Reklama

Blokace na Facebooku nebo šikana?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Toto je příspěvek k tomu, co provádí Facebook na své síti. Blokace uživatelů Vzhledem k tomu, že facebook velmi ochotně a dokonce nestandardním způsobem blokuje na základě anonymních udání některým lidem nejen profil, ale všechny profily, pokud jich je pro jejich charakter více (např. 1 pro zájmy šerm, 2 pro zájmy obchod, 3 pro zájmy politické a 4 pro zájmy osobní), což nebývá obvyklé Byl proveden test, zda půjde vkládat příspěvky z jiného, nezávislého zdroje. Nejde to.

Co je asi příčinou? Shrneme pár bodů?

  • Je to proto, že vaše příspěvky, zaměřené proti komunistům, socanům, jejich agentům a konfidentům, proti falešnému vychvalování estébáckého podvodu 17.listopadu 1989, zejména protože to narušuje jejich propagandu a oslavu podvodné pseudo-revoluce 1989????
  • Je to snad proto, že nějaký jejich udavač pohybující se na Facebooku a propagující pedofilii (viz. nedávné propagace pedofilů v mateřských školkách v Německu) se na vás zaměřil, protože mu bylo v komentáři napsáno, že zaslouží nakopat??? Nebudeme jmenovat? profil Petr Petrus?
  • Nebo je to proto, že se na vás zaměřil jiný facebook udavač nebo nastrčená figurka z desítek jiných možných i nemožných důvodů nebo ho to prostě jenom baví, systematicky vás udává se snahou vás zneviditelnit a umlčet, případně poškodit?
  • Nebo je to proto, že cestou sociální sítě máte skupiny se zaměřením na podporu prodeje vaší obchodní činnosti a někdo z konkurenčních nebo závistivých důvodů jako udavač škodí, aby jste nemohli zveřejnit vůbec nic?

Dobře, máte 4 profily. Není však zablokován 1 profil, ale všechny. Dobře, uděláte si 5. profil náhradní, 2 dny funguje a potom přijdete, chcete zveřejnit např. příští obchodní nabídku nebo obchodní informace. A najednou je blokován i ten  nový další profil.

A facebook nejenže nenapíše, proč jste blokováni, rovnou vás bez důvodu zablokuje na 30 dnů, nenapíše proč, ale u dalších profilů vám nesdělí ani na jak dlouho a samozřejmě ani proč. Jediné, co sdělí je, že pokud nesouhlasíte, napište nám. Tak jim napíšete, ale ani vám neodpoví, natož aby sdělili proč a na jak dlouho.

Celé je to záhadou nebo zcela flagrantní společenská šikana někým, kdo působí ve společnosti hůře, než kdysi bývalá STB? Nikoliv nepodstatným faktem je i další poznatek, který již není v rámci sociální sítě Facebook a podpory obchodní činnosti. Ve stejné době se objevují i jiné negativní skutečnosti, které vaší obchodní činnosti sabotují práci, vývoj i výsledky a škodí.

Příliš náhod najednou? Příliš náhod zaměřeným jedním směrem? Příliš náhod v podstatě ve stejném časovém období? Příliš náhod na pozadí toho, co vše děláte?

S takovým stavem jsem měl velmi bohaté zkušenosti na vlastní kůži celé léta od roku 2003, kdy jsem předsedal České občanské nezávislosti, která protestovala proti Evropské Unii a vstupu do EU. Šikanu řízeně prováděly složky státní moci, Policie ČR, BIS ve spolupráci s neziskovými organizacemi, řízenými tajnými službami a samozřejmě bývalí estébáci a komunisti, samozřejmě převlečení.

Opakuje se stejný vzorec likvidační činnosti proti různým lidem na pozadí i dnes? Které zájmy na pozadí za tím stojí? Kdo to řídí a organizuje takovéto nechutné náhody? Kolik lidí nastrkají do vašeho okolí a blízkosti, aby měli aktuální živé informace z vašeho života a prostředí a věděli kdy a kde škodit?

Přátele prosím o sdílení, pokud je to možné.

Jindřich Tichý (10.11.2019, šéfredaktor Občanského týdeníku, koordinátor Občanského-referenda)

 

 2,178 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat