Reklama

Jak dlouhé prsty mají německé tajné služby ….?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

 → Pozornost veřejnosti je vždy převážně zaměřena na tajné služby USA. K tomu lze podotknout, že většina takzvaných pro-ruských aktivit je v režii americké CIA. Jejich cílem je propagovat Rusko tak okatě a tak dementně, že dělají Rusku ostudu, což je cíl.

Jak je to ale s německými tajnými službami, které v podstatě působí tak nenápadně, že nikoho ani nenapadne si na ně vůbec vzpomenout.

————
(1) Především u nás působí celá léta významně od 50-tých let zcela aktivně a zcela zásadně.

(2) Od převzetí moci ze strany KSČ v roce 1948 nasadily do KSČ své lidi, kteří v letech 1947/48 vstoupili do strany a pocházejí z kolaboračních skupin protektorátu s nacistickým Německem a kteří nacistickému Německu skládali slib věrnosti.

(3) Jedna část těchto nasazených osob německou tajnou službou přímo do vedení KSČ a tím i do vedení našeho státu spolupracovala úzce na projektu NATO, což vyvrcholilo v roce 1968, kdy NATO chystalo obsazení Československa a umístění raket s jadernými hlavicemi na slovensko-ukrajinské hranice, z důvodů doletu jaderných raket na Moskvu, centra až na Ural. To je pravý důvod roku 1968.

(4) Druhá část agentů hlavně německých tajných služeb zůstala uprostřed vedení KSČ a STB jako spící agenti a postupem času se aktivovali nenápadně na významné posty v KSČ, SSM a do vládních složek, zejména pak Ministerstvo zahraničí. a po 21. letech nás dovedli k roku 1989 a falešné revoluci. K Havlistánu. Co následovali víme všichni.

(5) Souběžně s tím německé tajné služby připravily podle doktríny socialistické internacionály celou politickou scénu a budoucnost po roce 1989. Vytvořily klíčové strany a postavy ČSSD, ODS, KDU-ČSL, ODA a posléze pro ovládnutí politické scény další alternativní strany, rozhodné pro sestavování vlád, Zelené, Věci veřejné, TOP 09, Úsvit, ANO a dokonce i SPD, které řídí do dnešních dnů, zejména prostřednictvím osob pocházejících z STB, KSČ a ČSSD.

(6) Osoby, které pracují přímo i nepřímo pro německé tajné služby jsou vytvořeny, dosazeny a udržovány i v ostatních alternativních scénách, vlasteneckých stranách a seskupeních podle hesla neponechat nic na politické a vládnoucí scéně náhodě.

(7) Cílem je udržet proněmecké a pro-bruselské politické síly u moci a u zákonů naší země. Platí to pro ty, kteří otevřeně proklamují EU, Brusel a česko-německé vztahy.

(8) Platí to též pro opačné politické skupiny, strany a iniciativy, které mají získat důvěru voličů z řad odpůrců Bruselu a Německa, ale v případě kolize mají svůj odpor EU pomocí složitějších způsobů a pseudo-demokratických systémů (dobře známých v ČR, viz. rok 2003) poslat do ztracena a do případné těsné prohry CZexitu, aby zůstalo zachováno zdání demokratického řešení.

(9) Ve skutečnosti je řízena německými tajnými službami jak ta část pro EU, tak ta část proti EU. To se samozřejmě týká i NATO.

(10) Závěr je jednoduchý, německé tajné služby přímo i nepřímo řídily a řídí složky KSČ a STB, dnes KSČM, BIS, Policii a všechny politické strany relevantní pro současnou i budoucí účast v Parlamentu.

(11) Hlavním pilířem těchto operativních projektů a kombinací stále zůstává KSČ a STB v ilegalitě a skrytě KSČM a ČSSD, ať už veřejně hlásají, co chtějí. ODS za nimi v podstatě jen kulhá a doplňuje scénu. Stejně jako tomu bylo v minulosti, kdy KSČ hlásala svou ideologii, ale ve skutečnosti byla řízena německými tajnými službami s dlouholetými pro-bruselskými plány, tak je tomu i dnes.

(12) Podstatou činnosti německých tajných služeb je v desetiletích udržovat a řídit oba hlavní politické póly v ČR včetně satelitních, jak ty, co jsou PRO a i ty, co jsou PROTI,..

(13) Při čemž je zcela logické, že pod kontrolou mají všechny ty nejvýznamnější strany a osoby na obou stranách politické scény. Jak ty v pozadí, tak ty ve vedení státu a je úplně jedno, jaká divadla nám kde hrají pro i proti.

(14) Pokud havlistán stvořili podivní soudruzi z KSČ a STB, v zájmu německých tajných služeb a zájmů, je naprosto logické, že ho řídí do dnešních dnů.

→ Z toho lze jednoznačně vyvodit, že KSČM, ČSSD ODS i další, i když zdánlivě stojí proti sobě, jsou ve skutečnosti jedno a totéž, dávno domluveni a hrají s tímto státem, občany i národními zájmy velmi špinavé divadlo.
→ Pro mnohé modláře jedněch nebo druhých to je zřejmě bolestivé, ale Klaus nebo Zeman, Kalousek nebo Schwanzenber, Dlouhý, Filip, Dolejš, Škromach, Hašek, Němcová, Fiala jsou jedno a totéž, spoluúčastníci havlistánského marasmu v této zemi. Všichni naplňují scénáře především německé tajné služby a euro-socialistické doktríny na dlouhá desetiletí.
→ Všechno je to jedna stejná politická mafie. Chceme li začít znovu a lépe v budoucím čase, pro nás, naše děti a budoucnost, tyto mafie musí pryč od moci, od vlády, od zákonů.

To je základní pilíř Občanské jednoty složené slušnými občany ze všech politických stran.

předseda Referenda ČSR
Jindřich Tichý – 23.8.2018

 

 2,627 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat