Reklama

Středověký večer – Ostrov u Vlašimi – 6.7.2018

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Všichni určitě víme, co jsou to dudy, fujara nebo ozembouch. Kdo ale ví, co je to trumšajt nebo kobza? Odpověď na tuto otázku se můžete dozvědět v Ostrově u Vlašimi, kde Občanská domobrana pořádá 6.7.2018 další svou zajímavou akci s názvem Středověký večer. Nenechte se ale mýlit názvem, akce začíná již ve 14 hodin a nebude jen o středověké hudbě.

Pro všechny od 5 do 99 let je připraveno branně- sportovní odpoledne, kde je možné se zúčastnit sportovního a kondičního cvičení. Kdo si chce vyzkoušet přesnou mušku, může soutěžit v hodu na cíl, v  lukostřelbě nebo ve vrhu nožem či oštěpem. Pro choleričtěji založené jedince je tu k dispozici trénink pro vyrovnanou osobnost. Ujít si nenechte ani sebeobranu pro začínající i pro pokročilé a ověřit si můžete i svou zdatnost v přírodě.

Zajímavou součástí dne bude i program pro členy Občanské domobrany, kde si budou moci osvěžit znalosti v principech  a organizaci velení a ve sportovních a branných znalostech.

Večerem vás bude provázet středověká hudba v podání skupiny Subulcus, která…“svým uměním těšiti se snaží vrchnost i chátru po celém království českém“….a vy se konečně dozvíte, co je to ta kobza nebo trumšajt…takže nezapomeňte:

STŘEDOVĚKÝ VEČER – OSTROV U VLAŠIMI – 6.7.2018 – OD 14 HODIN

 

 1,139 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat