líbit? K výročí 100. let Československa tahají českou vlajku z vagíny? Ještě mi někdo bude říkat, že mám mluvit slušně?

Banda havlistánských šmejdů si udělá v Brně divadlo, kde Kristus znásilňuje muslimku. Hérečka si tahá z vagíny českou vlajku. Co jsme to za svoloč, že si necháme hanobit státní symbol, ještě v souvislosti s islamizací, na výročí 100. let Československa, kdy se nějaká veš propůjčí k tomu, aby si českou vlajku strčila do vagíny a před publikem si ji odtud vytáhla?

Dělejte proti tomu co umíte a jste ochotni obětovat ze svého času, vyrobte si tričko Stop politickým mafiím a třeba ho hrdě noste, nebo 100. let Československa a hrdě ho noste. Kdekoliv v copy-centru vám triko natisknou. Jestli vám to stojí za 200 stovky. Napište článek, napište do Parlamentu, do Vlády. Na každém záleží. Co uděláte navíc, než jen plky na facebooku, „vlastenci“? Čekáte na mesiáše? Ne, na vás se čeká a ne jen na facebooku!!!

Máme k něčemu vůbec úctu? Jsme definitivně prodejní hajzlové, co si za bruselskou korupci nechají líbit úplně vše? Hlavně, že my máme korýtka? Že se prodají kolaboranti a euro-fanatici se nedivím, takových šmejdů bylo v české historii hromady. Že si ale my, ostatní tohle necháme líbit je otřesný stav, který se nám vymstí a zejména na našich dětech.

A co dělají státní aparát, Vláda, Parlament, zastupitelé, radní, starostové? Co dělá policie a justice? Na straně jedná zavírá lidi, co na autobus namalují nesouhlas s politickou mafií, ale útok na státotvornost mlčky přehlížejí?

Když do mikrofonu prohlásíte, že je třeba sudlic a cepů, okamžitě Policie ČR koná a trestně stíhá protagonisty, ale kdo hanobí stát, státotvornost a státní symbol je v pořádku:

Neposrali jste se náhodou páni státní úředníci, vládní činitelé i parlamentní posranci?

  • Systematicky ničíte nebo přihlížíte likvidaci vzdělanosti našeho národa
  • Systematicky překrucujete historii a manipulujete s celým národem
  • Systematicky likvidujete českou armádu, právo i policii
  • Systematicky likvidujete kulturu a uvědomění národa
  • Systematicky likvidujete státní a národní majetek
  • Systematicky těch zločinů děláte plíživě mnohem více….

Nulovou toleranci vlastizrádcům a kolaborantům Havlistánu, nulovou toleranci prospěchářům a kariéristům schopným zaprodat i vlastní rodinu. Nulovou toleranci jakémukoliv kolaborantovi ve státní aparátu.

Ukradli a cílevědomě ničí náš stát, vyrábí z nás a našich dětí bezpohlavní otroky bez státotvorné soudržnosti, vyrábí z nás zkorumpované přizdi-sráče, kteří za almužnu drží hubu a krok i když nám likvidují náš stát přímo pod zadkem.

Co jsme to za svoloč, že si to necháme líbit? Až nám seberou stát celý, až nám seberou všechna práva i majetky bruselskými vysavači, nejspíše půjdete na nějaké to úchylácké nebo homosexuální procesí na náměstí nebo si skočíte pro rohlík z pilin do obchoďáku?

Opravdu se proberte, na aktivním názoru každého z vás opravdu velmi záleží. Co jsme zvolili za zrádce a hnus? Je třeba vypráskat už Augiášův chlív. Než bude pozdě.

Jindra Tichý |šéfredaktor| předseda občanského hnutí Referendum ČSR|28.5.2018| práva k článku volná|

 17,020 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat