Reklama

Česká republika jako jeden velký koncentrák! Anebo spíš co na nás ty Vlády pečou za boudu?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Začnu sarkasticky známým “ Co bylo dříve, slepice nebo vajíčko?“ To ale platí i pro otázku: “ Co bylo dříve, terorista nebo ten, který teroristu stvořil? Nebo otázka: Co bylo dříve, strach nebo terorista?

Logická rovnice

Ale dost příměrům. Každému dochází, že „někdo“ stvořil teroristu, ten spáchal teroristický čin, ten vyvolal plošně mezi obyvatelstvem paniku a „strach“, toho strachu obyvatelstva využil ten „někdo“ kdo teroristu stvořil, aby prosadil svoje „zájmy a cíle“.

Pokud souhlasíte s tím, co jsem napsal v předchozím odstavci, zákon logiky je neúprosně věcný a přesný. Jaký je rozdíl mezi teroristou, co najede kamionem nebo bombou do lidí a př. 20 nebo 200 jich zabije a mezi např. pandemií koronaviru?

Řekl bych, že pro účely rovnice uvedené v předchozím odstavci, že není žádný.  Obě varianty vyvolávají strach a paniku a ze strachu jsou lidé schopni odkývat tomu „někdo“ v podstatě cokoliv, slabší jedinci ducha a rozumu mdlého jsou schopni tomu „někdo“ ještě tleskat, prohlásit ho za hrdinu a samozřejmě ho i volit. Čímž si ten „někdo“ upevnil ještě navíc svou mocenskou pozici.

A pokud je ten „někdo“ na vysoké sofistikované úrovni, že ovládá celé vlády jednotlivých států, jejich zákonodárnou moc, výkonnou moc a soudní moc, není to právě ta situace, ve které jsme, kdy vláda nepracuje pro nás, zákony jsou postaveny ve prospěch toho „někdo“, ne pro nás, a zavádí postupně to „něco“, co ten „někdo“ právě chce?

Takže  si položme jen prostou otázku, abychom nebyl za ovce v ohrádce na porážku, nic víc“.

Vládneme si opravdu demokraticky sami, tak jak nám tvrdí, nebo s námi manipuluje ten „někdo“?

Tedy nic vám to neříká, nic vám nejde do souvislostí? Impotentní opatření k pandemii, spousta lží v médiích, zavádění plné kontroly obyvatelstva „chytrým systémem“  vysoce sofistikovaného software, programů a aplikací, které začíná chytrou karanténou, skončí 456 verzí třeba „chytrou exekucí, pokutou, chytrou bankou nebo chytrým povolením, chytrou vakcínou nebo chytrým čipem“?

Co k tomu potřebují ti  „někdo“ nutně?

  • identifikaci každého jedince
  • nejdříve se souhlasem
  • následně s podmíněným vynuceným souhlasem (kromě blbců, kteří budou z toho dokonce šťastní )

Nestává se celá Česká republika (on tedy celý svět, ale nás především zajímá Česká republika), tak nějak koncentrákem poslušných ovcí bez plotu?

Vězeň v koncentráku s vytetovaným číslem nebo vězen „chytrého čehosi“ není potom úplně to samé? Jen je rozdíl v technologickém pokroku!

Co, narodili jste se a žijete snad pro to, aby Vás někdo „chytře“ choval, pěstoval a stříhal na vlnu?

Ještě věříte svým politikům? Ještě věříte své vládě? Ještě věříte na mediální masáže?

Jindřich Tichý / šéfredaktor / koordinátor Občanského referenda

 1,324 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat