Reklama

Zrada národa nachystána !!! Benešovy dekrety budou v roce 2020 zrušeny!!!

AUTOR PŘÍSPĚVKU

25. listopadu 2019 se v Berlíně sešlo nejméně 28 organizací Neziskovčíků , aby se poradily, jak prolomit Balkánskou hranici, a jak do Evropy dovést ještě více imigrantůČechy na konferenci zastupovala „Neziskovka“ „ OPU

Na konferenci se tyto neziskovky dohodly na těchto neuvěřitelných požadavcích, ke kterým má být prostřednictvím německého předsednictví Evropské unie (Angela Merklová), které nastane příští rok, a předsedkyně Evropské komise Ursuly von der Leyen, donucena Evropská komise, a jejím prostřednictvím tak neposlušné státy, jako Česká republikaMaďarskoPolsko a další Balkánské státy, k tomu aby:

1.byl plně do Evropského práva aplikován celý Acquis communautaire , a jeho prostřednictvím by tak byla zcela zrušena možnost jakéhokoli státu odmítnout jakéhokoli uprchlíka„, respektive, každý člověk, který by se dostavil na jakoukoli evropskou hranici a prohlásil by sám sebe za uprchlíka, by musel být okamžitě přijat a stal by se občanem EU! Jmenovitě by došlo tímto opatřením, ke ztrátě možnosti, kterou uplatňují Balkánské státy, když mají zatarasenou hranici a zachycené imigranty vracejí zpět!

Navíc POZOR!, aplikací Acquis communautaire by došlo v České republice, ke zrušení Benešových dekretů, v Polsku Bierutových dekretů! Tuto myšlenku vyjádřil už 30.8.2018 německý ministr vnitra Horst Seehofer v Berlíně na konferenci „Svazu vyhnanců“, kdy označil ve své řeči Benešovy dekrety za : „protiprávní, které nepatří do společného evropského právního bohatství“ a „jako takové budou zrušeny“! Termíny „evropské právní bohatství“ a „Acquis communautaire“ jsou totožné! „Recht und Freiheit, Dekrete des Unrechts, die verschwinden müssen – und ich stimme Dir voll zu, insbesondere die Beneš-Dekrete“ Toto jsou slova Německého Spolkového ministra vnitra! a zde je jejich celý záznam na oficiálních www stránkách německého ministerstva vnitra! Petříček ani Babiš ani Zeman proti tomu neprotestují! Hamba! Komunisté i Okamura mlčí! Hamba! Kalousek a spol tleská, že! Další, kdo řekl něco podobného „Jsem pevně přesvědčen, je to můj osobní názor, že do Evropy práva, bezpečnosti, míru a svobody nepatří takové dekrety,“ prohlásil dnes (Sjezd „Sudeťáků“ v Augsburgu) za silného potlesku stovek přítomných státní tajemník německého ministerstva vnitra Stephan Mayer (CSU). Vyjádřil také přesvědčení, že dekrety, na jejichž základě byli sudetští Němci v Československu po druhé světové válce zbaveni občanství i majetku, odporují mezinárodnímu právu.

Acquis communautaire je souhrn všech možných i nemožných norem, usnesení nejrůznějších úřadů, komisí (OSN, Úřad pro uprchlíky, Mezinárodní smlouvy atd), jeho absolutní zavedení do práva EU jako povinnosti, by vedlo k totální ztrátě kontroly všech evropských vlád nad svými státy – tedy třeba Istambulská úmluva by již nepodléhala ratifikaci, a byla by okamžitě v celé EU, a tedy i v ČR okamžitě platná! Samozřejmě takových to deklarací, by bylo obrovské množství a neziskovky by vlastně převzali řízení EU, parlamenty a volby by už nebyly k ničemu, protože Neziskovčíkům by stačilo zařizovat nejrůznější nesmyslné úmluvy a každý by proti nim byl bezbranný!

