Reklama

Ještě jednou ke koronaviru, rouškám? Pokud nechcete, nečtěte, ale potom se nedozvíte, co by vám mělo dojít a nedošlo.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Ještě jednou ke koronaviru, rouškám? Pokud nechcete, nečtěte, ale potom se nedozvíte, co by vám mělo dojít a nedošlo. —-

  • Koronavirus (Covid 19) jak je obecně známo je virus útočící na imunitní systém, zejména potom na dýchací cesty, tedy plíce, kde snižuje jejich funkci a oslabujete je. V kritických případech je virus oslabí natolik, že člověk v kritickém stavu musí na dýchací přístroje. V tomto se asi všichni shodneme?

 

  • Takže jde o snížení funkce plic, o snížení okysličování, o snížení přirozené tvorby vlastní imunity. A jde o to, že se dusíte, až se udusíte. Příčinou smrti je selhání dýchacího oběhu. Česky to znamená udušení nedostatkem okysličování krevního oběhu. A Vláda to ví.
  • Koronavirus (Covid 19) je veliký v nano-mm, tedy je tak malý ,že prochází jako průvan všemi textiliemi, takže doma ušité roušky jsou dobré akorát tak, aby jste šli do nemocnice nebo do hrobu v maškarním obleku jako na halloween. A Vláda to ví.
  • Koronavirus (Covid 19) je veliký v nano-mm a prochází i všemi druhy průmyslově vyráběných a používaných roušek kromě jediného typu té nejvyšší kategorie (a tu jste neviděli a neseženete ani z ponorky), takže také cesta do nemocnice nebo do hrobu jako na halloween. A Vláda to ví.
  • Všichni jste si roušky vyzkoušeli, pokud ne roušky, kdejaký hadr na ksichtě, že? První efekt už po pár minutách byl, že nemůžete dobře dýchat, není to tak? Mnohým je špatně, motá se jim hlava, špatně se jim dýchá, mnozí se začnou okamžitě potit, nebo je bolet hlava? A Vláda to ví, nebo je natolik diletantská, že si to při nasazení povinných roušek vůbec neuvědomuje?
  • To proto, že jste právě zasáhli do svého těla natolik negativně, že váš metabolismus má snížený oběh kyslíku v těle, ten má vliv na tvorbu imunity a narušili jste si celý přirozený systém těla. Způsobili jste podobný efekt, který způsobuje koronavirus, ačkoliv virus ještě nemáte. Kdyby jste ho měli, tak v roušce nejspíše zkolabujete, protože se sečte faktor sníženého okysličovaní díky viru a přičte se k tomu snížené okysličování rouškou. Omdlíte nebo je vám špatně. A Vláda, minimálně lékařská část Vlády to  dobře ví. Není možné, aby to nevěděla.
  • A závěry? Ačkoliv vás všechny ty roušky proti koronaviru nechrání, rouška vám omezuje plíce na 100%, zcela jistě a zcela nebezpečně. Všem. Tedy bojujeme proti snížení obsahu kyslíku tím, že ho snížíme ještě víc? To je nějaké divné, ne?
  • Téměř vždy vám v nemocnici nikdy nenasadí roušku, ale naopak vám podávají kyslík. Je v případě potřeby u každého lůžka.

Hysterické povyky mezi lidmi typu „Aspoň něco“ je zoufalý výkřik blbců a blbek, která v panice a zoufání hledají spásu před požárem skokem do ohně. Ze strachu, paniky, v dobrém úmyslu si to ale ve skutečnosti ještě zhorší.

Místo, aby logicky přemýšleli, chránili sebe, své blízké, své děti tím, že budou přemýšlet (protože na to, co je zde napsáno, by měla stačit průměrná inteligence každého) a přišli by selsky na to, že je tady něco špatně, naruby, že Vláda nejen dělá impotentní opatření, ale přímo ohrožuje svými nařízeními plošně všechny v této republice.

Možná by přišli na to, že Vláda to dělá dokonce úmyslně, protože má předepsaný scénář, jak má postupovat, co má nařídit od toho samého, kdo virus vypustil, že Vláda lže, podvádí, spekuluje, především se zdravím a životem celého národa.

Protože jinak není možné, že by za podpory medií reklamou i anti-reklamou dělala opatření, která vlastně škodí, pseudo-epidemii naopak podporují a to v zájmu Globální elity, která virus vypustila.

Co to pro vás znamená, aby jste chránili sebe, své blízké, své děti?

Především přemýšlet, na jedné straně bezprostředně, zda není pro vás některé z dementních opatření přímo škodlivé a nebezpečné a za druhé, proč ti co nás mají chránit, nás nechrání, proč to dělají a komu slouží. Vás a vaší bezpečnosti nebo jiným nechutným zájmům.

Takže, pro pochopení opatření k vaší bezpečnosti, co můžete udělat?

Co nejvíce kyslíku, čerstvý vzduch, větrat, a dusit se v rouškách co nejméně, co nekratší dobu,když už musíme a dostali jsme náhubky

a zamyslet se jak dříve nebo později Vládu a Krizový štáb nakopat do prdele, protože oni vědí, že to škodí, mlčí a ještě to nařizují, protože to odvádí pozornost od jejich sabotáží, neschopností a ohrožují v důsledku stát, celou zem, národ i každého z vás, i vaše děti. Jedno je, jestli z blbosti nebo jsou navedeni a zaplacení.

A to myslím nakopat je včetně opozice, která se už dere na koryta po těch co jsou tam teď. Oba totiž přisluhují stejnému pánu, globální elitě.  A nebezpečný případ hysterie Rouška je jen jedním ze selhání celé karantény.

To je jediné opatření, které, byť by pozdě, později přinese účinek, za předpokladu, že je nahradí už nikoliv mafiánští politici zleva nebo zprava, ale odborníci.

Jindřich Tichý / šéfredaktor / 21.3.2020

 

 7,021 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat