Reklama

Web Manipulátoři.cz aneb Jan Cemper je provokatér nebo lajdák a idiot? (reakce na jeho článek z 29.11.2019)

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Dnes jsem se dozvěděl, (13.2.2020), že jakýsi Jan Cemper z webu Manipulátoři.cz s podtitulem na faktech záleží o Občanském Týdeníku napsal, že jsme dezinformační web. Což o to, má na to právo cosi takového slintat, to mu nikdo nebere.

Nicméně, neměl by u toho očividně lhát nebo naopak díky své lajdácké idiocii slintat blbosti s rukou v nočníku. Přiznám se, že tento typ idiotů mne nikdy nezajímal, protože jakýkoliv kontakt, rozprava nebo veřejná diskuse je jen ztráta času. Nicméně na toto reagovat musím… ps: ani se mi Cemper nesnažil dát avízo, že o mně někde něco naslintal :-)

MONITORING: Dezinformační web Občanský týdeník

Tak to vezmeme popořadě…. ?

(1) Prý web Občanský Týdeník podporuje povstalce Doněcké republiky.

 • Tak za prvé, odkaz na zprávy z Doněcka jsem umístil na web já, Jindřich Tichý st., šéfredaktor Občanského týdeníku, představitel občanského hnutí Občanské referendum, bývalý podnikatel, před tím policista a důstojník OOK, oddělení obecné kriminality. Uvádím to proto, že se cítím poněkud více právně vzdělán, než pisatel pamfletu Jan Cemper.
 • U zpráv o Doněcké republice bylo publikováno několik málo zpráv, před několika lety a od té doby je rubrika bez příspěvků, protože na to nebyla a není kapacita. Podotýkám přinášet objektivní informace o dění.
 • Pokud Jan Cemper jako stádní ovce neo-fašistické propagandy prohlašuje, že se jedná o povstalce, má na to zajisté právo. Já pro změnu považuji Doněcko za osvobozenecký boj o nezávislost. Pokud pan Cemper potlačuje někomu nárok na sebeurčení, je to otázka jeho fašistického smýšlení a zase je to jeho právo (i s důsledky), ale ať se neopovažuje pan Jan Cemper někomu vyhrožovat nebo potlačovat názory druhých, natož moje. To by jsme se jako „nekamarádili“ ani náhodou. A ať pan Cemper ani náhodou neopovažuje chtít bránit mediálním zprávám o tom, jak ukrajinské nacistické jednotky bombardují Doněck a civilní obyvatelstvo, matky, děti raketami a dělostřelectvem.
 • A ještě vyhrožovat trestním řízením za podporu Doněcka? Jednak neznám trestný čin podpora Doněcké republiky a Doněck je republika, nikoliv teroristická skupina. To, že nebyli uznáni vládnoucími gangstery nic neznamená, podstatné je, že já to tak nevidím. To je pro věc rozhodné.

(2) Prý za webem stojí rodina Tichých…

 • Přiznám se, větší manipulační blbost jsem nikdy neslyšel. Jednak, obecně, Občanský Týdeník je veřejně přístupný web, kam může dávat příspěvky každý občan, svobodně a bez cenzury. Má stovky a stovky příspěvků a článků, od kultury, před filmy, hudbu a politiku. Několik zpráv, snad 3, 5, ani jsem se nekoukal, jsou pro pana idiota Cempera dostatečným argumentem na nálepkování a cejchování k obrazu jeho neo-fašistické propagandy? Já si to zase nemyslím.
 • Syn Jindřich Tichý ml. se mé aktivitě nevěnuje, dělá si sport, přesněji šerm, což také Cemper uvádí, ale proč tak manipulativně v podtextu jako dezinformační web? Ale no tak, pane Cemper, že by jste byl až tak laciný idiot? Copak je na šermířské skupině a sportu nepravdivého a dezinformačního? Jděte se léčit.
 • Mladí vlastenci u nás opět a to před lety publikovali a již nepublikují, poté, co jsme zjistili, že jsou napojeni na BIS a jiné aktivity na úrovni tajných služeb, nicméně by mohli dále publikovat, ale nějak se jim nechce. A to už léta. Takže co jste vlastně napsal a podsunul? Zase ruku v nočníku?
 • Tak za další, pan Karel Kopecký? Copak je na něm dezinformačního? Neuvedl jste nic, jen jste ho přiřadil do podtextu k podsunuté  informaci, tak, že to vypadá, že je také dezinformátor. Aniž by jste uvedl jediný argument. prostě jste se rozhodl, že ho tam podsunete podle své nálady (blbosti). Protože nemlčí nebo nepíše, co zrovna vy chcete?
 • K tomu vašemu mimochodem, že se živím destilací alkoholu a mícháním nápojů. Tak zde jsem se upřímně zasmál. Kdyby to byla pravda, co je na tom špatného, navíc, kam chodíte na tyto nápady nevím, a je mi to srdečně jedno, kam na svou demenci docházíte. Snad na BIS? Ale nikdy jsem se nezabýval ani destilací ani mícháním nápojů, jednak to neumím a jednak dokonce ani alkohol nepiji. To kdyby vás příště napadlo třeba, že jsem alkoholik :-)
 • Jinak pan Cemper si nedal ani tolik práce, aby si všiml, že od lihové kauzy tuto živnost na alkohol musí mít každý jeho prodejce, tedy i hostinský. Ono těžko mluvit, když je člověk neznalý, ale musí pořád do něčeho kecat, že pane Cemper.
 • O nějakém serveru peníze.cz jsem v životě neslyšel a nečetl, poněvadž mne to nezajímá, a tudíž je mi úplně šumák, co a jak mne tam hodnotí. A ani se koukat nebudu. Nehraju totiž ty vaše hry. Mám důležitější věci na práci, jako je zbavit naší země kolaborantů s cizí mocí a zbavit naší zemi vlády politických mafií a zločinců. Jestli chcete, klidně mne zažalujte, kolik zločinců v naší zemi vládne lehce prokážu.
 • A k té registraci, víte že jste mi sdělil novinku? Začnu se ptát, jak nás mohli na ministerstvu kultury vyřadit, aniž by nás, mne vyrozuměli. Nevím, o jaké firmě v likvidaci to mluvíte. Tento týdeník spravovalo již více firem, nicméně autorem a vlastníkem jsem výhradně já. Takže si asi prověříme, jak tedy podle vás státní šikana a umlčování nepohodlných webů probíhala. To bude teprve kolotoč.
 • Jinak jako zakladatel čehosi  proti nenávisti, jste se ukázal v pravém světle, jen co je pravda, nejen, že lžete jak zákon káže, nejen, že manipulujete s podsouváním manipulativních informací, ale ještě jste línej si to alespoň pořádně dohledat.
 • Mimo jiné, myslím si odkud vítr fouká. Nedávno jsem publikoval, že známe konfidenty mafií, nasazených mezi vlastence a alternativy jako účelové agenturní aktivity a že je postupně budeme publikovat. Nemám pravdu? Nemám čas na podobné idioty, ale vy mne docela bavíte. Samozřejmě chápejte v sarkastickém smyslu.

Mimo jiné, vy nevíte, že jsem navíc od roku 1998 na indexu cenzury, zákazu publikací a medializace a že publikace jsou stále, celá léta, cenzurovány, stahovány z oběhu a účelově umlčovány, aby se nemohly dále šířit? Nevíte? Samozřejmě z různých kruhů, včetně BIS, ne? Takže děkuji za reklamu, i když negativní, za kterou vás vaši řídící orgány STB asi nepochválí :-))))) Asi udělám další díly o špinavé práci tajných služeb?

Jindřich Tichý st. / šéfredaktor, všechna práva volná.

 1,541 zobrazení celkem,  6 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat

Nezařazené příspěvky

Zhmotněná přání

Jako malé děti jsme si vzdycky něco přáli a většinou

 3,167 zobrazení celkem,  2,387 zobrazení dnes

Číst více »
Nezařazené příspěvky

Zhmotněná přání

Jako malé děti jsme si vzdycky něco přáli a většinou

 3,168 zobrazení celkem,  2,388 zobrazení dnes

Číst více »