Reklama

Něco, co se vám nebude líbit, ale …. Zeman, ombudsman Křeček, Miliony chvilek, Kalouskové .., mají cosi společného…

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Napadlo Vás někdy, že to je vše jen hra, divadelní inscenace pro Vás, které máte uvěřit a poslušně dělat, co chce vlastně ta zločinecká elita? Ne? Tak čemu nerozumíte ?

Nerozumíte výsledkům té hry? Tomu scénáři z rukou tajných služeb a manipulací, který se jmenuje zachování moci politických mafií?

Příklad č. 1 – Zeman a jeho hra

Tento muž je socialista, tedy ČSSD a jeho SPO Zemanovci jsou jen účelová odnož. Obě tyto odnože jsou součástí socialistické internacionály plné estébáků. Socialistická internacionála je ale od věků v rukou globálních prediktorů, tedy té nejvyšší a nejhorší globalistické mafie, co existuje. Byl dosazen během falešné revoluce nadnárodními scénáristy a je vedle Klause jednou z hlavních postav 30 let trvajícího marasmu, tedy pachatelem. Podporují Babiše, člověka dosazeného rovněž nadnárodní mafií, aby dovlekl náš národ a Českou republiku do propasti zadluženosti a područí cizí moci. K likvidaci národa i republiky. V rámci inscenace vám předhazuje líbivé bonmoty, ale skutečnost je taková, že mocensky řídí a má vliv ( a jeho STB spolupracovníci) na všechny zločinecké skupiny, sloužící nadnárodním zájmům, jak zákonodárnou, tak výkonné skupiny, jako jsou exekutoři, justiční mafie, policie, dokonce BIS a souběžně ovlivňuje největšího z kolaborantů, kterou je ČSSD s tichou podporovou právě komunistů, tedy KSČM. A tyto skupiny pracují ve prospěch německých zájmů.  Zeman též dosadil ombudsmana, Křečka.

Příklad č. 2 – Zeman a ombudsman Křeček.

Fakta jsou, že tato funkce je impotentní, k ničemu a ve spravedlivé společnosti naprosto zbytečná. Tedy jedno faktum. Nejme spravedlivou společností a této nespravedlivé společnosti Zeman kraluje, stejně jako třeba exekutorům. Předchozí ombudsmanka Šabatová byla natolik šílená, že působila bouře a nespokojenost lidu tak moc, že v zájmu nadnárodních sil se stala kontraproduktivní. A o čem je tah s Křečkem, opět členem socialistické internacionály? Ponechání zločinecké mafie ve vedení nespravedlivého státu dál, jen lidem upustíme ventilek dosazením menšího zla do v podstatě impotentní funkce a to zmírní tlak nasranosti občanů a ponechá jim iluzi, že vyhráli menším zlem naprosto nepodstatný střípek ze skládačky. Tedy mocní zůstávají, občané se na čas uklidní a zmírní stoupající radikální nasranost. K tomu, aby byl Křeček ve falešném scénáři skoro hrdinou nám poslouží účelová organizace Milion chvilek. Jak to? No všimněme si jediného důsledku, který Milion chvilek má. Protestují proti Zemanovi, Zemanovi na truc stoupá preference, protestují proti Babišovi a jemu stoupá na truc Milionu chvilkám preference. Proč to nepoužít i ve prospěch ombudsmana Křečka. Milion chvilek a sluníčkáři proti němu protestují a Křeček je na truc Chvilkám zvolen. Lidé jásají, význam a vliv to nebude mít žádný, mafiánský vlak jede dál a novodobé otroctví také.

Příklad č. 3 – Milion chvilek, organizace, neziskové organizace, Kalouskové, samozřejmě Charta 77 a konfidenti STB.

Když chcete někoho dosadit k moci, vytvoříte mu nepřítele, který ho bude pomlouvat, špinit, podávat trestní oznámení a k jeho přívržencům se přidají i ti, kterým se pronásledování a pomlouvání nelíbí. Samozřejmě pronásledování, pomluvy musí být takového charakteru, aby byly impotentní, přehnané a přemrštěné, aby byly účinné jen do určité meze a výše, tedy v podstatě beztrestné. Je to jinak nejstarší politická špinavá hra na světě, co je svět světem. A tak, aby prosadili Babiše, stvořili kauzu Čapí hnízdo, pomlouvají ho, ale světe div se, tak nevěrohodně a impotentně, že to vyvolává jen a pouze nárůst Babišových preferencí, stejně tak Zemanových preferencí a stejně tak Křečkovi. Takže, co je faktem? Milion chvilek je jen účelová organizace, která vlastně drží u moci ve svém skutečném důsledku jak Zemana, tak Babiše, dosadila Křečka, tedy socialistickou internacionálu, vládu ve prospěch Německa a Bruselu. Takto vlastně spolu stvořili i např. SPD a Okamuru, takto tvoří dnes i Trikoloru, kdy Klaus je naprosto okatě dalším spolutvůrcem kolaborace, jenom z jiného úhlu a světe div se, sotva začali protestovat proti EU, přijde Klaus s tím, že vlastně z EU nechce a umírňuje poměr sil. A jak je to s EUExitem? Zase nás Klaus, už podruhé dovede k protestům, a ve finále k těsné prohře a zradí? Už to udělal jednou v roce 2003. Staronová hra, za jiným účelem, než se zdá.

Čemu na tom lidé v této zemi ještě nerozumí?

Milion chvilek je organizace, a není jediná, aby udržela u moci socialistickou internacionálu, proněmeckého Zemana, proglobalistického Babiše. Všechny ty organizace jsou prolezlé estébáky, jejich konfidenty a inscenacemi plánů uvnitř plánů, jak nám hlásá populární TV seriál Hra o trůny. Jenom to není vlastně není z televize a seriálu. Plánům uvnitř plánů se říkalo u STB takzvaně operativním kombinace a operativní projekty.

Řídit obě strany, vytvořit zdání zdánlivých soupeřů, kteří proti sobě jako bojují, avšak řídí je podle potřeby jen jeden. A toho stvořili naoko dost. Klaus proti Zemanovi, i když proti sobě vůbec nejsou,  ČSSD proti ODS, i když proti sobě nejsou (a z pozadí si to hlídají hlasy KSČM), Kalouska proti Zemanovi a Babišovi, Miliony chvilek proti Zemanovi, i když ho v podstatě udržují u moci, Miliony chvilek proti Křečkovi, i když ho tím vlastně dosadili.

Je to všechno jenom estébácká hra, kombinace, jak mafie udržet u moci. Čemu na tom není rozumět?

Jindřich Tichý (šéfredaktor)

 

 

 1,046 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat