Reklama

17.11.2019 Falešná revoluce aneb myslíte, že nám estábáci vymřeli?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

O falešné pseudo-revoluci, listopadovém podvodu 1989 a zneužití celého národa v roce 1989 si nemusíme nic moc psát, kdo pamatuje a má alespoň nějaké znalosti, není mu třeba vysvětlovat, že celý listopadový podvod 1989 připravila Komunistická strana a tehdejší STB v rámci mezinárodního celoevropského projektu tajných služeb všech zemí.

O zneužití celého národa si jako pamětníci nemusíme nic moc psát, kdo pamatuje a má alespoň nějaké znalosti, není mu třeba vysvětlovat, že celá Charta 77 byla operativní kombinace STB s více cíli a zejména sloužila ke zmapování celé opozice a odboje, na což skočilo hodně normálních lidí. Projekt plnil více úkolů a zejména napojení na jiné zahraniční tajné služby, z nich německé, sovětské a americké tajné služby hrály hlavní úlohu.

O podvodných mediálních oslavách 17. listopadu 1989, které opět celou dobu řídí tajné služby a mocenské zájmy, je jedno jestli přes politiku, televize, rádia, tajné služby nebo neziskové organizace, kam se tajné služby uklidily si také nemusíme dlouho psát.

Prostě je to tak, komunisti a estébáci provedli podvod 1989, naplánovali celých 30 let marasmu ve kterém dnes žijeme a dotáhli to do těch sraček, které tu dnes máme. Při čemž rozumějme tomu, kdo to ti komunisté a estébáci vlastně jsou.

Jsou to úplně všichni, bez rozdílu. Není to o tom, kdo který má stranickou knížku KSČM, ODS, ČSSD, Pirátů, SPD, či dalších a dalších odnoží politické mafie, kam se rozlezli, kde vychovali nové následníky a šmejdy a kdy manipulují s celým státem a národem.

Důležité je vidět jednu podstatnou věc. Potřebují ke své špinavé hře moc a tu získají jen a jen tím, že budou s celým národem hrát manipulační hry a informační podvody a to proto, aby je lidé šli volit a dávat jim tu moc svými hlasy. Aby potom mohli tu moc použít pro nadnárodní zájmy a ve svůj prospěch po všech stránkách.

Proto vytváří různé politické a společenské hádky, války. Celá hlava té mafie, která tahá za špagátky na straně jedné vytvoří havloidy, Kalousky, Štětiny atd. a na straně druhé vytvoří socany a komunisty atd. a nechají ty skupiny mezi sebou se společensky rvát. Při čem obě ty hlavní skupiny jsou řízeny stejnými komouši a estébáky, jako byli v roce 1989. jen je to trochu rozvinutější a má to jinou pláštěnku, jedno s jakým průkazem nebo příslušností.

A tyto skupiny získávají přívržence na straně jedné a fandí třeba Klausovi a na straně druhé fandí třeba Zemanovi. Kdo by ale uvěřil, že ti dva jsou jedna a ta samá estébácká mince, že? Stejně tak na straně jedné Kalouska a na straně druhé Zemanovce. Jenže oba jsou jedni a ti samí přisluhovači těch řídících estébáků a potichu se smějí na obě strany, jak jim ti lidé skáčou dál a dál na špeky a nechají sebou manipulovat.

Takže já si milí zlatí udělám osobní přístup k podvodu 17.11.2019, otočím se ke všem estébákům, komunistům, převlečeným komunistům a šmejdům, prostě k celé té mafii, zády a dnes si pustím hezkou hudbu.

Ke šmejdům je nejlepší se otočit zády a naprosto je ignorovat. Oni když totiž nemají koho oblbovat, tak ztrácí veškerou svou moc a sílu. Ani ti mezinárodní gangsteři o ně nestojí, protože jim potom k ničemu nejsou.

Takže, kam se poděli všichni šmejdi, estébáci a komouši? Myslíte, že odešli?

Jindřich Tichý (17.11.2019, šéfredaktor)

 1,208 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat