Reklama

Sabotáž ČR v obrazech – Sedm morových ran pro ztrátu soběstačnosti a suverenity

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Vcelku jasná rovnice, vysvětlení bude celkem stručné a v sedmi bodech

První krok → pandemie

WHO jako nástroj globální elity vyhlásilo podvodem falešnou pandemii Covid 19 i když se nejedná o pandemii, ale pouze o mnohokrát méně rozsáhlou epidemii a s výrazně menšími následky úmrtí než jsou běžné chřipky

Druhý krok → opatření

Česká Vláda jako loutkový přisluhovač vědomě vyhlásí mimořádný stav na základě zfalšovaných podkladů a vyvolá kolaps české ekonomiky a poškodí bez tak nízkou soběstačnost ČR a s cílem udržet opatření a blokádu české ekonomiky nejméně 2 měsíce, případně déle.

Třetí krok → vyvolání pádu ekonomiky

Díky falešné pandemii a kolapsu české ekonomiku s odůvodněním mimořádného stavu zadluží a rozhází státní rozpočet více jak bilion korun náklady na opatření a způsobí další související důsledkové škody více jak 10 bilionů Kč

Čtvrtý krok → zadlužení ČR

Vláda v průběhu změní protizákonně mimořádný stav vyhlášený Vládou na opatření Ministerstva zdravotnictví, což není legitimní, zdánlivě proto, aby nemusel podle zákona vyplácet škody. To jsme si všichni mysleli.

Pátý krok → shoda náhod?

MMF (Mezinárodní měnový fond) bankovních globalistických banditů ohlásí uvolnění neomezených finančních prostředků půjčkami údajně na pomoc jednotlivým státům světa pro ochranu před ekonomickým kolapsem. Babiš na to před-ohlásí potřebu jako stát se zadlužit, na obnovu ekonomiky.

Šestý krok → požadavky na odškodnění

Soud zruší nezákonné opatření ministra zdravotnictví protože bylo protizákonné a Vláda vyhlásí opět Vládní opatření. Okamžitě se objevují desítky ne-li stovky hlasů, že mají tím pádem nárok na odškodnění, což v součtu za republiku bude opět čítáno na hodnoty přesahující biliony korun.

Sedmý krok → další zadlužení → Vláda přijme bilionovou půjčku MMF

Vláda  a Babiš získávají další pádný argument odůvodnění pro to, zadlužit Českou republiku u Mezinárodního měnového fondu, protože spousta zaměstnanců, firem, podniků i korporací získala důvod na legitimizaci uplatnění škod, kterými dorazí suverenitu České republiky a vytvoří otroctví závislosti naší země obrovskou dluhovou pastí.

globální závislost ČR

Toto je hrubý scénář budoucnosti sedmi morovými ranami pro Českou republiku z dílny českých politických loutek Globální bankovní elity. Je jedno z které politické mafie, protože všechny by postupovaly stejně, mají totiž stejného pána.

Přijde mi to podobné, jako když indián prodal bílému muži z neznalosti svou zemi za pytlík korálků.

Jindřich Tichý / šéfredaktor / koordinátor Občanského referenda A dost, republiku zpátky občanům / člen Rady Občanského odporu podle čl. 23 Ústavního zákona č. 2/ člen Občanského bezpečnostního výboru Občanského odporu.

 

 

 

 1,824 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat

Nezařazené příspěvky

Zhmotněná přání

Jako malé děti jsme si vzdycky něco přáli a většinou

 2,883 zobrazení celkem,  2,103 zobrazení dnes

Číst více »
Nezařazené příspěvky

Zhmotněná přání

Jako malé děti jsme si vzdycky něco přáli a většinou

 2,884 zobrazení celkem,  2,104 zobrazení dnes

Číst více »