2-4 Tyto body požadují absolutní ztrátu suverénních států při kontrole, kdo na jejich území smí vstoupit a žít! Uvedení do praxe by znamenalo, že každý uprchlík, který se dostane do Evropy, si může pozvat, jakékoli další známé, které označí za členy rodiny, a ti se automaticky stanou dalšími uprchlíky. Tedy stát jako ČR, by musel zajišťovat dovoz rodinných příslušníků uprchlíků, kteří se k pobytu na území ČR rozhodnou a nebo je sem někdo pošle! Zároveň by byl odstraněn relokační mechanismus Dublin IV (sem tam musíme přijmout nějakého uprchlíka, ale neděláme to) novým automatickým systémem, který by rozděloval uprchlíky automaticky, aby se neustále volně stěhovali, kde zrovna bude nějaké místo. Dále by měli uprchlíci automaticky přednostní právo na bydlení, práci a sociální dávka! Stát ČR by byl automaticky zavázán komukoli, kdo se prohlásí za uprchlíka, nadělit důchody, sociální dávky, sehnat bydlení a práci! Dále by se museli „vylovit nebo zachránit“ z moře všichni uprchlíci. Tedy EU by nasadila své námořnictvo aby dováželo uprchlíky přes moře, a neziskovky by na tento dovoz přes moře dostávali peníze a nedošlo by ke kriminalizaci, takového to jednání.

5 Další děsivost! EU by zvýšila výdaje na uprchlíky, a tyto peníze by dostávaly přímo neziskovky z Bruselu, tak aby se obešla možnost národních vlád a parlamentů“ o rozdělování a přidělování těchto dotací rozhodovat! Tedy opět parlament a vláda ČR by ztratily jakoukoli možnost rozhodovat o Evropských dotacích, a ty by dostávali neziskovky přímo od Evropské (nikým nevolené) komise! Sen Angely Merkelové o zrušení „národních“ států by se tak naplnil! Volby by byly už úplně zbytečné o všem v EU i tedy v ČR by rozhodovali neziskovky a úředníci!

Další podrobnosti o tomto naprosto děsivém scénáři si můžete dále přečíst zde a zde a na stránkách neziskovky OPU,která se konference v Berlíně účastnila.

Toto je seznam všech politiků, kteří neziskovku OPU v jejím úsilí o likvidaci ČR, jako svébytného suverénního státu podporují. Seznam budu průběžně doplňovat, a vy se ve volbách můžete rozhodnout, zda je budete volit!

Zdeněk Hříb (Piráti) podporuje finančně neziskovku OPU prostřednictvím pražských dotací! Na tomto financování pomocí Vašich daní se dále podílejí v Praze Petr Hlubuček (STAN+TOP-09) Adam ScheinherrPavel Vyhnálek (oba Praha sobě), Petr Hlaváček (STAN+TOP-09), Adam ZábranskýVít Šimral (Oba Piráti) a Hana Kordová-Marvanová (STAN+TOP-09) Ve spodní řadě jsou opět radní Prahy, a to Jan Chabr (STAN+TOP-09), Hana Třeštíková a Milena Johnová (Praha sobě). Radek Vondra (TOP-09), starosta Praha 14, který OPU podporuje navíc z peněz svého obvodu. Markéta Vaňková (ODS), primátorka Brna která OPU podporuje brněnskými veřejnými penězi, a to za podpory těchto politiků Petr Hladík (KDU-ČSL) O řadu níž jsou další politici z Brna, kteří tuto OPU neziskovku nechávají podporovat z Vašich daní. David Grund Robert Kerndl (oba ODS), Oliver Pospíšil (ČSSD), Marek Fišer Robert Čuma,Tomáš Koláčný (všichni tři Piráti). V další řadě jsou politici ČSSD, kteří posílají neziskovce OPU peníze z ministerstva sociálních věcí, a to Jana Maláčová, a její poradci Vladimír Hurvínek Špidla a Zdeněk Bazének Škromach OPU dále podporují z Plzně primátor Martin Baxa (ODS), jeho náměstek Martin Zrzavecký (ČSSD), který v minulosti již proslul jako Chovancův dealer nábytku, a další Plzeňští politici, jako Ondřej Ženíšek z TOP-09 a Josef Bernard z ČSSD.

 

 

 20,104 zobrazení celkem,  4 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat