Reklama

Hlavní důvody rouškové hysterie a paniky. Hlavní důvod, proč byly rouškové náhubky nařízeny?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Pokud vycházím ze základního poznatku, že celá celosvětová hysterie kolem koronaviru Covid 19 je sofistikovaným plánem a podvodem globální bankovní elity s cílem přeměnit celý svět, vyvoláním a vytvořením celosvětové hysterické paniky, kdy Vlády jednotlivých zemí naprosto jednotně poslouchají provokaci vyvolanou ze strany WHO, Světové zdravotní organizace, placené především globálními bankstery a Billem Gatesem, tak je zcela jasné, že počítají s celosvětovými psychologickými úmysly a psychologickými manipulacemi na populaci.

A v tom případně je nutné rozebrat a kvalifikovat, proč průvodním jevem byla roušková hysterie, jak my říkáme, roušková pandemie vytvořena použita.

Co faktor roušky psychologicky ve skutečnosti vyvolal a způsobil?

Nezpůsobil nic více a nic méně, než celosvětovou manipulaci s vaším podvědomím, kdy vyvolala 1. a základní efekt, základní plošnou poslušnost všech lidí.

  • Zajisté si uvědomujete co se například stane, když dostane mladý muž povolávací rozkaz k nástupu na vojnu, do armády? Hned u vstupu projde místností, kde je ostříhán. Taková jednoduchý a nenápadný fakt, že? Je zbaven vlasů, je unifikován, je to první prvek výchovy k řízené jednotné poslušnosti. Je to rozkaz, proti kterému se nejde odvolat, protestovat. Jistě, zdůvodnění , že je to opatření proti vším je sice hezké, ale nicméně pouze druhořadé. Hlavním efektem je poslušnost.

 

  • Když Hitler zavíral lidi do koncentráku, první co udělal bylo, že všechny ostříhal do hola, zase pod záminkou deratizace vší, nicméně hlavním cílem bylo zbavit člověka jeho osobnosti, důstojnosti a místo toho vytvořit princip poslušnosti, závislosti, ponížení, tedy podřízenost a podřadnost člověka. Druhým krokem bylo tetování vězňů.

 

  • Ačkoliv se to zdá malicherné, problém s nějakými vlasy, je to faktor osobní, faktor osobnosti a pokud jej člověku někdo vezme, dostal takového člověka  podvědomě do podřízené psychologické roviny k tomu přijímat další rozkazy, příkazy, opatření, vytvořil základ a symboliku podřízenosti.

 

  • A jak je to s rouškami? Všichni plošně dostaneme nařízení nosit roušky, pod hrozbou pokuty, ačkoliv každý rozumně uvažující člověk chápe, že plošně užité roušky nejsou ochranou, naopak mohou vyvolat nebezpečí, brání dýchání, ale přesto je musíme všichni plošně nosit. A opět jako u zdůvodnění deratizace vší u vlasů, slyšíme vedlejší méně důležitý argument, „ale brání to kapénkám a rýmě“, tedy úplně jinému onemocnění, než propagovaný Covid 19, který je tak malý, že rouškami projde jako vraty od stodoly.

 

  • Tedy o čem je rouška především? O prvotním podnětu vyvolat podvědomě princip poslušnosti, princip, kdy je člověk připraven přijímat i následná nařízení, i kdyby byla úmyslnou sabotáží ve prospěch světového podvodu globálních bankéřů.

Je to náhubek pro získání poslušnosti obyvatelstva.

Zasahuje až do samé podvědomé podstaty každého člověka, a kdo se mu podřídí, zařadil se do davu poslušných manipulovaných ovci. Jako na vojně, jako v koncentráku.

A to byl hlavní úmysl a je základním úmyslem celého Krizového štábu a Vlády, poslušné loutky mezinárodních bankovních gangsterů. Nebo myslíte, že to neosouvisí? Prymula je plukovník, Babiš je estébák, Hamáček je napojená osoba na americkou tajnou službu Aspen institutu?

Zrušte roušky, a uměle vyvolaná hysterická pandemie a podvod, který se děje se vypaří jako pára nad hrncem, protože sjednocená poslušnost ovcí se opět změní v z celoplošné množiny na tisíce individualit myslících občanů a s poslušností stáda vůči blbostem i sabotážím bude konec.

A celá slavná opozice, ti pro změnu nastrčení konfidenti STB, havloidi, Kalouskovci? Neberu vůbec v potaz, nejdříve propagují roušky, potom proti nim protestují, potom zase propagují? Těm nejde o nic jiného než o boj o domácí moc, jinak slouží stejnému pánovi, globálním bankovním gangsterů.

A manipulace a cenzura naší aktivity, Občanského týdeníku ? Po 2 minutách uveřejnění hlásí počítadlo Viděl to 1, ale líbí se to 9-ti? Docela sranda, ne? Proč dělají vše pro to, abychom nebyli vidět? Facebook to samé, znemožňování viditelnosti přímo ukázkové:-)

https://www.obcansky-tydenik.cz/category/novodoba_otroctvi/

Jindřich Tichý / šéfredaktor/ člen Občanské Rady Občanského odporu dle čl. 23 Ústavního zákona č.2. / člen Občanského bezpečnostního výboru / velitel 1.pluku Národní bezpečnosti / hlavní koordinátor Občanské referenda „A Dost, republiku zpátky občanům“.

23.4.2020

 

 2,449 zobrazení celkem,  3 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat