Reklama

Zpravodaj 1: Průběžné informace k údajné pandemii Coronaviru Covid 19, vládním opatření, karanténě a čím dál větší hysterii tupců

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Pro představu čtenářů jsem udělal takový malý souhrn informací k mediální a vládní masáži celé země takový malý přehled ….. otázek i odpovědí ..

Otázka: Je lék na coronavirus Covid 19 nebo není?

Odpověď: Takže účinných léků na koronavirus je minimálně 5 a to nezmiňuji spoustu možností Tradiční čínské či korejské medicíny (hledej Milan Calábek). Jedná se o Plaquenil (Španělsko), Arbidol (Rusko), Remdesivir (USA, ČR), Favipiravir (Japonsko), Interferon B (Kuba). Jak dlouho myslíte, že nás ještě budou strašit a omezovat předtím, než některé z těch léků u nás začnou masově nasazovat? Který z výrobců bude dělat největší okolky s licencí a která země projeví lidské srdce a lásku k lidstvu a začne to masově dodávat a vyrábět? —– (Jan Korál)

Otázka: Co provádí Prymula s naším zdravím celého národa?
Otázka: Co to je vlastně je? Jedno ze stanovisek k pandemii Coronavirus Covid 19
Odpověď: Najdete pod uvedeným odkazem  / použijte překladač v Chrome prohlížeči —- Dr. Wolfgang Wodarg. – O viru Corona Virus Covid-19
Otázka: A co dělají Spojená státy, hrají si s breberkami?
Otázka: Tak kolik máme vlastně nemocných a jak jsme to zjistili aneb Babišova drastická opatření kvůli čem vlastně,   drastická mimořádná opatření a bankroty kvůli čemu vlastně? Jsou opatření zbytečná nebo slabá a polovičatá?

Odpověď: Rychlotesty na koronavirus z Číny mají podle krajské hygieničky chybovost až 80 procent

 

 

 1,011 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat